Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Film je naprosto perfektní. Ani se mi nechce věřit, že pisatel toho článku je rodičem. Pokud ano je mi jeho dětí líto. Byl jsem s dětmi na premiéře v kině a od nedávna si jí pouštíme i doma. Za mě čistá 1.
  • Je zvláštní, že recenze na filmy píšou lidé, kteří filmy vlastně nemají rádi (v různých médiích). Co mi ale přijde vrchol amatérismu, psát recenzi na film o něčem, na co jsem už dopředu naštvaný. Možná by stálo za to nechat tento film recenzovat Vaše dcery, možná bychom se o něm i něco dověděli. Já jsem se z Vaší recenze například vůbec nedověděl, proč je film tak strašný, co na příběhu je tak katastrofálního a co konkrétně je špatně na zpracování animací. Možná to víte, ale Vaše zaujetí proti vílímu hmyzu Vám to asi nějak nedovolilo napsat. Náhodou jsem jeden z těch rodičů, co na to svou dceru vzal a náhodou jsem se bavil - díval jsem se totiž s nadhledem - vím, komu je film určen a více od něj ani nečekám. Příběh se mi zdá pro malé děti celkem pochopitelný. Tolik k Vaší recenzi. Nerad píšu do těchto diskusí, ale vaše vyjadřování mě opravdu nadzdvihlo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit