Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • P.S nechce mi ho nejakej fesacek preblafnout mamto totyz moc rad
    • Další video z Deus Ex: Human Revolution, tentokrát představuje stealth.

      jasně, ale až si to budeš moct dovolit. Pro děti nikdo zadarmo nic dělat nebude *7*
  • Další video z Deus Ex: Human Revolution, tentokrát představuje stealth.

    No uvidíme...sraczek není nikdy dost *6*
    • SA-reg
      Mimochodem jsi mimo až to bolí... HR bude jeden z horných kandidátů na hru roku.
      • Byl bych opatrnější...
    • SA-reg

      Další video z Deus Ex: Human Revolution, tentokrát představuje stealth.

      I never asked for this.
  • Vyjmutí Dragon Age II z nabídku Steamu.....

    V tom případě se divím jaktože nezmizel i Mass Effect 2, kde je prodej dlc taky přímo ve hře. Nemluvě o DLC do Burnoutu, které se na PC ani skrze hru už koupit nedají. Pokud to vůbec někdy šlo.
    • Vyjmutí Dragon Age II z nabídku Steamu kvůli DLC EA logicky štve, bude s Valve hledat smírné řešení....

      protože do ME 2 nevyšlo nové DLC? Myslím, že tahle žabomyší válka Valve vs EA je opravdu zbytečná a doplatí na to jenom zákazníci.
  • MickeyMutant

    Bude PC verze From Dust rovněž vyžadovat permanentní připojení k internetu (jako Driver)? Údaje...

    Odložení PC verze je nejúčinnější DRM, co v Ubisoftu vymysleli, tak snad už pak dají pokoj. Stejně se jim ale ve firmě musí pravidelně zavařovat kalkulačky z těch trýznivých výpočtů, jaké ojebání PC verze se jim ještě vyplatí a jaké už je kontraproduktivní.
    • fixcz
      Tak nevim, na Steamu (jako všude jinde) je jako DRM zmíněna Ubisoft Online Service a v popisu je uváděno, že hra vyžaduje vysokorychlostní připojení pro vytvoření a připojení k UBI účtu, který je třeba pro přístup ke hře a online hraní.
  • jesusek

    Druhá část E3 gameplay dema z Metro Last Light

    http://www.youtube.com/watch?v=xGFMJz5Moj0&feature=channel_video_title

    Vypadá to fakt dobře. A tentokrát žádné rotačáky. *4*
    • Jazz
      Jé, to je vážně pěkný 70% videa se tam prodíraj davem a konec...
      Když by někdo nebyl posranej na E3, tak to mohli natočit celý
      • Ten útěk působí dost filmově na to že je to gameplay.
        • Jazz
          To je ale pravda :D
  • obracenyKybl

    Takhle léta a do zdi bourá Superman v prostředí GTA IV.

    Co to má jako být? *1*
  • Cajk

    Bude PC verze From Dust rovněž vyžadovat permanentní připojení k internetu (jako Driver)? Údaje...

    jsem četl "dementní" :)
    • obracenyKybl
      Já myslel, že od této vskutku "dementní" ochrany už upustili.
      (Už véééélmi dlouho jsem nehrál jedinou hru od Ubisoftu, takže nevím, jak to mají)
      • Cajk
        ACB to neměl, protože to vyšlo půl roku po konzolový verzi. Ovšem teď se tahle ptákovina vrací zpět.
        • Black_Hand

          Bude PC verze From Dust rovněž vyžadovat permanentní připojení k internetu (jako Driver)? Údaje...

          nevim, ale ze stranky na steam storu mi naopak prijde, ze tam bude.
          "DRM třetích stran: Ubisoft Online Service"

          ale todle zase je trochu pratelstejsi, nez u AC2: "HIGH SPEED INTERNET ACCESS AND CREATION OF A UBISOFT ACCOUNT ARE REQUIRED TO ACCESS THIS VIDEO GAME AND ONLINE FEATURES AND TO PLAY ONLINE."
  • Poklesu zájmu o závodní hry překotné snahy o zbytečné inovace moc nepomohly. Důležité je,...

    To je ale vtipálek "dobrý pocit z toho, že řídí nabušenou a drahou káru" ten problém není v drahé a nabušené káře ale z "dobrý pocit z toho, že řídí" to jsem z nfs poslední dobou opravdu neměl spíš jako když řídíš krabici bez jakeho koli pocitu řízení takové hry mě příjdou velice nudné jako byl teď naposled NFSHP. zajmavá by mě přišla hra která by byla kombinací třeba nfs underground pouliční závody a shift snaha aspoň o nějaký jízdní model s možností pohledu z kokpitu takovou hru bych si z fleku koupil
  • B.o.b

    Pokud stojíte o sedmikilovou sošku Ezia z Assassin's Creed, obraťte se na Playmana, pár jich k prodeji...

    Ne to je dobrý, ale vim kdo by to bral DSP GAMING *3* *4*
  • Nejprodávanější hrou na Steamu za první polovinu roku 2011 byl....Portal 2. Mrkněte na žebříček,...

    Hmmm, Terraria je třetí. To by mě zajímalo, jak velkej podíl na tom úspěchu má TotalBiscuit a Jesse *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit