zavřít
...

Bleskovky

Obecná diskuse k bleskovkám
  • Femto tiscali.cz
    7 souhlasí, 14 nesouhlasí

Zelda

98% MT po 56 recenzích. Super. Zelda zase smázla konkurenci *4*
    2.3. (27 dnů)

reagovat

• Morraw tiscali.cz
      12 souhlasí, 4 nesouhlasí
      Kterou konkurenci ?
      2.3. (27 dnů)

reagovat

• Femto tiscali.cz
        5 souhlasí, 16 nesouhlasí
        Tak každá hra je konkurence. Dlouho jsme tu neměli tak pozitivní recenze. Takže odpověď na tvou otázku? Veškerou!
        2.3. (27 dnů)

reagovat

• Veskoslav tiscali.cz
          13 souhlasí, 5 nesouhlasí
          Bože....Takže kdo si chce koupit akční FPS, tak by se měl podívat i po Zeldě, protože je to konkurence? Nebo jak jsi ten blábol myslel? Zelda je konkurencí pouze sama pro sebe a hry na Nintendo, protože si Nintendo hraje na vlastním písečku a má omezený počet konzolí WiiU a Nintendo Switch, které jsou teď někdo okolo 14-15 mega.
          2.3. (27 dnů)

reagovat

• Femto tiscali.cz
            5 souhlasí, 15 nesouhlasí
            Přesně tak. Proč hrát tupé FPS jako Doom, když si můžeš koupit a zahrát Zeldu...
            2.3. (27 dnů)

reagovat

• Veskoslav tiscali.cz
              7 souhlasí, 4 nesouhlasí
              Ty jsi ještě blbější, než jsem si myslel, pokud se nejedná o laciný trolí "vtípek".
              2.3. (27 dnů)

• Femto tiscali.cz
              7 souhlasí, 11 nesouhlasí
              A co to vlastně značí o tobě? Když jsem tak blbý a píší trollí komenty, proč tě to vlastně motivuje reagovat? Znamená to, že jsi ještě blbější?
              2.3. (27 dnů)

• 0011 tiscali.cz
              8 souhlasí, 5 nesouhlasí
              Tak hele, Zeldu mám předobjednanou i se switchem, ale na Dooma mi nešahej. Proč hejtovat jednu hru když můžeš hrát co chceš. Doom je pro mě nejlepší singleplayerová střílečka loňského roku a nebýt boss bitev s mechanikama z druhé poloviny 90 let, které nebyly v Rage ale sem je z nějakého záhadného důvodu dali, tak snad i nejlepší FPS dekády, od vydání Call of Pripyat jsem se takhle u střílečky nebavil
              2.3. (27 dnů)

• TheFFF (inkognito)
              0 souhlasí, 3 nesouhlasí
              GGG detected
              2.3. (27 dnů)

• Dr. Lisa Su (inkognito)
              15 souhlasí, 5 nesouhlasí
              Femto mohl jsi jen napsat o tom hodnocení a nikdo by nemohl nic říct, protože ta Zelda asi opravdu dobrá bude. Tou stupidní argumentací jsi ale ze sebe opět jen udělal debiIa..
              2.3. (27 dnů)

• ringmancz tiscali.cz
      4 souhlasí, 3 nesouhlasí
      doporučuju koupit si brýle
      2.3. (27 dnů)

reagovat

• residentevilfans tiscali.cz
      5 souhlasí, 6 nesouhlasí
      Ten art style ty hry je naprosto otresny a ta saturace tech barev je uplenej blivajz.
      2.3. (27 dnů)

reagovat

• frag.ment tiscali.cz
      7 souhlasí, 9 nesouhlasí
      Když odhlédnu od hratelnosti, kterou nemůžu posoudit, tak na to, že hra vychází na "nejnovější" konzoli na trhu, je grafická stránka strašná a ani žádnej pěknej styl to nemá. Opravdu někdo v roce 2017 chce hrát takový humus? U PS4 a Xbox One se furt řeší technická stránka, ale Nintendo má zřejmě nějakou výjimku, nebo co... Kdyby ta konzole stála 2 tisíce, tak budiž, ale nestojí.
      2.3. (27 dnů) upraveno v 16:32

reagovat

3 souhlasí, 4 nesouhlasí
        Vem si ten Xbox do autobusu a zahrej si tam něm jako na Switchi..
        Koukám dnes tu padají super argumenty.
        2.3. (27 dnů)

reagovat

• frag.ment tiscali.cz
          2 souhlasí, 2 nesouhlasí
          Pokud vím, tak Nintendo samo prezentovalo Switch hlavně jako domácí konzoli.. A to, že ji můžu vytáhnout ze stojanu a hrát jak na tabletu není nic pro mě a neodůvodňuje to tu cenu (odmítám hrát na něčem, co nemá alespoň 100cm úhlopříčku).
          3.3. (26 dnů)

reagovat

2 souhlasí, 0 nesouhlasí
            To už snad raději tu Zeldu na tom handheldu, než 20 fps Xbox One kostičky na 100cm TV.
            3.3. (26 dnů)

reagovat

• solomon.short tiscali.cz
          1 souhlasí, 0 nesouhlasí
          Kdyz on se dnes kazdy musi az extremne vymezovat a nazory typu: Libi se mi konzolove hry, ac konzoli nemam, hraju na PC co uz je dnes lowend a jsem spokojeny - to se tu nenosi :)
          3.3. (26 dnů)

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.205.60.171.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.