Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na novém Tomb Raideru jsem oceňoval především sbírání zápisků a celkovou prezentaci příběhu. To bylo tak zajímavé si z jednotlivých útržků dělat obrázek o celkové situaci na ostrově a o jeho minulosti. Dle mého názoru to velmi přispělo k vybudování té správné tajemné atmosféry. Teď například hraji Tomb Raider III, kde je prezentace příběhu naprosto tragická (navíc v akční-Adventuře!). A není to jenom tím, že hra je starší, jelikož stejně staré hry jako Resident evil II a III měly příběh podaný mnohem lépe (včetně čtení zajímavých zápisků...).
  • Hmm Lara te neni nikdy dost *1*
  • Jack1947
    Jéééžííšmarjá, to jsou zmatky... tak ještě že to nevýjde všechno v jeden stejnej rok.
    To Dead island Universe se mi nazamlouvá tedy vůbec, a nic jiného než vyštavování v tom tedy zatím nevidím.
    • Táhni si ty svoje kydy co nikdo nečte plácat někam jinam už. Přesto, že jsem to nečetl, je mi jasný, že tam je další blud z Džekova mozku.
      • Jack1947
        To je tedy dobré - "Přesto, že jsem to nečetl", je mi jasný, že tam je další blud z Džekova mozku.
        *15*

        Zdá se že někteří anonymové umí předpovídat. Umíš předpovědět budoucnost, jaká např bude letos ekonomie v eu/čr? nwebo celkově finance atp... co zajímavého se stane a nemine. Obávám se že ne.
        Škoda. *9*
        • Džeko chorý mozek.
  • Další Lara ve stylu poslední ? Sem s tím !
  • Označení Dead Island 2 mi příjde spíš jako původní kodovej nazev pro Dying Light.. nemyslim si ze delaj zaroven 2 relativně stejný hry.
  • Takže zase tupé střílení lukem do hlav stonásobnou přesilu?
    • V Uncharted to nikomu nevadí a dostává to 10ky, tak proč ne? A to je tam míření několikrát horší.
  • kennyB
    Doufám, že tam přibude něco málo puzzlů.
    • Inquisitor
      Na to už budeme muset bohužel zapomenout. Přece nemůžeme dopustit aby někdo musel přemýšlet a nedejbože se někde zaseknout. Ne dáme tam hordy nepřátel, jasnou cestu, aby nikdo nezabloudil a hlavně se musí pořád střílet. Další díl to dopiluje do dokonalosti, možná bude stačit i jedno tlačítko.
    • Mart9
      Snad ne. Kdyby jich ještě ubylo, pak by to bylo dokonalé. Jen to pak brzdí tempo.
      • A to si říkáš fanoušek Tomb Raider?

        "Milý tatínku, zařiď prosím, aby v Tides of Numenera bylo méně questů, lineární dialogy (a pokud možno co nejméně), generický a nezajímavý příběh, nepříliš dobře vykreslené charaktery parťáků a hlavně akce. Hodně hodně akce ve stylu Diablo. Jo a taky nabušená grafika, nejlépe jak v Crysis."
        - největší milovník Planescape Torment, Ježíšek Kristů.
        • Mart9
          Já jsem fanoušek POSLEDNÍHO Tomb Raidera, žádný jiný díl jsem nehrál. A prý jsou tam hádanky to hlavní, takže ani hrát nebudu. Poslední díl - parádní akce, napínavý příběh, skvělá hratelnost, vynikající atmosféra, super tempo a jako bonus i povedená grafika. Nic víc od hry nechci.

          Na přemýšlení vychází každý den v novinách křížovky a sudoku. Hry se hrají.
          • Pro takové jako jsi ty, jsme jako děti měli řadu hanlivých jmen.
          • MARTASLJ19
            Tvoje príspevky sa mi páčia, pretože nie sú odveci a sú celkom inteligentné, ale v tomto si dovolím nesúhlasiť. Odporúčam ti vyskúšať aspoň Tomb Raider: Anniversary z roku 2007. Ja som ho opäť dohral pred mesiacom a bola to paráda. A zasa v TR nie sú puzzly také, že na to potrebuješ IQ 150. Po pár minútach na to hráč príde.
            • Mart9
              Dohrál jsem příběh a pak jsem se toulal po světě, vysbírával kešky a objevoval hrobky.
            • kennyB
              Mart9: A co ty tajné hrobky v posledním díle. Objevoval jsi je???
            • Mart9
              Díky *4* Tak jestli opravdu Anniversary doporučuješ, můžu o tom popřemýšlet. Ale stále platí, že mám radši hry, které mají své tempo a nerad se zdržuju stáním na místě a přemýšlením, kam dál. To bych se do toho musel jo vžít, aby to pro mě byla výzva.
            • Jack1947
              Přesně hru jsem dostal tehdy ke grafice (2007) a byla to pecka.
          • kubi-wan
            A přesně pro hráče jako jsi ty toho novýho Tomb Raidera udělali. Dobře pro tebe.
  • Mart9
    Super zpráva! Snad bude Tomb Raider stejně skvělá hra jako ta loňská.
    • No békej jak chceš mínus ti stejně přibude. A nový "Rise of the Tomb Raider" byl již ohlášen na E3 Xbox bootu před chvilkou.
    • Mart9
      Mínusujte si, ale nic už neuděláte s tím, že sami čtenáři games.cz tu hru vybrali mezi Top5 roku 2013 *4* Přece jen sem chodí odborníci.
      • Jack1947
        Trolling brej... a to si zaslouží mínus. *3*
  • Mato1987
    Nový Tomb Raider trebárs znova od crystal dynamics? sem s ním :)
  • a proc ne rovnou 4x ? nebudme troskari *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit