Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cliff Bleszinski z Epicu se svěřil, že cílem tvůrců je prodat alespoň 6 milionů kopií Gears...

    před chvíli hackeři zaútočili na databázi hesel Segy právě mi přišel email
  • Hackerská skupina LulzSec vypustila na internet soubor, který obsahuje 62000 emailů a hesel. Pokud...

    Těch 7 s českou doménou v adrese je oravdu nevídaný bezpečnostní problém ;) .....
  • Hackerská skupina LulzSec vypustila na internet soubor, který obsahuje 62000 emailů a hesel. Pokud...

    Ještě nedávno se jich tu pod článkem pár lidí zastávalo, vždyť neprovedli nic strašnýho. Hm, tak teď už jsou to už emaily. Co to bude příště?
    • No já mám dojem, že už překračují hranici a časem je vystopují. A pak to řádně schytají. Když totiž hackují i ty, co jim to můžou oplatit nevirtuálně(tajné služby USA, velké firmy), tak je zřejmé, že se po nich tvrdě půjde. Jak říkám, je to jen otázka času.
    • Emaily, facebook, paypal...o moc horší to být nemůže.
      • Nesmysl. "Jenom" emaily a hesla vyhrabany vsude mozne. Ze je nekdo tak blbej a ma stejny udaje i na PayPalu a Facebooku (penize a osobni data)?!!! to uz je jeho problem.. A ja jsem se jich nezastaval, jenom jsem poukazoval na to, ze reakce vezmeme brokovnice a pujdeme jim to vytmavit je neadekvatni.. Od ty doby se navic leccos zmenilo (provedly novy utoky atd.).
        • No jo, někdo má třeba 30 různých webů s loginem. Polovina z nich může nějak souviset s financemi i osobními daty. Tolik hesel by se asi špatně pamatovalo... Ale omlouvám se za tu mystifikaci, Paypal ani Facebook samozřejmě nijak nenapadli. Nicméně je to důsledek jejich řádění.
        • LulzSec: In return for flooding /b/ this morning, have 62,000
          passwords and emails. The top half is "password | email",
          and the bottom half is "email | password"; these are random
          assortments from a collection, so don't ask which site they're
          from or how old they are, because we have no idea. We also can't
          confirm what percentage still work, but be creative or something.
          • A samozřejmě kompletní komentář popisující jejich úhel pohledu.
            • A jeste posledni vec, podle twitteru za utokem na Segu nestoji LulzSec, naopak nabidli odvetnou akci proti tem, kdo to maji na svedomi.
            • No este kdybych ho tak linknul, to by bylo vubec nejlepsi. Tak teda druhej pokus: http://lulzsecurity.com/releases/1000th_tweet_press_release.txt
  • Black_Hand

    Hackerská skupina LulzSec vypustila na internet soubor, který obsahuje 62000 emailů a hesel. Pokud...

    hmm super, z mediafire uz je stazeny...tak se asi nepodivam, jestli tam nejsem.
    • Hackerská skupina LulzSec vypustila na internet soubor, který obsahuje 62000 emailů a hesel. Pokud...

      http://dazzlepod.com/lulzsec/
      Můžeš hledat.
      • Black_Hand
        dik moc....nejsem tam :).
        • Právě jsi se přidal na seznam :D
          • No ja bych s tim seznamem byl taky opatrnej, ale ono se da nechat vypsat si treba jenom vsechny maily s .cz ve jmene atp.
  • ucho

    Cliff Bleszinski prakticky potvrdil, že herní série Gears of War s třetím dílem nekončí.

    žádná série nekončí, dokud vydělává peníze... *5*
  • Slíbený záznam z pořadu Late Night with Jimmy Fallon, ve kterém si vývojáři zahráli PS3 verzi...

    Nevypada to zle *3*
  • Global Agenda, Spiral Knights-Steam f2p

    Když teď bylo to přidání F2p mmorpg na steam, tak mě zaujaly tyto dvě, takže, nějaké zkušenosti, dojmy, postřehy? Beru vše.
  • LULSEC se prošli po serverech FBI

    Odveta za několikeré shození čtyřky je tady ^_^
  • Záznam z pořadu Late Night with Jimmy Fallon, ve kterém si vývojáři zahráli Uncharted 3. Brzy...

    tak co bude s tim battlefieldem? *1*
  • Cliff Blezinski (Epic Games): „Nikdy ode mne neuvidíte hry ve stylu ICO či Shadow of the Colossus.“

    To bychom bez tebe Cliffe asi nevěděli:))
    • Já se hlavně bojím, že v blízké době takové hry neuvidíme u nikoho *9*
      • A to jako ten The Last Guardian v 2012 nevyjde nebo co? *1* Vy tu mluvíte jako by Ueda umřel *3* .
      • Odulin
        No tak to by bylo setsakramentsky špatný.
        • Malleth
          Taky je už nemůžete dočkat až oznámí novou hru na které pracují Quantic Dreams?
          • Nemluvilo se o nejakym (snad... relativne...) komornim scifi Horizon?
            Nebo se pak zase rikalo ze to padlo... ? Nevim... Vis? ; )
            • Ne - ciste "Horizon"
              Ale ono to asi fakt padlo, nebo co. Ze se snad Quantic Dreams misto toho soustredej na novou technologii..? Asi ten jejich pokoritel motionscanu...
            • Horizon dělali autoři 3D Marku a byl to srašnej propadák myslím http://games.tiscali.cz/shattered-horizon-12383

              Pokud teda nemyslíš jinej, těch horizontu bude asi víc *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit