Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě přijde tenis s move velice povedený. Z videa to vypadá jako by ten kdo hrál tenis s move v životě nedržel pálku v ruce... možná zlozvyk z kinectu?
  • Zdarec,

    fakt super pořad!!! Jen tak dál lidi.


    Zdraví


    Sesijama
  • Kinect za 9/10???? ste v poriadku??????
  • Ahoj, prosím vás, co hraje za hudbu v časové sekvenci 3:50 - 4:01 ?? díky moc.
  • Pete.palis
    Shift 2 už nezpadá pod NFS pokud vím....nebo jo??
    • Stále zapádá, celé jméno je Need for Speed: Shift 2 - Unleashed.
      • sleepless
        Ve skutecnosti ne, oficialni materialy o hre NfS serii vubec nezminuji. Je to pouze SHIFT 2: Unleashed.
  • CoD je opravdu srač*a prvotřídní. Je jen zvláštní kolika lidem to stále nedochází a sou ochotni za ten herní trus dokonce zaplatit..
  • delate si prdel ? moc brutality ? ponizuje COD BO jako nejhorsi dil serie ale novy NFS tu vychvalujete jak nejlepsi hru soucastnosti ,,skoro´´ a vase povidani o piratech silnic. kdyby jste jezdili normalne coz asi s vasema HTP nejde bylo byl ten provoz krasnej. ale to vy ne jedete si 60 mimo mesto, poloha kudlanka. strach ve vocich co se asi bude zachvili dit.
    • Nerikam, ze je dobre byt brzdou provozu, ale recenzent mel pravdu a takovy ucha, ktery si mysleji, ze premohou maticku gravitaci... Vzdycky, kdyz vidim idiota, ktery se me snazi predject v neprehlednych koncinach mimo obec predpisovych 90, riskuje a nakonec pribrzdim, aby me ten blbec teda mohl predject a stejne ho chytnu nekde na semaforech... Lepsi videt kudlanky nez gangsta drivery, ktery drzej volant jak bouchacku a konstantne drzi plyn na zemi.
    • Chlape, uz to nehul nebo aspon vysad ten chlast ;)
      • nehulim a pri psani prispevku sem byl strizlivej ;)
        • tim hur :)
        • Tomu neveris ani ty :)
  • Nitro a tuning ať dou do pi**. Od te doby co se tohle v NFS objevilo pro mě tahle značka skončila.
  • RakeW
    Heh, ta zrychlená pasáž u COD přesně vystihuje, jak na mě ta hra z videí působí. Ono ani tak nejde o to, že je těch nepřátel tolik, ale o to, že člověk vůbec nemá pocit, že se jedná o nějakou hrozbu v podobě (pardon za ten výraz) člověka z masa a kostí. Všichni padají a vybuchují jako by byli z papíru a všechno je takové hrozně rychlé. Chybí pocit hmatatelnosti.

    Jinak nepopírám, že mě COD hry vždycky bavily, ať už byly jakkoliv dementní (což MW2 určitě byl).

    Nejlepší "COD-hra" pro mě však je Call of Juarez: Bound in Blood :). Nepřátel taky habaděj, ale autentičnost (resp. pocit, že tam fakt jsem) je třídu výš než u celé série COD.
  • Výborný díl, jen dva minusy: a) srovnání pohybových ovladačů mi nepřišlo fér, srovnávala se totiž jen technologická stránk a využitelnost šla úplně stranou; b) kdyby si recenzent Hot Pursuit nechal ty moralizační vejžblechty, byl by ten pohled na recenze zase o něco krásnější.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit