zavřít
...

Bleskovky

Obecná diskuse k bleskovkám

Novější 1 2 3 4 5 6 7 2043 Starší

• vazqez tiscali.cz
    1 souhlasí, 2 nesouhlasí

KCD po 100 hodinách hraní

www.youtube.com/watch...MqNJiU *15*
    dnes v 00:52

reagovat

• ucho tiscali.cz
    9 souhlasí, 2 nesouhlasí

KCD

Signed poster: this proved impossible logistically. Dan simply didn’t have time a few days before the game launch to sign 2,500 posters, which at that time were located at the other side of the country.

a proč to chtěli podepisovat pár dnů před vydáním? :D
    jinak 1 pracovní den by na podepsání těch posterů stačit mohl. škoda, že jim to za to nestálo.
    včera v 22:02

reagovat

• Dworkin (inkognito)
      5 souhlasí, 1 nesouhlasí
      No tak to bylo před vydáním. Teď je po vydání, peněz hra vydělala dost, takže by Vávra svoje selhání mohl snadno napravit a dodat přesně to, co slíbil.

Je to samozřejmě na něm, ale nějak si nedovedu představit, že by mohl ještě někdy veřejně cokoliv kritizovat, když by měl na krku takovejhle podraz.
      před 9 hod.

reagovat

• ucho tiscali.cz
        3 souhlasí, 2 nesouhlasí
        tak posílat to teď je nesmysl, to by stálo prostě moc peněz. měli to podepsat dřív a neřešit to před vydáním. nevěřím, že je problém si zrovna na tohle vyhradit jeden den...
        konkrétně tento ústupek vůbec nechápu, ani tu výmluvu, že to před vydáním nestihli.
        před 7 hod.

reagovat

• Dworkin (inkognito)
          3 souhlasí, 3 nesouhlasí
          Hele na Lupě píšou, že hra zatím vydělala miliardu. I když odečteme předpokládané náklady na vývoj (někde říkali, že v řádech nižších stovek milionů korun), pořád je to asi tak bambilionkrát víc peněz, než je potřeba, aby splnili to, co slíbili lidem, bez jejichž přispění by žádná hra a žádná miliarda nebyla.
          před 7 hod.

reagovat

• ucho tiscali.cz
            2 souhlasí, 1 nesouhlasí
            2500 plakatu s postovnym za 200,- na kus (netusim, jak se v prumeru to postovne bude pohybovat, rozesilat to po celem svete nebude nejlevnejsi), jsi na pul milionu korun. to neni zanedbatelny peniz. v soucasnosti by to byl zcela zbytecny naklad.
            ano, bylo by to od nich hezke gesto tuhle cast splnit, ale nedava mi porad zadny smysl, proc to nespnili hned. neni pro to duvod a je to vetsinou prave to, co dela verzi backeru unikatni. a to vlastne hodne levne, staci podepsat plakat...
            před 4 hod.

reagovat

• Lukass tiscali.cz
              3 souhlasí, 1 nesouhlasí
              Tak hra jim doted vydelala zhruba pul miliardy korun, sou za vodou. Splnit sliby by meli
              před 4 hod.

• Dworkin (inkognito)
              0 souhlasí, 1 nesouhlasí
              Tak samozřejmě z pohledu podnikatele to může být nahlíženo jako zbytečný náklad, zvláště když to patrně není soudně vymahatelné. Ale já se na to nedívám pohledem práva, ale základní lidské slušnosti. Co mi bylo slíbeno, to mi má být dodáno. A jestli se někdo vymlouvá na to, že to sice slíbil a může to pořád splnit, ale bla bla bla a nebude nic, je nutno to označit za to, co to ve skutečnosti je - vyc*canost a chamtivost.
              před 43 min. upraveno v 16:41

• Jack1947 tiscali.cz
              0 souhlasí, 1 nesouhlasí
              Tak oni dodaj hru a třeba někdy dodají i zbytek pak už se přestane brečet ? jo smůla že si to lépe nerozvrhly a hlavně neuvědomili ale lidi jsou asi hloupý když si myslel že budou mít vše v den vydání jen protože to backli.
              před 37 min.

• jamar28 tiscali.cz
            1 souhlasí, 2 nesouhlasí
            Warhorse a jeho vztah k backerům... www.youtube.com/watch...M&t=1s
            před 2 hod.

reagovat

• Lukass tiscali.cz
    0 souhlasí, 5 nesouhlasí
    Battlefield 1, Watch Dogs 2, Grim Dawn.
    Sakra, to byla reakce na Worhamera
    včera v 20:01 upraveno v 20:02

reagovat

• Worhammer tiscali.cz
      0 souhlasí, 4 nesouhlasí
      Slyšel jsem, že Battlefield 1 je urážkou historie, jak to tam cítíš? Prý v jedné misi bojuješ jako feministická muslimka?!?

Zdroj: youtu.be/dI_O-WqlSBo?t=47m25s
      včera v 20:58

reagovat

• Lukass tiscali.cz
        0 souhlasí, 1 nesouhlasí
        Tak urazka historie to pro nekoho skutecne muze byt. Ja beru hry jako hry, takze me zadna hra v tomhle urazit nemuze. Byt je jasny ze Dice sou multikulti studio s takovym nazorem. Pro me je dulezity ze udelali atmosferou strhujici hru s plne znicitelnym prostredim a super hratelnosti. A co je v singlu to netusim protoze tam sem odehral jednu misi, zatimco v multaku mam pres 200 hodin.
        před 10 hod. upraveno v 06:26

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
          0 souhlasí, 2 nesouhlasí
          Já nevím to si tu hru pak vytěžil jern tak z 80% měl bys to napravit.
          před 8 hod.

reagovat

• Lukass tiscali.cz
            0 souhlasí, 0 nesouhlasí
            Coze, cesky prosim?
            před 7 hod.

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
              0 souhlasí, 2 nesouhlasí
              Jen řikám že je ok že máš napařeno v MP přes 200hodin ale Sp bys sis měl dát taky i když by si mohl vynechat pár misí a zrovna s tou (reálnou ženskou postavou) patřila mezi ty slabší a otravnější *3*

Potom taky asi vynechat i ty letadla ale tank určitě dát to byl jedna z nej misí asi... jen škoda že se moc neprojedeš.
              před hodinou

• Lukass tiscali.cz
              0 souhlasí, 0 nesouhlasí
              Singl v Battlefieldu je ztrata casa, ale chapu ze ty jako social nemas moznost hrat MP.
              před 8 min.

• MickeyMutant tiscali.cz
    2 souhlasí, 0 nesouhlasí

XCOM 2 Collection poběží na Xbox One X v rozlišení 1440p, vylepšen o odrazy okolí na vodní hladinu, lepší hloubku ostrosti a lepší anti-aliasing.

Jen detail - nejsou to "odrazy okolí na vodní hladinu", ale odlesky na jakémkoliv hladkém povrchu. Třeba osvětlení místnosti zrcadlící se na podlaze toho odkazovaného obrázku.
    včera v 18:01

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
    2 souhlasí, 3 nesouhlasí

Metal Gear Survive má v licenční smlouvě pro koncové uživatele uvedené upozornění, že hra není určená pro vyhledávání vztahů.

LOl takhle vtipné info co se má/nemá jsem asi ještě ke hře nečetl *1*

Jako dá se chápat plno blbostí ale že by tam někdo se snažil protlařit nějakou politickou kampan ? skrze hru lol když má mnohem více a lepších možností jak to udělat(Twitter,Facebook a jiné..). O dalších věcech co tam píšou se nemá smysl ani zminovat.
    včera v 16:10 upraveno v 16:21

reagovat

• Drasťa (inkognito)
    15 souhlasí, 4 nesouhlasí

KCD zachraneno

Museji moderi opravovat vsechny chyby? Nechcete neco nechat na Warhorse?
    www.nexusmods.com/kin...ds/134
    21.2. (1 den)

reagovat

• LV426 tiscali.cz
      2 souhlasí, 11 nesouhlasí
      Co to sakra je. Až budu hrát hru z Afriky, chci aby tam byli samí běloši, neexistuje tam mít černocha.
      včera v 00:55

reagovat

• ringmancz tiscali.cz
        13 souhlasí, 4 nesouhlasí
        tobě fakt jedno kolečko chybí
        včera v 08:10

reagovat

• LV426 tiscali.cz
          4 souhlasí, 14 nesouhlasí
          Tobě to přijde vtipny? Už jen to, že to vůbec někoho napadne, natož aby někdo dělal tohle, jen to svinstvo podporuje a rozšiřuje, jen ať si lidi na podobné obrázky zvykají ...
          včera v 10:38

reagovat

• 0011 tiscali.cz
            10 souhlasí, 2 nesouhlasí
            Aha takže když někdo udělá modifikaci je to svinstvo *1* pokud to není oficiální součást hry tak je mi jedno jestli si tam někdo dá třeba i trans želvy ninja, nikdo tě nenutí to používat. Btw mě to vtipný příjde a podle reakcí i autora modu je to spíše naopak popíchnutí těch lidí co si stěžují na nedostatečnou diverzitu *3*
            včera v 11:03

reagovat

• LV426 tiscali.cz
              4 souhlasí, 14 nesouhlasí
              Mně jde ale o hlubší podstatu.

Mimochodem zajímavé je, že si nikdo u Černého Pantera nestěžuje, že ve Wakandě nebo jak se ta p*del jmenuje bydli samí černoši ... rasismus jak sv*ňa ...
              včera v 11:32

• 0011 tiscali.cz
              5 souhlasí, 2 nesouhlasí
              Wakanda je fiktivní země z komixu, nevidím v tom nejmenší problém. Stejně tak nevidím problém s tím že v Resident Evil 5 jsou v Africe zombie černoši.
              včera v 12:51

• ucho tiscali.cz
              1 souhlasí, 1 nesouhlasí
              pockej, v RE5 jsou zombie jen cernosi? to tam neni ani jeden beloch? to se mi nezda, v Africe urcite nejaci belosi jsou.
              včera v 15:37

• ucho tiscali.cz
              2 souhlasí, 1 nesouhlasí

Uncle Drew

jinak doporucuji tento nekorektni trailer: www.youtube.com/watch...cwDtIQ
              ve filmu sami cernosi a je tam jeden beloch, kterej hraje idiota... tohle je ale asi v poradku.
              včera v 15:39

• 0011 tiscali.cz
              2 souhlasí, 0 nesouhlasí
              ucho: nevybavuju si, pro mě to jsou virtuální canon foddery bez ohledu na barvu pleti, já hraju hry abych se odreagoval a tyhle věci okolo neřeším, japonci byly taky překvapený že sklidili kritiku za rasismus, jim to ani nepřišlo na mysl že by je z toho někdo mohl nařknout, tohle řeší jenom skuteční rasisti nebo američani
              včera v 22:43

• Drasta (inkognito)
            6 souhlasí, 2 nesouhlasí
            Nenapadlo te treba ze to nekdo udelal z recese?
            včera v 12:04

reagovat

• LV426 tiscali.cz
              2 souhlasí, 12 nesouhlasí
              A znáš tu o té fialové krávě? Samozřejmě že napadlo a právě o tom mluvím.
              včera v 12:08

• Drasta (inkognito)
              10 souhlasí, 2 nesouhlasí
              V tom pripade je mi moc lito ze te tenhle sprym tak rozlitil.
              včera v 13:27

• skaven tiscali.cz
        0 souhlasí, 2 nesouhlasí
        ...
        včera v 10:30 upraveno v 10:30

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
        0 souhlasí, 3 nesouhlasí
        Všichni víme že se jedná jen o trolling *7*

Ted ještě aby změnily i Henryho a budou spokojeni všichni černoši i v dolním Zimbabwe lol.
        včera v 15:25 upraveno v 15:26

reagovat

• SalemCZ tiscali.cz
      3 souhlasí, 2 nesouhlasí
      konečně hra může mít 10/10 *1*
      včera v 09:36

reagovat

• Johnny facebook.com
      1 souhlasí, 1 nesouhlasí
      Me ta treba chybějí ženský s velkejma kozama! diskriminace !!! hlavně že je má tereza očividně silikonový a pleť má jak ze salonu
      včera v 11:31

reagovat

• jamar28 tiscali.cz
        2 souhlasí, 1 nesouhlasí
        Tak zajdi za řeznicí Drahomírou v Ledečku, ta by mohla tvoje preference uspokojit, ale sbalit asi nejde. *1*
        včera v 12:08

reagovat

• Lukyz tiscali.cz
          5 souhlasí, 2 nesouhlasí
          Tam je i Ledečko? *8*
          Mám tam chatu! *1* O to víc se těším, ale stejně tomu dám tak 2-3 měsíce čas, ať to odladí.
          včera v 12:11

reagovat

• jamar28 tiscali.cz
            6 souhlasí, 2 nesouhlasí
            No jasně, je tam i několik questů. *4* To gratuluje, to bude bájo procházet se ve hře místem, které skutečně znáš, pak poreferuj, jak se jim to povedlo zachytit. *1*
            včera v 13:10

reagovat

• Inquisitor tiscali.cz
      3 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Teď už je konečně svět v pořádku.
      včera v 11:39

reagovat

• Dworkin (inkognito)
      1 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Škoda, že nemá obličej seržanta Apona z Vetřelců. Včetně obligatorního doutníku. To by bylo dokonalý. *4*

What do you want me to do? Fetch you slippers? Look into my eye!
      včera v 15:27 upraveno v 15:31

reagovat

• Drasťa (inkognito)
    4 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Peklo zamrzlo
    www.polygon.com/platf...ssions

Ale polygon je porad polygonem :D "One is Thomas Carlyle’s great man theory, where “the history of the world is but the biography of great men” (please note that all gendered language is original here and is not how I’d prefer to phrase it). "
    21.2. (1 den) upraveno v 21:09

reagovat

• jamar28 tiscali.cz
    4 souhlasí, 0 nesouhlasí
    21.2. (1 den)

reagovat

• Worhammer tiscali.cz
    0 souhlasí, 12 nesouhlasí

Důvody proč Kingdom Come Deliverance je bomba pro každého

Aby jste si nemysleli, že jsem škarohlíd, tak i já dokáži uznat kvalit této hry.

Hra má skvělou grafiku - Tak jest!
    Hra má rozmanitou mapu, která je úžasná, plná detailů, ty modely cest jsou úplně svůdné! Lesy jsou skrz naskrz vyplněné tábory, řekami a mýtinami. Modely pevností jsou skvělé. Jsou tam docela pěkná zákoutí. Paradoxně svět KCD je mnohem zajímavější než svět Skyrimu, který nabízel na mapě ledovcové doupě, dračí doupě a samé ty epické věci, ze kterých vám má padat huba, ale mě huba padal víc u KCD právě kvůli obrovskému množství detailů na mapě.

Hra je historická, to tomu přidává hodnotu. Jen mě mrzí, že hra nemá český dabing, protože se vytrácí pocit atmosféry českých zemí, když nějaký Jaroslav začne mluvit na vás britskou angličtinou.

Henry je vcelku sympaťák. Je pravdou, že mě příběh na začátku hry vzal za srdce a pohltil mě. Je hrůza, že tu Skalici opravdu někdo někdy takto "navštívil".

Bylo zajímavý na Googlu hledat obrázky Rataji nebo Sázavy a vidět, že ta mapa měla předlohu. Autoři se snažili a bylo by hodně nefér tento fakt neuznat, protože ve hře je pár bugů. Jsem rád, že tato česká hra odehrávající se v českém prostředí je velmi populární i v zahraničí a je vtipné sledovat, jak třeba afroameričan se seznamuje s českou kulturou prostřednictvím hry. A je hezké, že snad už celý svět bude vědět, co to znamená do p*dele, k*rva apod.
    21.2. (2 dny)

reagovat

• Worhammer tiscali.cz
    0 souhlasí, 15 nesouhlasí
    Prozraďte mi, jak chápete ten soubojový systém v Kingdom Come? Podle mě různé směry úderů nemají vliv.
    21.2. (2 dny)

reagovat

• Johnny facebook.com
      9 souhlasí, 1 nesouhlasí
      ještě že neni podle tebe. Systém chápu a nemám s ním problém.
      21.2. (2 dny)

reagovat

• Worhammer tiscali.cz
        0 souhlasí, 5 nesouhlasí
        Ber to s klidem. A myslíš si, že měnit směry hodně pomáhá? Vysvětlíš mi princip?
        21.2. (2 dny)

reagovat

• Tilwaen tiscali.cz
          1 souhlasí, 1 nesouhlasí
          Měnit směry pomáhá. Jednak tím děláš finty, které jsou pro protivníka těžší vykrýt (napřáhni se v jednom směru a na poslední chvíli směr změň), ale také tím děláš komba a především nemá cenu útočit ze směru, kde má protivník svou zbraň - prakticky vždy to vykryje. Takže když Ti z jednoho směru právě vykryl útok, nemá cenu tam útočit znovu.
          21.2. (2 dny)

reagovat

• Morraw tiscali.cz
          5 souhlasí, 0 nesouhlasí
          Měl jsi tutoriál na cvičisti s kapitánem Bernardem ? Tam ti všechno vysvětlí a také si to vyzkoušíš.
          21.2. (2 dny)

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
      0 souhlasí, 5 nesouhlasí
      Fakt je třeba se to nějak naučit je to dost divné a zmatené zprvu, důležité je aby tě útočník moc nezmlátil protože když ti rozbije obranu tak stačej 2-3 rány a si v limbu.

Tutoriál ti moc nepomúže když nebudeš mít skill to jsou jenom základy...
      21.2. (2 dny) upraveno v 16:07

reagovat

Novější 1 2 3 4 5 6 7 2043 Starší

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.196.215.69.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.