zavřít
...

Bleskovky

Obecná diskuse k bleskovkám

Novější 1 2 3 4 5 6 7 2033 Starší

 • ucho tiscali.cz
  8 souhlasí, 6 nesouhlasí

  Vtípek

  chcete se pobavit? dnes jsem po asi pěti letech, co mám PS3, zjistil, že ten ovladač je bezdrátovej. nevím proč jsem si vždycky myslel, že není, že to jde až u PS4. celou tu dobu jsem ho měl tedy na kabelu a za celou tu dobu jsem ho neodpojil z PS3. no stane se...
  včera v 00:05

  reagovat

 • zaty mojeid.cz
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí

  Hledám hru

  Snad mi někdo poradí.
  Kdysi dávno (cca 15 let) jsem hrál hru, kterou si moc nepamatuju, ale bylo to v grafice stylu jako Final Fantasy a pracovalo se tam s časem. Bylo to na PC. Nemáte někdo tip, co to bylo za hru? Včera jsem se o tom bavili s mým tehdejším spolubydlícím u piva a nemůžeme si vzpomenout :)
  20.1. (1 den)

  reagovat

 • deathfish mojeid.cz
  3 souhlasí, 2 nesouhlasí

  BloodRayne remaster/remake a nový díl?

  Jen mě to tak napadlo, ale chtěli byste, aby vyšel remaster nebo rovnou remake obou dílů BloodRayne? Za mě bych bral remaster obou dílů a pak by mohlo vyjít pokračování, když by byly remastery úspěch *1*
  20.1. (2 dny)

  reagovat

 • ucho tiscali.cz
  0 souhlasí, 3 nesouhlasí

  Fargo

  nějak jsem tu nezaregistroval tuto tři dny starou zprávu

  www.gamesindustry.biz...efront
  19.1. (2 dny)

  reagovat

 • SalemCZ tiscali.cz
  3 souhlasí, 3 nesouhlasí
  na Gogu Carmageddon TDR 2000 zdarma www.gog.com/game/carm...r_2000

  oprava už to tu psal někdo včera
  19.1. (2 dny) upraveno v 10:54

  reagovat

 • MickeyMutant tiscali.cz
  5 souhlasí, 1 nesouhlasí

  Kingdom Come: Deliverance - rasismus, šovinismus a módní policie

  Dlouhý článek (v němčině) největšího německého herního portálu GameStar o nově otevřené kontroverzi okolo Kingdom Come, historické věrnosti a Dana Vávry a jeho nekorektních politických názorů.

  Před několika dny vyšel na blogu Let’s Play History Jana Heinemanna článek tak nějak shrnující všechny výtky z pokrokových levicových pozic, které se v posledních letech objevily na adresu Kingdom Come a Dana Vávry. Sahají od chabého zastoupení populace tmavé pleti ve hře, nemožnosti vybrat ženskou hrdinku, až po Vávrův výběr motivů potisku na tričku. Reakce čtenářů se přelily do diskuzí na německém Gamestaru, kde nelenili a vydali dlouhý článek shrnující celou kauzu doplněnou reakcemi Dana Vávry a Martina Klímy.

  Ve Warhorse teď, měsíc před vydáním, nejspíš řeší, jestli je to prokletí, nebo požehnání.
  18.1. (3 dny)

  reagovat

  • ucho tiscali.cz
   1 souhlasí, 1 nesouhlasí
   je to bouře ve sklenici vody, ale dost záleží na jejich reakcích. nevhodná reakce by jim mohla hodně ublížit.
   18.1. (3 dny)

   reagovat

   • Mart9 tiscali.cz
    3 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Tak Dan naštěstí není člověk, který by se jimi nechal nějak ovlivnit podle mě. Takže lze možná očekávat tu horší reakci *2*
    18.1. (3 dny) upraveno v 18:40

    reagovat

  • jamar28 tiscali.cz
   12 souhlasí, 0 nesouhlasí
   No konečně, už jsem se bál, že KC nebude mít žádnou reklamní kampaň! Kdyby se nějaká hra stala terčem hromadných útoků spojené fronty politicky korektních levicových pokrokových liberálů, koupím si ji už z principu. *1*

   Tak ještě aby Vávra vycítil příležitost, vzal nějaké triko s runami a natočil pár vlogů, kde bude fuckovat západní SJW a budou to kupovat i lidi bez PC. *15*
   18.1. (3 dny)

   reagovat

  • marcelzlin tiscali.cz
   16 souhlasí, 2 nesouhlasí
   Můžou si stěžovat jak chtějí. Problém velkých studií je, že se bojí toho, aby je někdo neoznačil za rasisty a kdo ví co. Jenže snažit se těmto moralistům vyhovět nemá absolutně žádný smysl. Tihle lidé nebudou nikdy spokojeni a tu hru si stejně nikdy nekoupí a většině zákazníků je úplně jedno ,že jsou nebo nejsou splněny kvóty na to jestli je ta hra dostatečně multikulturní. Navíc hlavní trh KCD bude Německo, Polsko, Česko, Maďarsko, možná Francie a Anglie. Prostě země kde je rytířská tradice a ne hyperkorektní Amerika. A ten článek? Pročetl jsem si pár top komentářů a většina souhlasí s tím, že je to prostě blbost.
   18.1. (3 dny) upraveno v 19:36

   reagovat

  • Dworkin (inkognito)
   5 souhlasí, 9 nesouhlasí
   Já myslím, že až se média domáknou, co Vávra píše na svůj Facebook, tak ho ugrilují xmrti a jsem pak zvědav na prodeje hry. Vávra je totální PR amatér, chce (a musí) prodat hru co možná nejvíce lidem, ale na FB zcela otevřeně uráží a vysmívá se kde komu. Být na místě Bakaly, tak Vávru proplesknu a okamžitě mu přikážu, ať to aspoň nepublikuje veřejně, kde si to každej může přečíst. A nejde vůbec o nějakej ideologickej spor, ale o kupecké počty. Už takhle má hra problémy (minimálně totálně dodrbané animace) a přidávat další rizika pro prodejnost, protože si jeden vývojář prostě musí vylejvat veřejně srdíčko... Idiocie. Z komerčního hlediska prostě idiocie.
   18.1. (3 dny)

   reagovat

   • jamar28 tiscali.cz
    12 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Já myslím, že výsměchem těmhle kašparům Vávra body spíš získá. Ač se s ním dost často neshodnu, jsem rád, že dokáže tyhle západní SJW uzemnit a poslat do háje. Tahle preventivní PR předpo*ranost je zlo a ve výsledku by mohla vést k tomu, že mantinely herní tvorby bude určovat pár hysterických magorů, co nemají nic lepšího na práci než hledat důkazy o tom, jak byli ve středověku v Čechách černoši. Tyhle snahy by se měli tlumit už v zárodku. Na západě se jim to pomalu už začíná vymykat z rukou, ale sem k nám to zatím ještě díky bohu nedošlo.
    18.1. (3 dny)

    reagovat

    • Dworkin (inkognito)
     3 souhlasí, 2 nesouhlasí
     Já si skutečně nemyslím, že Bakala chce bejt nějakým praporečníkem zdravýho rozumu v boji proti zlejm levičáckejm SJW. Bakala chce, aby mu jeho investice vydělala prachy, a to co nejvíc. Tečka. Jestliže je PR dělaný tak, že tvář projektu plive na miliony potenciálních zákazníků, a to navíc v situaci, kdy herní média podle samotnýho Vávry podporujou politickou korektnost, tak je to úplně de*ilní PR a daleko víc lidí odradí než získá. Vávra není Jan Hus, aby bojoval za pravdu, i kdyby to mělo snížit prodejnost hry. Prodejnost hry musí bejt úplně na prvním místě. Bohužel u Vávry není na prvním místě komerční úspěch hry (a návratnost Bakalovy investice), ale honění vlastního ega. A jestli hra komerčně propadne, tak Bakalu jistě bude zajímat, kde bral Vávra měsíc před vydáním čas na poflakování na sociálních sítích a házení špíny na lidi, o jejichž peníze Bakala taky stojí.
     19.1. (2 dny)

     reagovat

     • jamar28 tiscali.cz
      3 souhlasí, 1 nesouhlasí
      Tak já ti nevím, ale opravdu ty levicové západní kampaně někdy nějaké hře uškodili? Jaký je vůbec reálný dopad na prodeje? Já vím, že si tihle intelektuálové strašně přejí, aby fakt měli obrovský vliv a mohli tvůrcům v podstatě určovat pravidla, ale jaká je reálná situace? Mimo to hlavně v posledních letech se mi zdá, že je tou korektností dost otrávená i značná část západní populace. Nemluvě o tom, že když se něco média snaží za každou cenu něco lidem natlačit do hlav, má to kolikrát i přesně opačný účinek.
      19.1. (2 dny)

      reagovat

      • Dworkin (inkognito)
       3 souhlasí, 1 nesouhlasí
       Já zase vím, že SJW je blbá nálepka, kterou si vymysleli pravičáci, co mají rádi jednoduché vidění světa a jasně vymezeného nepřítele. Ne že by levičáci neměli stejně blbé nálepky i pro pravičáky, je třeba dodat. Čili na týhle vlně já nejedu.

       Co se týče politické korektnosti, tak pokud Vávra není blbej a sám vidí, že západní herní média politickou korektnost dost prosazujou, tak hrát si na hrdinu i za riziko toho, že ta média budou hře dělat negativní image, je z pohledu podnikatele prostě blbost. To by si mohl Vávra dovolit, kdyby celou hru financoval ze svých úspor. To by si mohl hrát na furianta. Jenže nefinancuje. Nedávno se vychloubal, jak si pronajal Rudolfinum, a nejspíš tomu i sám věřil, že to bylo v jeho režii a ne v Bakalově.
       19.1. (2 dny)

      • ucho tiscali.cz
       1 souhlasí, 0 nesouhlasí
       ano, uškodit to může. samozřejmě k extrémní situaci jako bojkot tu dojít nemůže, ale je tu riziko rozhoření negativní kampaně. Vávra má štěstí, že dost věcí píše česky.
       19.1. (2 dny)

      • jamar28 tiscali.cz
       1 souhlasí, 1 nesouhlasí
       No a existuje teda nějaký důkaz, že taková kampaň fakt může výrazně negativně ovlivnit prodeje? Já to nepopírám, ale zabýval se tím seriozně někdo vůbec? Nebo jsou firmy předpo*rané už preventivně? Jedna věc jsou média, druhá věc jsou hráči samotní.
       19.1. (2 dny)

      • Inquisitor tiscali.cz
       3 souhlasí, 1 nesouhlasí
       Nemyslim si, že to výrazně ovlivňuje prodeje. Jedna část hráčů, tyhle věci vůbec nezaregistruje, x dalším je to prostě jedno. Nevěřim, že by to zbůsobilo větší ztráty.
       19.1. (2 dny)

      • Lolwut (inkognito)
       0 souhlasí, 0 nesouhlasí
       SJW je jenom nalepka, ti pomatenci ve skutecnosti neexistuji. *15* *15*
       20.1. (1 den)

      • Tilwaen tiscali.cz
       0 souhlasí, 0 nesouhlasí
       Vzhledem k tomu, že mnoho hráčů dělá review bombing na různé vývojáře i kvůli mnohem malichernějším věcem, vůbec bych se nedivila, kdyby něco podobného postihlo i KC:D. Troufám si tvrdit, že to už by mělo potenciál prodeje negativně ovlivnit.

       Jak píše ucho, Vávra má štěstí, že píše většinu věcí česky, protože tady jsou ta témata spoustě lidí prostě jedno. A těm, co ne, se zas nejspíš nepodaří zmobilizovat dost lidí na to, aby byl jejich review bombing efektivní.

       A aby nedošlo k omylu, ne, s review bombingem v žádné podobě nesouhlasím.
       20.1. (1 den)

      • jamar28 tiscali.cz
       0 souhlasí, 0 nesouhlasí
       Tilwaen: No jo, jenže herní komunita není zrovna liberální. To jsou možná herní novináři. Vezmi si třeba konflikt vývojář Firewatch vs PewDiePie (nebo jak se to píše) ohledně jeho používání slova negr. Koho hráči hromadně potrestali? Naopak právě toho, kdo se choval "liberálně" a politicky korektně a zřejmě si myslel, že tím body naopak získá. Kdybych chtěl najít opačný případ, tedy že by hráči potrestali vývojáře za rasismus a politickou nekorektnost, tak mě nic nenapadá.
       včera v 09:32

      • ucho tiscali.cz
       1 souhlasí, 1 nesouhlasí
       jamar28: Armikrog
       včera v 10:04

      • jamar28 tiscali.cz
       1 souhlasí, 1 nesouhlasí
       ucho: A můžeš to rozvést?
       včera v 10:43

   • risa2000 tiscali.cz
    2 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Vávra je svérázný, ale není malé děcko, takže pokud píše něco na facebook, tak určitě ví, proč to dělá, a jestli mu to za to stojí. Určitě nepotřebuje Dworkina nebo Bakalu, aby mu to vysvětlili.
    20.1. (1 den)

    reagovat

  • Inquisitor tiscali.cz
   10 souhlasí, 0 nesouhlasí
   No jde vidět, že se dneska hodně lidí opravdu nudí a nemají nic lepšího na práci. Navíc se považují za ochránce práv a hlídací psy demokracie, přitom paradoxně zní trošku psychopaticky. Určitě by nejraději vyhlásili inkviziční soudy s každým, kdo nesdílí jejich jediný správný světonázor.
   18.1. (3 dny)

   reagovat

  • Pan_Klobouk tiscali.cz
   5 souhlasí, 1 nesouhlasí
   A co teprve, az si nekdo vsimne a prelozi, do anglictiny a nemciny, Vavruv clanek "100+1 veci co bych dokazal na Skyrimu udelat lepe, nez vy vsichni pitomci okolo". To bude teprve legrace. ;)
   19.1. (2 dny)

   reagovat

 • Jack1947 tiscali.cz
  4 souhlasí, 0 nesouhlasí

  Metal Gear Survive se nevyhnou mikrotransakce ani nutnost být během hraní připojen k internetu. Hru dohrajete za 15 až 20 hodin.

  Fuj je to čím dál tím hnusnější... *11* *11*
  18.1. (3 dny)

  reagovat

 • Lukyz tiscali.cz
  4 souhlasí, 0 nesouhlasí

  Carmageddon TDR 2000

  Momentálně na GOGu zdarma . *3*
  18.1. (3 dny)

  reagovat

 • ewerwert (inkognito)
  3 souhlasí, 3 nesouhlasí

  dotaz

  nazdar lidi...sice parim, ale ze bych se nejak vyznal v hw a sw, to uplne ne...a jelikoz si chci ted sestavit a koupit komp snu, nechci udelat zadnou blbost...takze budu za idiota a zeptam se na tuto grafickou kartu: www.alza.cz/hp-nvidia...46.htm ... je to vhodne k hrani nebo to je fakt spis pracovni karta...ja vim, ze tyhle drahe karty obcas nejsou vhodne pro hry, tak abych neudelal blbou investici...dekuji za odpoved a omlouvam se *3*
  18.1. (3 dny)

  reagovat

 • Drasta (inkognito)
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí

  Zajimavy video o EA

  www.youtube.com/watch...gdUIQY
  18.1. (3 dny)

  reagovat

Novější 1 2 3 4 5 6 7 2033 Starší

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.234.65.78.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.