Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi Vás zklamu-nevyrazím,protože nejsem ovčan,ale svobodný občan v totalitní zemi,kde se předvádí spodina naší společnosti.A já nemám zvyk takovou spodinu podporovat a dělat křoví hlupákům zdrogovaným a ožralcům,kteří nic kloudného nevytvořily a říkají si celebrity.To není kyselost,ale pouze konstatování faktů ,kam se tato společnost dostala za 22 let.Mě totiž nikdo nic zadarmo nedal a ani nevrátil to co rodičům bylo ukradeno,proto žádné akce tohoto typu nepodporuji.Kdyby se ta částka 100mil.darovala na postižené a potřebné,která tato doba přivedla na existenční kraj normálního žití pak tam dojdu i třeba pěšky zatleskat.Ale to se nedaří tam ani v politice.Jsem zvědav jak by na to koukal Jan Hus,Jan Palach.Přejí Vám tam hezký a úmorný den plný skandálů.
    • V podstatě souhlasím. Festival na straně divácké je záležitostí vyjevených adolescentů a na straně tzv. umělců je spíše sjezdem exotů, kteří toho umí málo, zato jsou mistry světa kdeco zadarmo sežrat, vychlastat a dělat ostudu. To platí nejen o takyumělcích, ale i o našich politicích, těch se tu zjevilo nemálo. Čest výjimkám, kterých ale moc není. Celý mezinárodní filmový festival je jen taková druholigová hra na něco nevalné úrovně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit