zavřít
...

Bleskovky

Obecná diskuse k bleskovkám

Novější 1 2 3 4 5 6 7 2001 Starší

• cumpi3 tiscali.cz
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí

růměrné hodnocení FIFA 18 dosahuje v tuto chvíli hodnoty 84/100. komentáře

PES18 to stejny, ale to sem nedate
    před 6 min.

reagovat

• 0011 tiscali.cz
    3 souhlasí, 2 nesouhlasí
    www.youtube.com/watch...WM6T_c
    www.youtube.com/watch...4iiHBs
    můžeš ho zkusit vyzvat a pak poslat výsledek
    edit: reakce na LV426
    před 6 hod. upraveno v 10:49

reagovat

• S láskou (inkognito)
      3 souhlasí, 2 nesouhlasí
      Lv samozřejmě hraje daleko lépe než tenhle póvl... Jak se vlastně opovažuješ naznačovat něco jiného?????
      před 5 hod.

reagovat

• LV426 tiscali.cz
      3 souhlasí, 4 nesouhlasí
      S iděláš srandu ne? To hraje proti nějakým copperům :D Videí s takovýma easy killama proti noobům ti udělám kolik budeš chtít. . Zcela upřímně ti můžu říct, že jsme na pár lidí v Rainbow narazili, co přešli z playstationu, kde byli diamondi a hráli totální houno, odpovídalo to tak bronzům možná, akorát znali mapy. Když vidím ty pohyby, neměl by absolutně šanci, nechápu co blbneš, to ví snad každý, že se to nedá porovnávat.
      před 5 hod.

reagovat

• SalemCZ tiscali.cz
    0 souhlasí, 3 nesouhlasí
    Byla nějaká informace v tom Fight Clubu ve středu o Booomu?
    před 7 hod.

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
    1 souhlasí, 5 nesouhlasí

Humble bundle Outlast :Deluxe edition FREE

Na 48 hodin tak rychle!
    včera v 23:18

reagovat

• 0011 tiscali.cz
    1 souhlasí, 2 nesouhlasí

gameplay záběry Doom na Switchi

www.youtube.com/watch...kmTP0o

nevypadá to vůbec špatně
    včera v 16:18

reagovat

• LV426 tiscali.cz
      3 souhlasí, 10 nesouhlasí
      bože co to je, hrát dooma na telefonu to musí být zážitek jak závodit s autem v umělém spánku.
      včera v 17:42

reagovat

• Draken69CZ tiscali.cz
        4 souhlasí, 8 nesouhlasí
        Konečně platforma kam tahle odpadní hra patří *3*
        včera v 18:04

reagovat

• 0011 tiscali.cz
        3 souhlasí, 3 nesouhlasí
        Tak jednak to není na telefonu a co se týče zážitku, dooma mám dohraného na pc, tohle si můžu vzít na chatu bez netu a pařit třeba i v kadibudce, tohle s pc neuděláš. Jasně že gamepad není tak dobrý jako herní myš, ale já hrál s gamepadem spoustu stříleček a rozhodně to není hororový zážitek jak to popisuješ a rozhodně mě to baví, pokud s gamepadem nejsi noob tak je hraní nepřekvapivě zábava. Jinak věř tomu nebo ne ale jsou i lidi, jako třeba TheGodlyNoob a řady dalších, který si tě v RB6 s gamepadem natřou na chleba
        včera v 18:12

reagovat

• Lukass tiscali.cz
    3 souhlasí, 15 nesouhlasí
    Jeste bych dodal ze na tehle strankach je P.Cars 2 uspesne ignorovany. Hold tady neni zadne poradne zavodnik.
    Olejnika ktere nevi ze na mokru se ze suchym pneu fakt nejezdi nepocitam.
    včera v 06:55

reagovat

• Lukass tiscali.cz
    2 souhlasí, 21 nesouhlasí
    Tak co kdo se tady tesi na Project Cars 2, ja uz se nemuzu dockat. Na malokterou hru uz se tesim, a PC 2 je svetla vyjimka, tesim se jako maly decko:) Podle recenzi nas ceka mala revoluce v pocasi, kdy snih taje, dela kaluze, hlubsi i min hluboky podle vozovky a ty pak ovlivnujou ovladatelnost., tohle je neskutecna pecka.
    Druha hra co sem si v zivote predobjednal :)
    20.9. (1 den)

reagovat

• Drasťa (inkognito)
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Chtel jsem zafinancovat ale prisel jsem pozde :( Jednicka se mi snad vratila trikrat.

Zadna samolepka a tricko ale proste vraceli investice. Kickstarter jak ma bejt. Jinak se tesim moc :D
      20.9. (1 den)

reagovat

• Mart9 tiscali.cz
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Zatim o tom nemám dostatek informací. Jen jsem viděl povedenej trailer a četl, že tam má být fakt hodně obsahu. Každopádně pro mě nemá smysl to kupovat teď. Ta hra pěkně uzraje, zlevní a až bude stát 500 Kč na PS4 jako teď první díl, tak ji koupim.
      včera v 11:59

reagovat

• jakubc tiscali.cz
      10 souhlasí, 1 nesouhlasí
      Snad nebude trojka a žádný další závody, protože to co tady pak vždycky předvádíte s LV, to se nedá... Měsíc tady o tom blábolíte, i když to vůbec nikoho nezajímá. Počkejte si na recenzi, a pak se vyjadřujte tam.
      včera v 12:46

reagovat

• Widl_CZ facebook.com
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Jo, já jsem podpořil i dvojku, za ty prachy co se mi vrátily z podpory jedničky si to zasloužili. Něco jsem odjezdil už v betě a je to fajnový. Vyladili a dodělali všechno co nestihli u jedničky, vylepšili už tak skvělý pneumatiky z minulýho dílu, rozšířili simulace podvozku a výsledek je parádní. Na záznamech to všechno s náklony a smýkáním vypadá jako živý.

A opět bylo neskutečně fajn být toho součástí na oficiálním foru hry, kde bylo u všeho vidět jak a proč to vzniká a moci se k tomu vyjádřit.
      před 41 min.

reagovat

• SalemCZ tiscali.cz
    1 souhlasí, 2 nesouhlasí

TOMB RAIDER 2018 oficiální trailer (film)

www.youtube.com/watch...dEmUbI
    Co na to říkáte? celkem se to drží předlohy.
    20.9. (2 dny)

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
    1 souhlasí, 1 nesouhlasí

Dlaší nadějná indie vlaštovka

store.steampowered.co.../ECHO/
    19.9. (2 dny)

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
    0 souhlasí, 7 nesouhlasí

Xbox One verze hry Middle-Earth: Shadow of War zabere na pevném disku 44,56 GB.

Tohle info je dobré k čemu v dnešní době lol. Co na to říct čekal jsem aspon 60gb zklámání
    19.9. (2 dny)

reagovat

Novější 1 2 3 4 5 6 7 2001 Starší

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.225.26.154.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.