Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Soutěž se Zaklínačem

    to Redakce: Tak jak je to s tím vyhlášením? Mělo to být včera, ale absolutně jste na to vykašlali, aspoň jste mohli napsat, že se to zdrží...
  • Kdo jsou největší vývojářšská herní esa podle samotných vývojářů? 1. Peter Molyneux, 2....

    Co třeba Joshua E. Sawyer? :-)
  • Zřejmě nejvýkonnější notebook podporuje 3D zobrazení a běží na 4.8GHz.

    Jediný, co to kazí je to 3D ENABLED, ale určitě se to dá vypnout ;)... Řekněme si narovinu, kdo taky chce 3D, který může porušit mozek. At si s tím 3D jdou do háje, jen z toho bolí hlava za pár minut.
    • Jazz
      Ahaaa, expert!
  • Analogové hodiny pro opravdové Playstation fanoušky.

    keby boli digitalne tak tam stale svieti OFFLINE...takze radsej zvolili cestu analogovych hodiniek :D
  • Cosi
    Když aktualizuji, stránky hází mi to nové bleskovky pod včerejší, konkrétně pod tu z 10:00 Jedna ze zahraničních TV se chytla...
    • Pravděpodobně jde o závadu přímo na tvém přijímači... mělo by stačit promáznout cache prohlížeče.
      • Cosi
        Díky za radu. Mezitím se to samo spravilo.
  • Funkční mini repliky energetických koulí z Portal 2.

    Energetické koule bylo to, co v jedničce hráč dostával na různá místa aby generovaly energii - nějaké malé plazmové koule - to kdyby někdo replikoval, bylo by to na nobelovku.
    Tohle jsou "osobností jádra (nebo koule)" - něco úplně jiného...:))
    • Děkuji za připomínku - opraveno.
    • Taky jsem se musel na to video podivat, aby mi doslo co to ma byt.
    • Black_Hand
      osobnostni koule...to zni jako neco z duke nukema :)))).
  • Jedna ze zahraničních TV se chytila příběhu rodičů, které rozčílil adoptivní dialog v Portal...

    [sarcasm.start]Proboha to je hrozné!!! Nejspíš se celé Valve spiklo proti té nebohé holčičce a schválně do hry vložili sekvenci, kde ji robot říká že je adoptovaná. Nejspíš to nemělo nic společného s příběhem hry. To je snad ještě horší než když na mě v GTA NPC řvaly, že jsem vrah, hotová kyberšikana.[sarcasm.end]
    BTW Bílí rodiče + dcera asiatka. Jak dlouho by to před ní asi utajili *1*
    • Jedna ze zahraničních TV se chytila příběhu rodičů, které rozčílil adoptivní dialog v Portal...

      Kdybys uměl anglicky a viděl tu zprávu, tak rodiče tam říkají, že je úplně jiná (ano, rasa) než oni a ona to samozřejmě ví, že není jejich. To nebylo o nějakém utajování. Problém je v tom, že jednou o tom budou mluvit, ale tohle "vysmívání se tomu, že nemá rodiče a je adoptivní" ve hře celou situaci ztížilo. Ten otec si to každopádně moc bere, holce je to šumák, nějaká hra ji psychicky nezničí, vždycky jí to můžou vysvětlit, že je to jen z legrace v té hře, protože takoví už lidi jsou, dělají si někdy i drsnou legraci.
      • Pokud si portal 2 hral,tak urcite vis,ze to vubec nebylo vysmivani se adoptovanym detem,ale snaha psychicky deptat hlavni postavu ve hre.Paradox je,ze ve hre jsou 2 situace se zminkou o adoptovani a zrovna ta scena,kterou ukazali v te reportazi obsahovala i odpoved ve smyslu "co je spatneho na tom byt adoptovany",coz oni samozrejme zamerne neukazali.
        Zase delaji aferu z blbiny a rodice se nejspis chteli zviditelnit,protoze dceri to ocividne bylo sumak.Ve filmech se takove narazky najdou taky a nikdy z toho nikdo nedelal takove halo.
    • Black_Hand
      no tak o tom "btw" taky mluvili ty rodice, ze ano.
  • Black_Hand

    Jedna ze zahraničních TV se chytila příběhu rodičů, které rozčílil adoptivní dialog v Portal...

    asi to, ze na zacatku oznaci chell za "brain-damaged" tedy s poskozenym mozkem necitlive neni.
  • Moderem vytvořená replika zbraně Plasma Cutter z Dead Space 2.

    Vytvořená asi těžko.
  • Znělka z Metal Gear Solid 2 zahraná na housle.

    Wow, ta holka je úžasná, jsem se díval i na její další videa a kromě toho, že je strašně roztomilá, hraje samý skvělý pecky. A hraje je fakt dobře, asi jsem se zamiloval :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit