testovaci text

Diskuse pro Článek Po Kapitánovi Americe 2 už Marvelovky nikdy nebudou jako dříve

Tvrdit, že komiksové filmy z produkce Marvelu platí za živou vodu dnešního Hollywoodu, by bylo nošením dříví do pralesa. Právě ze "seriálové" povahy marvelovek však možná bude většinu diváků po posledním záběru druhého dílu Kapitán America (v angličtině s podtitulem Winter Soldier, v čerštině...
« Novější 1 Starší »
(nové) Medan14 (anonym)
+1

Já zbožňuju filmy se SUPERHRDINAMI

17.6.2015
(nové) mijunior (anonym)
+1

Svět komiksů jde zcela mimo mě ale jednou dvakrát za rok si podobnou akci s chutí dám. Ovšem nerad bych aby podobně zaměřená tvorba byla na úkor "klasiky". Podle tržeb a ohlasů ze "států" mi přijde že na nic jiného než komiks a animáky se tam nechodí.

3.4.2014
(nové) solder (skrytá identita)

Klasická americká slátanina, která oblbuje diváky tím, že američan je nadčlověk a jen ON může spasit svět. Pro amerického občana s mozkem 10 letého dítěte snad dobrý. Pro vzdělaného člověka - škvár.

3.4.2014
(nové) Dart KIM (skrytá identita)

Marvelovky mám moc rád.Jen tak dál

3.4.2014
« Novější 1 Starší »
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?
Opište kód z obrázku: Kód je nečitelný, ukaž jiný
Přihlášeným uživatelům se kód nezobrazuje.

Proč se registrovat:

• nastavte sivlastní ikonku (profilovou fotku)
  • systém si pamatuje vše co jste četli
  • máte možnost přispěvky později upravovat
  • Vámi vložené odkazy jsou aktivní (klikací)
  • možnost sledovat své příspěvky
  • nemusíte opisovat kontrolní kód (captcha)
  • jako přihlášený lze psát také anonymně
  • přihlásit se - registrovat se

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.