Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    bože to je pakárna... no ušetřím prachy... stejnak musím koupit eště titanfall 2, nový CoD, FFXV a nový gearsy...
    +deathwing...
  • vypadá to jako rambo the game on rail shooter, akorát s oneco horší grafikou a horší AI neprátel. Ale jinak to celkem ujde a i to pripomína první svetovou ve ktere zemrel muj deda
  • jenda84
    základ je.. vyblejt všechny prology, intra, gameplaye, co nejdřív ven, aby z toho měl pak hráč velký kulový *1* *1*
  • Nebyt toho sedeho filtru, tak to vypadad i hezky. Ale to je asi tak vsechno.
  • me stacila ta mp beta hratelnost mi pripadala takova "tuhá" zadny pocit volnosti sem nemel. letadlo neslo ani ovladat.zbrane byli nepresne. ja po hracich strilim a ono jim ubira zdravi strasne malo. hlavne se mi nelibi ten spawn vozidel jako bylo u kazdych battlefield.
    • Prostě jseš klasická lama no. Mně ta hratelnost přišla lepší. Ty letadla se ovládají konečně v pohodě. Ty stíhačky byly děs, ale tyhle letadla mi sedly parádně. M
  • Mart9
    K čemu video, když už jsme to všichni hráli...
  • MARTASLJ19
    No popravde som si myslel, že v DICE konečne vytvoria kvalitný singleplayer, ale bohužiaľ to z týchto ukážok vyzerá opäť riadne slabo. Grafika je výborná o tom niet pochýb, vtom excelovala aj trojka so štvorkou, ale to fakt nemajú schopnejších ľudí čo by vedeli spracovať kvalitný singleplayer? Nechápem načo ho tam robia, keď ho robiť nevedia. Veľká slabota....
    • Z ukázek pořád nevíme nic, poznáme kvalitu singleplayeru za měsíc. Nevím jaké jsou vaše měřítka úspěchu, ale připadá mi, že čekáte od primárně multiplayer hry přeci jen moc.
      *9*
      • MARTASLJ19
        Tak, ale na tom nesejde, že sa jedná o MP hru. Keď už si mám zaplatiť za hru, kde robia aj Singleplayer tak očakávam, že dostanem vysokú kvalitu po každej stránke obsahu danej hry. Takto sa vyhovoriť, meh...
        • Nechtěl jsi spíš říct že pokuď už vývojáři tolik "zdůrazňují" že je tam i kampaň a vychloubají se, tak že očekáváš něco kvalitnějšího?
        • Tak predevsim vestit kvalitu singlu z toho 12minutoveho videa muze jen nekdo s opravdu hodne kvalitni kristalovou kouli.
    • Ze stejného důvodu, ze kterého musí Respawn dělat kampaň pro Titanfall 2, lidé to prostě chtějí. Lepší tam mít aspoň kampaň nějakou, než žádnou, protože pak by dostali sprda jako u Battlefrontu a Respawn u Titanfallu.
    • me to prislo jako serie miniher.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit