Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ted se fut nemuzu zbavit toho divného pocitu to znovu nainstalovat,,,treba to tam uz tak nevypada,,,třeba to bylo tim ze to bylo novy a hralo to spousta lidi,,treba,,,,,
  • arma 2,5,,,,to je husty *1* *1*
  • muze mi nekdo vysvetlit proc to nedelaj do army 3 ?
    • smejki
      hádal bych, proto, že na tom začali dělat dřív, než byl engine Arma 3 vůbec pořádně hotový.
    • Peníze za licenci?
      • Eh, Dean už to vyvíjí por Bohemia Interactive. BIS to nyní oficiálně podporuje a zaštiťuje. Proto mi také nejde do hlavy proč to nedělají na enginu ARMA 3? *8*
        • Pretoze arma 3 nepodporuje take velke mnozstvo hracov/zombie/itemov na mape ako chcu na dayz standalone, na mape bude nieco cez 3000 zombie,20000 itemov, prerobeny vacsi chernarus, viac otvorenych budov, crafting, basebuilding, a to by arma 3 s takou grafikou a poziadavkami nezvladla, potrebovali by na to nielen dobry server ale hra by bola narocna aj co sa tyka poziadaviek a s tym ma problem uz aj mod...
          Dean niekde pisal ze je to nieco ako arma 2.5 kedze vybrali z trojky oblohu,travu, par textur, lighting, dazd, fyziku zbrani a samotne modely zbrani.
          • Navíc...předělávat to na 3, kdyžu ž to tak dlouho dělaj na 2 by bylo dost pracné...
  • zatím to je jako free mod do army *3* ,,,ja to chvilku ze zacatku hral a uprimne pochybuju ze to kdy vůbec vydaj-pokud jo nebude to zadna slava-ta hra ma obrovskej potencial,,to stridani dne a noci,pocasi,neustale schanet jidlo,vodu,ohen,,,,,v noci je to fakt ulet se prochazet po lesich,,,,sou tam velka města plna zombiku,,,všude je co zbirat atd.,,,,,ale když sem to hral ja tak byl problém v tom ze ostatní hraci místo aby s vámi takříkajíc drzeli basu tak sli po vas a to na respawnu-kill a obrat me to jim slo *1* ,,,,co chci rict je to ze tam hraci bojujou mezi sebou a zombi sou stranou,,,je to skoda a pokud vim tak todle uz taky resili s tim ze si na to hraci stezujou,,,mno uvidi se
    • celoush
      Však taky ti zombíci tam jsou "dodatečně"... primárně vychází hra ze snahy o přiblížení simulace přežití.
      • hmmm,,,,to preziti je fakt vostry!!!!ale jak rikam ja to tenkrat nemohl vůbec hrat,,,furt sem byl mrtvej a nekym obran a to primo na respavnu,,,,ale to ozvuceni,,,ty lesy,,,,,ty města,,,,,,ten prostor,,,,,,,,,proste chernarus z army!!!!,,,ja jim hodne drzel palce ale uz sem to vzdal-pro me je i cista arma lepsim zážitkem nez todle ale potencial to ma obrovskej,,,,dodnes si pamatuju první noc která prisla po par hodinách a sebe jak sem tam bloudil po lesich při svitu z lamacich tyčinek ,kdy ta cervena ve me vyvolávala hruzu z toho lesa *1* ,,,pak to prislo nasel sem ostatní u taboraku na okraji lesa kterej byl tim taborakem nadherne osvetlovan,,,namirim si to k nim s ulevou a ejhle kulka mezi oci a to sem prosim pekne mel jen sekeru v ruce *1* ,,,,mno kdyby todle nebylo pravidelnym zazizitkem byla by ta hra fakt moc ale takhle??,,,hrat se da po domluve s nekym ale tehlech borcu co dou po ostatnich se snajperkou v ruce na respavnu to je uz fakt mimo kolikrat sem cely hodiny nevytahnul paty z toho brehu kde vas to vysadi/respawn/protože hned jak sem se tam objevil bylo po me,,,,a ted si představte ze se vam to stane po několika hodinách v hlúbokejch lesich nekde uprostřed chernarusi,,,plesk a dete od zacatku a na tom zacatku sou manici se snajprovkama a lovi na respavnu,,,,hruuuza *16*
        • Co bolo povedane tak millitary loot bude veelmi rare a v hre sa budu vacsinou nachadzat civilne zbrane ako mossin nagant, na to bude treba najst poriadnu optiku + naboje, ktore sa budu spawnovat po 1-2 takze snipovanie nebude take easy ako je v mode, kde ti staci ist na letisko a mas AMD a k tomu 4 plne zasobniky.
