Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem konzolista a na nějaký srance od ubishitu nejsem zvědavej. *5*
  • Redakce, vy jste pacienti. V každém druhém článku chroptíte své nic neříkající názory a tady ticho po pěšině? Tady kde je podstatné říci v tomto případě Ubisoftu ať s podobnýma vysvětleníma táhne do WC?
  • píšu to sem pod článek o AC/Far Cry asi už po desátý - "ubisoft" je nejlepší vtip, jakej sem za poslední rok slyšel.
  • ubisoft je prva lastovicka, ale verim, ze sa objavia aj dalsi, ktori sa vedia postavit za svoje, a kazdy jeden pc port bude mat lock na rozlisenie a fps ako konzoly
    a postupne tak cela ta "gaming pc" pliaga vymizne, spolu s pc maxtard race
    • ak mi bude niekto ponukat na PC hry locknute na 30fps a dokonca aj s locknutym rozlisenim??? ked kazdy ma doma iny monitor s inym nativnym rozlisenim, tak na mna to bude mat uplne opacny efekt a nekupim ziadnu konzolu, aby som tychto blbcov podporoval, ale vymazem hry v tom momente zo svojho zivota *1* a ty si bud kludne ovca nadalej a kupuj predrazene hry a k tomu "specialny" hardware na specialne exkluzivne tituly...kde su tie casy, ked hry boli vytvarane este ludmi s rozumom a este rozumnejsimi boli kupovane...
      • Toho bych se nebal, tak se najde 100 dalsich vyvojaru za kazdyho podobnyho dmnta, ktery napisou gamesku bez podobnejch ptakovin.
      • Jack1947
        Seš hejtr, deal with it.
        • Ano, je hater protoze neni trotl jako ty. *5*
          • Jack1947
            Na tebe reagovat... to je hrůza. A zbytečnost. Nick mluví sám za sebe _D!cks together.
            • Jack1947
              Tak jo... poslední reakce. I dont give a sh!t, about what damn you say....
            • Vsechny tvoje reakce jsou zbytecnost *3*
    • spíš naopak, tohle je poslední generace konzolí a další už nebude. budoucnost smeruje k uživatelsky komfortnímu skládacímu pc bez složiteho os (steam box) na ktery se budou optimalizovat hry.
      • species
        to asi tezko no, to microsoft se sony neodovli.

        Nicmene Steambox je super vec, sem na to koukal a vypada to jako super, ROZSIRITELNA, alternativa pro lidi kteri neumeji, nechteji nebo nemuzou postavit desktop.

        Imo to klasicky desktopy nenahradi ani nahodou, ale za konzole je to super alternativa.
        • del0
          "to asi tezko no, to microsoft se sony neodovli"

          SONY už tu dlouho nebude...
        • M$ brzo krachne, protoze jestli ho neco drzelo dlouhodobe, tak firemni sektor. A ten od nej od win8 utika pryc. Navic se objevuje cim dal vic games, ktery endelaj zadny zavedeny studia, a vsechny jsou na PC, protoze je to open platforma, kde netreba u nekoho zebrat aby milostive dovolil.

          Takze krach konzoli je jen dusledek.

          Nemluve o tom, ze kdyz se podivam, co ze za ten rok co vysly novy konzole vyslo ze uber "nextgen" hry, tak se valim smichem pod stolem.
      • Jack1947
        You wish, dreaming again *2*
  • Říkám to delší dobu: jelikož lidská blbost je neomezená, skýtá též neomezený potenciál k výdělku.
  • Me stve,ze ta grafika je porad kreslena,at je to na pc nebo konzole!Chci grafiku jak v ukazce infiltrator.Next gen konzole maj vodost vykonejsi hardware trebaz 8gb ram voproti old genu 512 ram,a kdyz kouknu na aliena na ps3 a next gen na you tube tak tam moc rozdilu nevidim,pritom by to mel byt sakra propastny rozdil.
    • CrocoRay
      Taky mi to tak trochu přijde, že grafika žádné velké pokroky nedělá. Ale nároky na hardware, co se týče compu, rostou solidně, když srovnám jedničku a čtyřku *4*
      • To abys nemel pocit, ze tvuj HW za 50k se flaka ;D. Mimochodem, na mesic se letelo s pocitacem, kterej dneska nemas ani v lednici. I tam je radove vykonejsi.
    • jenže to by museli udělat nový engine a to stojí děsný prachy a nová generace konzolí ani nepředstavuje tak výrazny technologický pokrok aby se to kvůli tomu vyplatilo, takže se připrav že příštích 6 let a 15 dalších dílů AC bude v duchu drobného vylepšování enginu z prvního Assasina *7*
      • Vzit 5 let starej PC engine je problem? ;D Konzole nic jinyho nez (5let stary) PC nejsou.
      • ucho
        ale jo, nová generace konzolí představuje obrovksou změnu, však si porovnej hw PS3 a PS4... jo, není to dnešní highend, co se týče PC, ale ten pokrok tam je slušný. je to taky dost o vývojářích, co z toho dokážou vyždímat a jak budou chtít co optimalizovat. co se her týče, ten vizuál je dostatečný (však ani na staré generaci konzolí to nebyla/není taková tragédie)
        • pokrok? v cem v tom ze specializovany herni hw nahradila bezna x86 PC architektura? ze hru dsne staci naprogramovat jednou a v enginu rovnou vyexportovat do PS4/X1/PC ... to e pokrok? smerem k postupnemu umirani konzoli a nove ere PC urcite *1*
          • ucho
            postupné umírání konzolí? asi jsi neviděl prodejní čísla, co? *1* postupně umírá hraní na PC, co se týče AAA titulů...
            • myslis prodejni cisla bez digi distribuce? to jsou tak jedine ktere se verejne prezentuji....
            • degenerace tedy, to je ještě horší, co se týká čísel, uvidíme jak dlouho se ještě ovečky nechají vodit. ale předpokládám že většina uživatelů konzolí jsou děti/puberťáci, kterým to stejně zaplatí rodiče, tak to neřeší
      • jak řekl klasik "tato generace je opravdu malý krok pro konzole a ještě menší pro lidstvo " *3*
    • ucho
      na youtube se celkem blbě porovnává kvalita, protože komprese to tam dost mění.
  • del0
    Filmovější hry? Hmm. Podle stejně dementní logiky bysme mohli změnit filmy z 24fps na 1fps. To aby byly víc knihovější. *15* Člověka, který tyhle bláboly prohlásil, by měli vyhodit. Ubisoft si tímhle pěkně nakálel na hlavu (i když, oni už i tak plavou po krk v ho*nech*15* ). Každá hra se líp hraje v 60fps, kdo tvrdí opak, ten lže.
    • species
      >vic knihovejsi

      lezim na zemi *1* *1*
  • Jak můžete psát 30fps stačí atd ? vždyt za ty hry platíte ne ? ty vole ... nebo to už fakt člověk koupí všechno když už má pár korun navíc ? no asi i proto se otevírají obchodáky na každým kroku, cokoliv ale prostě něco koupit že jo
    • Jack1947
      Nakupujeme v lídlu tak co by jsme nenakoupily i za 30prstů. *4*
  • jenže ono je to skutečne filmovejší a hlavne vyššímu fps nejsou prizpusobeny ve hrách animace a fyzika takže to pak pusobí trhane a neprirozene.
    • To že je to filmovější snad radši ani nebudu komentovat, ale ty problémy třeba s fyzikou se můžou obejvit jedině když je nějaká hra od začátku vyvíjená a provázaná s těma 30 fps (což je podle mě zvrhlost), ne u hry, kde se vydavatel snažil dosáhnout 60, ale kvůli HW limitacím nakonec musel skončit na 30 fps a jenom to zakončil tímhle luxusním prohlášením. Vsadím se o cokoliv, že na PC fps lock nedají a když jo, tak bleskově vyjde nějakej unlocker a (na patřičně vybaveném stroji) to bude vypadat úplně normálně a plynuleji, než na konzolích.
    • Meeee! Meeeeeeeeeee!
  • Me tech 30fps nevadi,v menu hry nastvim vyzsi citlivost a bohate staci.U her typu killzone3 me to taky nejak nevadilo,dam citlivost ovladani na max a v poho.
    • species
      omlouvam se ale musim quotnout uzivatele Walltar ktery na zacatku teto diskuze napsal.

      "Jo jo ... 30FPS je lepší. No ale tak konzolisti jim to odkejvají s tím, že oni stejně nic nepoznají a nechají se sebou dál."

      Opravdu krasne trefne :)
      • ucho
        no řekl bych, že jsi trochu mimo. walltar dle této citace píše, že jim na toto někdo skočí a bude souhlasit s tím, že 30 fps je lepší než 60 fps. to snad každý inteligentní člověk uzná, že je hloupost. 60 fps bude vždy lepší než 30 fps, protože to prostě u her lépe vypadá.
        ulmes ale netvrdí nic o tom, že je 30 lepší než 60, jak se snažíš podotknout, jen napsal, že mu 30 fps stačí. a já například musím říct, že mi 30 fps u hry taky žíly neutrhne. neměl jsem s tím problém u Red Dead Redemption (i když tam vadilo, když to padlo pod ty 30 fps, ani jakékoli jiné konzolové hry, nepřipadal jsem si o něco vyloženě ochuzen). ano, 60 fps by bylo lepší, ano, lepší by byly i kvalitnější textury. ano, lepší by bylo i 1080p. ale já si tu hru užil s 30 fps, 720p a hnusnýma texturama :)

        TLTR: no vlastně na tom trefného není nic, protože argumentuješ mimo a ulmesovi podsouváš něco, co neřekl ;) ono občas neuškodí sundat ty hejtovací brejličky.
        • To ze konzole je kram neni hate ale fakt, deal with it *5*
          • ucho
            nauč se pořádně trollovat, tohle je slabota.
            • ucho: Tak proc reagujes, kdyz ti je to ukradeny? A jeste tak hloupe a bez argumentu?
            • vzdy se nejvic prodava to co ma drazsi reklamu jedno jak je to blbe
            • Jack1947
              Hmm, hmm hlavní je že to je "filmovější" pocit, vždyt filmy taky nejsou dokonalé že? *7*
            • species
              zapomel sem lognout....
            • Mas docela pravdu Ucho kdyz o tom taky premyslim, je to neco uplne jinyho. Sorry :/
            • ucho
              no vidíš to, a mně je zase ukradený, že něco nazýváš krámem :D a štve tě to zřejmě proto, že máš potřebu tady bojovat za PC a pomlouvat konzole. další varianta samozřejmě je, že pouze zabíjíš nudu, protože se neumíš zabavit nějak lépe. třeba hraním na PC ;)
            • Mas pravdu. Jde ale o wannabe AAA hry typu Assassins sheet, a Bugfield, ktery mi jsou naprosto ukradeny.
              Co se jak prodava mi je taky ukradeny, to ze se nejaky lowend prodava vic nez kvalitni vec se me vubec netyka. Ti blazni to nekupujou za moje penize. *3*
              Nebo z jakych duvodu by me to melo stvat? *7*
            • ucho
              tak to tě asi musí štvát, že se ten krám dobře prodává a kvůli mizernýmu prodeji her na PC většina vývojářů PC odsouvá na druhou kolej :) pouhé konstatování faktu.
            • Bohuzel to neni trollovani, ale konstatovani faktu, deal with it

              Zarizeni co stoji 2/3 PC, umi to jednu jedinou vec a to jeste v low quality asi tezko budu hodnotit jinak. Nextgen by musel stat 6 tisic, aby mel srovnatelny pomer cena/vykon s pc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit