Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cosi

    Japonci musí být šílení...

    *7* --- *8* --- *1* --- *1* --- *7*
  • exoslav

    Za hraní DUST 514 nebude nutné platit žádné měsíční poplatky, zaplatíte za hru a potom už...

    Takže za EVE budu měsíčně platit, ale za tu chjovinu DUST ne? Ať jdou někam!
  • Update: Šéf Activision Bobby Kotick si na E3 vyzkušet Battlefield 3 nechtěl.

    Už mi ta aféra začíná připadat dost trapná. A vůbec celý ten souboj BF3 vs MW3. Stejně je jasné, která hra bude lepší...
    • tak jasne Bay of Duty: Quake Warfare to zase prevalcuje jako kazdej rok
      • *1* *1*
  • Silent Hill HD Collection přinese vylepšenou grafiku druhého a třetího dílu hry, nové namluvení...

    PS3 ? Tak to je hodně velký plivanec do ksichtů PCčkářům. Ty exkluzivity už mě lezou krkem.
  • Jo, a od tohoto Youtube kanálu se taky distancujeme!!!

    Kameraman si viditelně taky dopřál kapku líhu. :D
  • Razer připraví speciální herní příslušenství pro fandy her Battlefield 3 a Mass Effect 3.

    Náááájs
    • Bohdan Heblík A Pavel Dobrovský společně s Games.cz a 25fps.cz si vás dovolují pozvat na multimediální...

      Jo dostaneš za cool cenu oprášeného krysáka s prknem v barvách svého oblíbeného titulu - a samozřejmě také přednastavený profil pro tu kterou hru . A to se vyplatí ;)
  • Bohdan Heblík A Pavel Dobrovský společně s Games.cz a 25fps.cz si vás dovolují pozvat na multimediální...

    S těmi hexíky jste mne dostali , ale jen kvůli adventurám tam fakt nepůjdu ;)
  • Uncharted 3 bylo na E3 odměněno dvaceti nominacemi, Battlefield 3 jich má třicet jedna.

    To je sice pěkné jak se nám plácají kluci po hýždích, ale o pořádnou hru člověk dneska zakopne jen náhodou :(
    • no zrovna tyhle dve hry budou urcite poradny pecky :-)
  • Kaz Hirai (Sony) prohlásil, že kybernetické útoky jsou hrozbou pro nás všechny a je potřeba celosvětově...

    A má pravdu, viz úspěšný útok na data Citigroup bank z minulého měsíce (zveřejnilo se to někdy tento týden)...
  • Minecraft na X360 nebude přímým portem. O vývoj se navíc postará jiné (nejmenované) studio,...

    Bez kompatibility se servery na PC je to polomrtvý projekt...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit