Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obdivuhodný syrový příběh, nemá cenu zamýšlet se o možnosti přežití z pohledu moderního světa, super obsazení, super kamera u mě super film.
  • Maximální spokojenost,luxusní film.
  • Za mě dobrý! Úžasné záběry, na mě asi moc přemrštěno extrémními scénami, ale jinak fajn. Mrzí mě, že není nikde zmiňovaný Tom Hardy za jeho výkon, protože pro mě byl jeho výkon excelentní. Nedoceněný herec, škoda.
  • Jedná se o velmi negativní film i když s velmi nádhernými záběry přírody. I když je děj asi nereálný (nevím jak by se dalo přežít po koupeli ve vodě, která má okolo 1 st. - venku v zimě), ale jinak se film jako takový dá hodnotit jako hodně zdařilý. Všechny scény jsou naprosto realistické.
  • Kamera dobrý, ale může za to hlavně příroda, kterou kamera natočila. Dále kvituji přiznání, že Evropané v té době již Američané ukradli Indiánům zemi, vesnice, zvířata... To nechce přiznat ani Obama. Američané by se měli vrátit zpět, odkud přišli, to by bylo zpravedlivé.
  • Pan Vojtěch Karlík (autor) by měl jít znovu do školy a zopakovat si češtinu! Tolik chyb, překlepů a zkomolenin jsem už dlouho nikde neviděl. Dávám mu za pět !!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit