Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, to si pan/paní Podoláci dělají legraci *13*, byla jsem na filmu s dcerou (6 let), která se každou 1/4hodinu bála a zakrývala si oči hrůzou. Je to hloupý, agresivní film plný násilí a nemá pořádný děj. Je jen o stresu, šedi a gengu. Hnus. Takto chceme vychovávat své děti??? Po tomto máme jen zážitek, jak je jednoduché někoho utopit. Za toto děkujeme. Je jedno jestli je to příběh ponožek, zvířátek, dětí, dospělých nebo zeleniny. Např. Krteček by to nikdy nedovolil... *16*
  • Nemám ve zvyku se vyjadřovat v internetové prostoru, ale tentokrat citím potřebu reagovat na recenzi udělujici filmu Lichožrouti jen čtyřicet procent. Domnivám se, že je recenze značně nespravedlivá. Po jejím přečtení jsem váhal zda do kina s dětmi jít, ale nakonec jsme šli. Byli jsme na filmu celá rodina, dva dospělí a dvě děti (2. a 4. třída) a nikdo jsme se nenudil. Vytvarné spracování je dobré, kulisy Prahy velmi příjemné a písničky ve filmu nijak nezdržovali děj ani "nenastavovaly zbytečně stopáž", děti si je doma prospěvuji a to je pro mne jistý barometr. Akcent na vzahy, rodinu a hledání blízkosti je nenásilný ale jasně patrný. V záplavě americkeho přeakčnělého kýče mi Lichožrouti přijdou jako dobrá volba minimálně pro rodiny s dětmi nižsího školního věku. Dáváme 77 procet ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit