Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LTM3

    Dva zcela nové obrázky z Mass Effect 2.

    Není to náhodou z 3?
    • Děkuji vám oběma *3*
    • Dva zcela nové obrázky z Mass Effect 2.

      Ano, Bleskar ma asi zase malo promile :-) Je pekne, ze nasazi 30 bleskovek za den, ale aspon by si to po sobe mohl pred odeslanim precist.
  • Multiplayer Battlefield 3 nebude potřebovat týmovou koordinaci.

    Tak to vypadá, že BF3 bude opravdu totální kopie CoD.

    You broke my heart DICE, you broke my heart!!! *10*
  • Multiplayer Battlefield 3 nebude potřebovat týmovou koordinaci.

    A sakra, uz to pomalu vyleza na povrch. Doufam, ze to neznamena s*rte na tym, behejte si a strilejte jak chcete.
    • Hlavně že v BBC každý hraje jen koordinačně s týmem.
      • Multiplayer Battlefield 3 nebude potřebovat týmovou koordinaci.

        Nevim jestli mi tim davas za pravdu nebo naopak ne, protoze BBC jsem nikdy nehral. Kazdopade BBC neni BF, takze nevidim duvod to nejak srovnavat
      • Multiplayer Battlefield 3 nebude potřebovat týmovou koordinaci.

        Nevim jestli mi tim davas za pravdu nebo naopak ne, protoze BBC jsem nikdy nehral. Kazdopade BBC neni BF, takze nevidim duvod to nejak srovnavat
        • Z dosud neznámých důvodů nefunguje mnoha hráčům Playstation Network. Obnovení prý může trvat...

          Ironie...jinak v BF2 si taky každý hraje na svém písečku co jsem MP hrál a hrál jsem ho dlouho tak jsem snad neviděl ani známku koordinace....
          • .

            Njn holt spatny hraci jsou spatny hraci... Mel sem vytipovano par serveru, kde se hralo docela teamove a byl to uplne jiny herni zazitek, ti co to nezazili a jsou odkojeny CoD, BBC to asi nepochopeji.

            Doufam, ze v BF3 budou stejne tymove moznosti a je mi celkem jedno, jestli to randomove budou vyuzivat.
  • Crytek: „Na PS4 a X720 čekáme již od dob prvního Crysis“

    my taky:)
    • zx_spektrum

      Crytek: „Na PS4 a X720 čekáme již od dob prvního Crysis“

      Já ne. Ale není mi jasné, co maj všichni s Xbox 720. Jasně, je to "logické", ale ve světě marketingu to tak být nemusí, naopak to klidně můžou nazvat třeba X3...
      • Zkus si vygooglit proč se jmenuje xbox zrovna "360" je to docela komedie. takže 720 se nový rozhodně jmenovat nebude a nemůže, nebyl by to logický krok právě
        • Nevim proc mluvis v hadankach, a nevim, jestli myslis to, co se mne podarilo najit. To totiz snad komedie vubec neni, a 720 by se dalsi jmenovat klidne mohl - proc taky ne...

          Kdyby to teda nekoho zajimalo: Xbox2 znel dobre nez papalasum doslo, ze za chvili prijde dalsi konzole od sony, tedy PS3 (TRI!)
          X360 je proste udernejsi.

          To ale snad vubec nevylucuje x720 jako nastupce - proc jako?
          • ucho
            otázkou je, proč by se měl jmenovat zrovna xbox 720... to by navozovalo dojem, že xbox 360 se jmenuje 360 kvůli rozlišení, což není pravda. 720 pak postrádá trochu smysl. a další verze by byla xbox 1080? ne...
            • Já jsem teda taky vždycky myslel, že to je jako 360 stupňů. Sice jsem nikdy nevěděl, proč zrovna tohle, ale bylo to jediný číslo, který dávalo smysl :)
            • Proc zrovna rozliseni?
              Spis to evokuje uhel, ne? Teda tak jsem to vzdycky bral ja (kdybych v tom uz teda neco hledat mel)
              Jestli trisedesatka zatocila hernim prumyslem, tak 720 to da hned dvakrat dokola, at se vsem hracum zamotaj palice : D
              Treba... Snad... : )
  • Portal 2 sklízí na herních serverech jeden úspěch za druhým, uživatelské hodnocení na Metacritic však už tak parádně nevypadá.

    To bude tím že je tam plno chytráků co dávaj hře bezdůvodně 0, kterou si rozohodně nezaslouží ať už je zklamala/naštvala čímkoliv :)
    • Cosi
      Dávaj tomu nula protože to na warezu bylo tři dny před vydáním a oni to nemohli spustit.
      • Portal 2 sklízí na herních serverech jeden úspěch za druhým, uživatelské hodnocení na Metacritic však už tak parádně nevypadá.

        většinou tam ti šulínci hodnotí DLCčko, které si podle nich zaslouží 0. Ale hra si nezaslouží méně než 8čku, včera jsem se při coopu královsky bavil. A pak ještě nadávají že utratili !TOLIK! peněz za 5hodin délky. Hlavně že u COD jim to nevadilo
  • Sony pracuje s GeoHotem (!) na filmu o jeho životě.

    A bude to prý ještě epičtější, než když posledně nesl prsten do Mordoru.
  • Sony pracuje s GeoHotem (!) na filmu o jeho životě.

    To jsem zvedav,kolik lidi na takovou blbost pujde do kina
    • ucho
      GeoHota má prý hrát Brad Pitt.
      • *1*
      • Orlando Bloom by se hodil víc *1*
  • Sony pracuje s GeoHotem (!) na filmu o jeho životě.

    *1* *1* *1* tak a je to venku *1* *1* *1* zaloba Sony byla jen tak. Ve skutecnosti chteli jen zvysit zajem o jeho osobu, aby z toho vznikl filmovy trhak. Tomu rikam marketing *1* *1* *1*
    • Jozef123
      A potom že odkiaľ má GoeHot toľko peňazí *1*
      • Seznam všech trofejí, které můžete získat v SOCOM 4.

        Takovej čůráčík a šeci ho žerou.
        • Sony pracuje s GeoHotem (!) na filmu o jeho životě.

          Nejvetsi chytrolini pisou se spatnym nadpisem!
    • Kdyby nebyl ten chlápek co udělat facebook tolikrát u soudu tak by taky podle něj nemohl bejt film *1* . Takže alespoň jedno soudní líčení který by vypadalo dramaticky ve filmu musí bejt *1* .
  • zx_spektrum

    Capcom: „PC verze Street Fighter X Tekken byla jen překlep.“

    Co jiného taky od této firmy čekat, že...
    • Ano, co také čekat od firmy která vydávala všechny své hry i na PC, včetně bojovky SF že? ....
  • NetherRealm: „Chtěli jsme aby majitelé X360 měli exkluzivní postavu v Mortal Kombat, okolnosti...

    Muhahaha, to maj za Alana Wakea *1*
    • Nepříjde ti to blbý? ;) Jako by hráči na xboxu mohli za to, že AW byl exklusivní *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit