testovaci text

Diskuse pro Článek Problémový Shia LaBeouf v Indiana Jones 5 nebude

O chystaném Indiana Jones 5 víme už delší dobu, ale teď jsme si oddechli. Scénárista David Koepp totiž prozradil, že Mutt Williams, kterého ve čtvrtém díle ztvárnil Shia LaBeouf, v pětce nebude.
« Novější 1 Starší »
(nové) Martin (anonym)

Ještě že odstavili Lucase. Ten je poslední dobou nějak mimo. Mimozemšťani v Indiana Jonesovi a křišťálové lebce byli skutečně úlet. *5* . Že dokáží scénáristé udělat z Lucasova filmu dobrý film bez Lucase dokazuje velký úspěch Rougue One.

6.9.2017
(nové) anonym (anonym)

Indy je jen jeden

6.9.2017
(nové) Petr (anonym)

Pokud vím, tak Indyho ztvárnili jiní herci už v "seriálu" Young Indiana Jones Chronicles. Kdysi to běželo i u nás, bohužel na DVD to u nás nevyšlo a na obrazovky se už nevrátilo. Každopádně to byl řemeslně velmi povedený seriál z dílny LucasFilmu, každá epizoda co do stopáže a rozsahu, příběhu se vyrovnala celému filmu. Mám ho na DVD koupený ze zahraničí a vždy se na něj znovu rád podívám (hlavně epizody z 1. světové jsou výborné).

Pokud Disney chce udělat restart, nebude s tím čekat 5 let, ale začne ždímat hned po úspěchu 5. filmu (otázka je, jak se k tomu postaví, E7 ve Star Wars byla strašná).

6.9.2017
« Novější 1 Starší »
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?
Opište kód z obrázku: Kód je nečitelný, ukaž jiný
Přihlášeným uživatelům se kód nezobrazuje.

Proč se registrovat:

  • nastavte sivlastní ikonku (profilovou fotku)
  • systém si pamatuje vše co jste četli
  • máte možnost přispěvky později upravovat
  • Vámi vložené odkazy jsou aktivní (klikací)
  • možnost sledovat své příspěvky
  • nemusíte opisovat kontrolní kód (captcha)
  • jako přihlášený lze psát také anonymně
  • přihlásit se - registrovat se

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.