        • Tak to tě lituju, mě se spawn kill ještě nestal, a doufám že ještě nestane. To že se později po všem střílí je spíše z obavy. Někdo začal střílet první a pak už se začalo střílet furt.

          PS: Tu lítost neber nějak špatně, jen mě mrzí že si zažil jen to frustrující.
          • mno tak uz je to asi jinde ale když sem to hral prvne tak se to jenom hemžilo téma killama,,,,mam pocit za pak aby tondle nesvar ostranily tak sebrali munici z inventare nebo něco takového mozna pistol ted nevim,,potom ten respavn-kill uz nemel tolik smysl ale stejne se tam tenkrat nasly i takovy kterym ten kill za par obvazu který clovek na zacatku dostal za to stal
    • jee,,,,to bylo pro tebe :TOJEHRUZA
  • Celej ten nápad hry se mi líbí, maj to promyšlený.. Sleduju tu hru a do teď jsem nenapsal ani jeden špatnej řádek ale to jak vypadá standalone je fakt katastrofa a to i přesto že to je prealha, už ty základní mechaniky mi přijdou docela těžkej sh*t , divím se že za todle by chtěl někdo ještě platit :D A mám strach, aby to někdy vůbec za něco ještě stálo
  • ucho
    no... je vcelku logický, proč se chtějí dostat na early access. protože finální verze je podle videa v nedohlednu, tak aby to vůbec zvládli financovat. i když je to prealfa verze, dělají na tom celkem dlouho na to, aby už měli mnohem víc... to už se dřív dočkáme warhorse hry jak tohoto...
  • Vypadá to zajímavě, ale po zkušenostech z Arma II mě to prostě neláká. Tu jsem kdysi koupil, nainstaloval a nestačil se divit. Obrněn trpělivostí, prokousával jsem se single i multiplayerem, zapisoval si bugy a chyby a ty odeslal autorům. Pak mi ale došla trpělivost, znechuceně jsem to odinstaloval a zapomněl na to. Snad po dvou letech jsem to nainstaloval znova, stáhl si nejnovější patche a opět jsem se nestačil divit. Už fakt nemám na to ztrácet čas ve hře, ve které ani po dvou letech záplatách nejde dokončit základní výcvik, protože instruktorovi usekne hlavu rotor apod. Hra sama o sobě je pro hardcore hráče (kilometry a kilometry běhání lesem, pak kulka do hlavy a čau, neohrabané pohyby a celkem těžké ovládání apod), natož s bugama. Ne, fakt už ne, díky. A no jo, já vím, mám si jít zahrát CoD, nebo Battlefield, je mi to jasný.
  • proc kdyz s tou sekyrou prastil do zdi, bylo to jako kdyz do ty zdi vystrelim i ta stopa po kulce se tam udelala *15*
    • Na zaciatku ti to pise ze zvuky su zatial placeholdery
    • protože to běží na Arma enginu a v něm se s chladnými zbraněmi nikdy nepočítalo.
  • Hanzik815
    Aspoň je na co se těšit. I když to bude trvat asi ještě dlouho, DayZ bude pořád DayZ. Snad. : )
  • smejki
    ten warning je supr *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit