zavřít
...

Bleskovky

Obecná diskuse k bleskovkám

Novější 1 2 3 4 5 6 7 2025 Starší

• LV426 tiscali.cz
    2 souhlasí, 2 nesouhlasí

Nejzbytečnější herní měna

Jaká hra má nejzbytečnější herní měnu (neplést s mikrokokotinama) ?

Jelikož teď hraju nejvíc RB6, tak:

imgur.com/a/BAkoi

Milion (žlutých) peněz a k čemu to člověku je? Absolutně k ničemu. Jo, je to blbost, ale kdyby aspoň dali nějakou motivaci ve smyslu můžeš si koupit komplet černý skin na postavu třeba za půl mega, takhle to jen přibývá a nic z toho.
    před 9 hod. upraveno v 23:13

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
      0 souhlasí, 3 nesouhlasí
      Mě příjde třeba celkem zbytečná essence z Paladins jinak nevím nevybavuje se mi nic -možná proto že ani moc online her nehraju. . - btw ot - jen level 313 po těch tvých komentech by člověk čekal že už máš minimálně level 1000 *8* *7* trochu to flákáš *12*
      před 9 hod.

reagovat

• ucho tiscali.cz
      7 souhlasí, 2 nesouhlasí
      forums.ubi.com/showth...Forums
      heleme se, tady sis stěžoval na ranking system. nač ty vulgarity?
      a helemese, predátor jako avatar. ale jo, stejně to o tobě všichni ví, že jsi tím Predátorem, co tu vykřikoval, jak z tohohle webu odchází :)
      před 9 hod.

reagovat

• Pravdoslav (inkognito)
        2 souhlasí, 2 nesouhlasí
        Paneboze on pouzil vulgarity.
        před 8 hod.

reagovat

• LV426 tiscali.cz
        2 souhlasí, 3 nesouhlasí
        Heleme se uchylný nudící se stalker řeší, že si někdo postěžoval na ranksystem, když jsem nakopl téma o "penězích" ve hrách. Na tolce není co hrát, PS Pay stojí za houby, tak sis našel lepší zábavu? :D
        Holt Ubi, nic než pravda, ten ranksystem je hodně stupidní, vůbec nezohledňuje level, kd, wr, nic prostě ... tolik naboostěných lam v gold+ se jen tak nevidí, takže když člověk nemá full team nebo si třeba jen chce zahrát s náhodnýma lidma, je to loterie jak prase. A jo, tu letní noc si pamatuju, když jsem si šel jako platina 1 zahrát jen tak sám několik her a za chvíli jsem byl v goldu ani neveděl jak a frustrovaně pak psal na jejich přiblblé forum. Není nic krásnějšího prohrát x her za sebou a ztratit mraky bodů jen proto, že ti hra hodí do platinového týmu nějaké totální lamy co nechápou ani základní věci a které mají být někde v bronzu maximálně :)
        před 8 hod. upraveno v 00:57

reagovat

• ucho tiscali.cz
          3 souhlasí, 2 nesouhlasí
          hele uvědomuješ si, že je celkem hloupý usuzovat na základě mého komentáře, co dělám? prostě sem občas mrknu a mám přehled. vím třeba i to, že jsi tu pečenej vařenej. co to podle tvé teorie vypovídá o tobě? já třeba nevím, ale ty máš zjevně jasno :D (neplatí u tebe to rčení "podle sebe soudím tebe?" já mám rozhodně co hrát na několik let dopředu, chtěl bych toho hrát moc, ale času je bohužel žalostně málo. když jsem tady, tak většinou v době, kdy vydělávám peníze, a hrát nemůžu.
          mně je jinak jedno, co píšeš ubisoftu a na co si stěžuješ na ranksystému (i když to zjevně neumíš podat jako normální člověk a píšeš jak pubertální křikloun, co neposkytne nic konstruktivního, vlastně jen kope kolem sebe), zajímavější mi přijde potvrzení toho Predátora, čemuž ses pokud vím vždy bránil. taky to dost vypovídá o tvém charakteru, když se tu pod jedním nickem biješ v prsa, jak už sem nepáchneš a jak odcházíš. samozřejmě si dělej, co chceš, jen jsem poukazoval na tvůj pokřivený charakter.
          před 7 hod. upraveno v 01:09

reagovat

• LV426 tiscali.cz
            2 souhlasí, 2 nesouhlasí
            :D ok, téma o herní měně už jsi zasvinil, tak se odplav někam na zolista.cz ...
            před 7 hod. upraveno v 01:11

reagovat

• ucho tiscali.cz
              1 souhlasí, 2 nesouhlasí
              nevím, co je zolka. já hraju na všem, co mám k dispozici, což je PC, PS3, PS4 a mobil. a vlastně nerozlišuju, na čem hraju. hraju, protože mě baví hrát.
              co se týče příspěvků, možná sis toho uspořádání diskuzí ještě nevšiml, ale když se smaže první příspěvek, reakce na něj mizí taky. ale tak hlavně že já jsem vygumovaný ;)
              edit: nějak moc měníš své příspěvky. asi abys nebyl za tak velkého trotla s těmi bláboly :)
              před 7 hod. upraveno v 01:16

• Pravdoslav (inkognito)
              1 souhlasí, 3 nesouhlasí
              Ja si platim PS+ a ty hry mi davaji zadarmo.
              před 7 hod.

• Mart9 tiscali.cz
              0 souhlasí, 0 nesouhlasí
              Ne, oni ti ty hry jen půjčujou. A zadarmo to neni, když si sám napsal, že si tu službu platíš.
              před 8 min.

• Jack1947 tiscali.cz
            0 souhlasí, 0 nesouhlasí
            UCHo nemá moc co říkat když po několika měsících napsal že o pUBG slyší poprvé :D
            před 3 hod.

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
          0 souhlasí, 0 nesouhlasí
          Jo to znám z OW moc dobře... *4* mě už ani nevadií rank to vem čert ale to abych prohrál s nákejma dementama 8 x za sebou když já jsem z nich nej hráč to už je trochu moc... jsem si myslel že máš nějaké kamarády... ale zdá se že asi ne. Takže v hodně hrách je tenhle ranked systém prostě jak my rádi říkáme broken as f*ckk !
          před 4 hod.

reagovat

• Dworkin (inkognito)
          2 souhlasí, 0 nesouhlasí
          Ta angličtina je otřesná. Skoro bych řek, že Google Translate by odvedl lepší práci. Je určitě chvályhodný, že se snažíš o cizí řeč, ale jestli nechceš, aby tvoje projevy byly nechtěně legrační, musíš pořádně šlápnout do pedálů.
          před 13 min.

reagovat

• Mart9 tiscali.cz
        0 souhlasí, 0 nesouhlasí
        Hezky se tam vybrečel *2* *2*
        před 7 min.

reagovat

• Khanemis tiscali.cz
    3 souhlasí, 2 nesouhlasí

Pařížská epizoda Hitmana zdarma

Ode dneška do 5. ledna si můžete na Steamu volně přidat první pařížskou epizodu včetně všech věcí, co k ní patří (pokud to samozřejmě již nemáte). Po nedávném uvolnění tréninkového prologu dává IO další část hry v plén, což je myslím sympatické:)
    15.12. (1 den)

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
    0 souhlasí, 3 nesouhlasí

Fade to Silence

store.steampowered.co...lence/ tak bohužel asi nic moc extra dobrého to není, škoda...
    15.12. (1 den)

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
    2 souhlasí, 6 nesouhlasí

Xbox One verzi PlayerUnknown's Battleground si vyzkoušelo už půl milionu hráčů.

Upřímnou soustrasdt *13*
    15.12. (1 den)

reagovat

• SalemCZ tiscali.cz
    0 souhlasí, 3 nesouhlasí

SPOILER: STAR WARS

SPOILER: Už jste byly na Star Wars a jak se líbili
    15.12. (1 den)

reagovat

• Radkaa tiscali.cz
    0 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Budete dělat recenzi na Empire Divided ? *4*
    15.12. (1 den)

reagovat

• Drasťa (inkognito)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí

Od této chvíle po celý následující týden si můžete zdarma vyzkoušet H1Z1.

A hezky poporade a netlacte se. Na vsechny se dostane.
    15.12. (2 dny)

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
    1 souhlasí, 2 nesouhlasí

Od této chvíle po celý následující týden si můžete zdarma vyzkoušet H1Z1.

To vypadá blbě už takhle brzo free trial, poté bude f2p takžýe další klon co to nezvládl ?? *15*
    14.12. (2 dny)

reagovat

• triptich (inkognito)
    3 souhlasí, 0 nesouhlasí

Company of Heroes 2 do soboty na humble bundle zadarmo.

humble sa utrhli z reťaze. či už v týždenných balíčkoch, monthly, alebo teraz v rozdávačkách. začínam mať pocit, že nakupovať cez ich obchod je vlastne obdoba pirátenia z minulosti :D (trochu nadsádzky, netreba hneď kameňovať)
    14.12. (2 dny)

reagovat

• Dworkin (inkognito)
    2 souhlasí, 4 nesouhlasí
    Tak jsem konečně dojel Dooma 2016 a kromě toho, že mě bolej prsty :) jsem zjistil, že i tahle old-schoolová hra "cheatuje" aby hráči pomohla. Konkrétně ve spoustě případů už jsem měl na kahánku a tu z blbého impa vypadlo třeba osmdesát zdraví nebo i sto. Když je člověk v ráži (a motorová pila zpívá píseň smrti), tak si toho ani nevšimne, leda si na to specificky začne dávat pozor.
    14.12. (2 dny)

reagovat

• Drasťa (inkognito)
      3 souhlasí, 1 nesouhlasí
      Ne ve spouste pripadu. Z priser vzdycky pada health podle toho kolik mas zdravi a vic padalo uz kdyz mas tusim pod padesat a vsimnout si toho musi snad kazdej ne? :D
      14.12. (2 dny)

reagovat

• Dworkin (inkognito)
        1 souhlasí, 4 nesouhlasí
        Někdy padá víc zdraví, jindy ne. To by ještě šlo nebo to aspoň tak nebije do očí. Ale ti stovkoví impové mi trochu kazili zážitek ze hry, protože bylo v zásadě jasný, že na nějakýho člověk nerazí, když se trochu snaží. Jakože "hmm, 10 zdraví, tak to jsem na lopatě. Oh, wait, tamhle jsou ještě dva impové, v jednom bude velká lékarnička... yep..."
        14.12. (2 dny) upraveno v 22:14

reagovat

• ZvacA tiscali.cz
      0 souhlasí, 2 nesouhlasí
      Zrovna v Levelu 280 se tomu věnoval jeden z článků. To by jeden čuměl, jak hraješ v jisté iluzi a kolik takových skrytých mechanik adaptujících se na hráčův průběh hrou vývojáři vlastně dodávají. Větší poslední dílky zdraví v posledním tažení, předměty vypadávající podle toho čeho má zrovna hráč nedostatek, snižování přesnosti nepřátel nebo jejich zpomalování, zvyšování účinností a další, se zdá být docela (i v minulosti) zajímavý standard. :)
      15.12. (2 dny)

reagovat

• Drasťa (inkognito)
        1 souhlasí, 0 nesouhlasí
        A byly to opravdu zrovna v Doomovi skryte mechaniky?
        15.12. (2 dny)

reagovat

• ZvacA tiscali.cz
          1 souhlasí, 0 nesouhlasí
          Myslíš jako, jestli si toho má hráč všímat nebo ne? Jde o tu mechaniku jako takovou, zdá se to být takový modelový příklad toho, o čem jsem jen četl - hra hráče nenechá v situaci, kdy má být všechno ztraceno jen tak natvrdo odejít do kytiček, ale udrží ho tím, že z impa jakože náhodičkou vypadne zrovna potřebný počet zdraví.
          15.12. (2 dny)

reagovat

• Drasťa (inkognito)
            2 souhlasí, 0 nesouhlasí
            No nevim ale v tomhle konkretnim pripade by se to mozna skrytou mechanikou dalo nazvat jen proto ze nebyla zminena v "tutorialu". Zvlast pokud delas hodne glory killu tak je to proste neco co ti musi bejt jasny uz po prvnim setkani s monstry.
            15.12. (2 dny)

reagovat

• ZvacA tiscali.cz
              2 souhlasí, 0 nesouhlasí
              Takže trápí to slovo "skrytá". Nemyslím to zle, smyslem však je, že jde ze strany vývojářů o implementovanou berličku reagující na stav a obtížnost hráče.
              15.12. (1 den) upraveno v 10:39

• Drasta (inkognito)
              2 souhlasí, 0 nesouhlasí
              Vzhledem k tomu ze na nejvyssi obtiznost umiras po dvou jakychkoliv ranach (bez armoru) tak bych rekl ze to s tema "berlickama" nebude tak horky :D
              15.12. (1 den)

• ZvacA tiscali.cz
                2 souhlasí, 0 nesouhlasí
                Však se za to hra ve výsledku nemusí stydět, ale dochází tím už ke kompromisu. Jestliže takový střet přežiješ s 10 procenty zdraví například, tak je postaráno o to, jak si sám psal nebo zmiňoval Dworkin, aby z posledního nepřítele vypadlo něco, co ti ho doplní zpět na 100%. Navzdory tomu si hráč odnáší pocit, že mu šlo o kejhák, získává tím zaslouženou odměnu a jede se hlavně dál. Kdyby tvůrci chtěli hráčovi podkopávat nohy nebo ho nechávat v tom plavat stůj co stůj, tak mu z posledního impa vypadne leda tak pár striktně určených nábojů či rovnou kulový bez ohledu na to, v jakým stavu se právě nachází.
                15.12. (1 den) upraveno v 12:29

• ringmancz tiscali.cz
      2 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Na jakou to hraješ obtížnost? Já umírám minimálně (je tam počítadlo?) a trochu jsem se zasekl jen na minibossech, než jsem přišel na to, že dvouhlavňovka je nejlepší řešení.
      15.12. (1 den)

reagovat

• Dworkin (inkognito)
        0 souhlasí, 0 nesouhlasí
        Ultra-Violence.

Umíral jsem taky málo a většinou tehdy, když jsem se moc nechal unést a přestal si dávat bacha (i když občas mi prostě démon přistál na hlavě a instakill...). Dvouhlavňovka byla moje primární zbraň, jakmile jsem se k ní dostal.
        včera v 16:38

reagovat

Novější 1 2 3 4 5 6 7 2025 Starší

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.167.44.32.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.