Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jste snad slepi? Vzdyt to vypada uplne stejne jako W1 a 2! Multiplayer zase bude nehratelny diky Kilstrajkum, perkum atd. Activision fakt vedi, jak z blbcu ziskavat prachy. Porad dokola kopiruji tu samou hru a udelaji maximalne par zmen.
  • V Treyarchu maj mistry recyklace, to se musí uznat. Stejně si tu CoD4ku nebudu kupovat pořád znova, když už ji na poličce mám.
  • Teda ať mi někdo řekne v čem je to jiný než předchozí díly. Já to z tohodle nevidím. Jednička byla stejně nejlepší, s tím souhlasím.
  • Mohlo by se to menovat Quake 3 Arena: Black Ops :D
  • Nevím nevím, rozhodně si to nekoupím do té doby, dokud si to nezahraju. Znám hodně lidí, kteří si koupili MW2 a teď toho litují nadevše. Návrat dedicated serverů, console, modingu chválím.. ale jak to bude třeba s takovým vykláněním do stran?? Popřípadě s pokřikováním :)
  • Přijde mi to teda uplně stejný jako Modern Warfare 2,akorát si můžeš vybrat oblečení a tak... *9*
    • Chlape ty nevíš...
  • Jestli v Multaku budou nejaci cheateri a urcite budou a jestli s tim nic nebudou delat tak se jim na to vyseru omg uz ted chci od tvurcu COD MW 2 vratit prachy za polovinu hry protoze Multak je celej zasranej a jeste chtej prachy za Packy3
  • WOOOW!! Opravdu originální a nevídané!! :-DD
  • no je to pro konzole primarne a tam az na vyjimky se lidi chtej odreagovat a ne moc taktizovat a hlavne aby si na tom gauci moc nekroutili prstiky a jen valili a strileli a kdo bude prvni na dobrym spotu a kdo bude mit vic killu.atd,tak nevim co kdo ceka od hry ktera musi splnit ocekavani konzolove komunity.pro Pcare nezbyva nez dedikace a tak nejak si to upravit ale lepsi je asi fakt sahnout po RED ORCHESTRA nebo ARMa,. COD melo do simulace vzdy hodne daleko,spis to byla filmova akce a adrenalin, coz je pro nekoho fajn pro druheho zase ne.A multak se da zkazit mnoha zpusoby.Na novem COD zatim co muzu videt je to co vzdy bylo a vyhovuje milionum spokojenych hracu tak proc by to menili, penizky se posypou :)
  • Opravdu zběsilé pobíhání a poskakování. Je to docela smutné, kam se CoD po 7 dílech dopracoval. Multiplayer v jedničce byl stejně nejlepší! Kdo nezažil, nepochopí...
    • presne. pobihaji a skakaji jak fredky, strili od pasu jak chuck norris. LOW! od treyarchu, ktery ma na svedomi skvely WaW, bych tohle necekal...
    • Jednicka byla ve sve dobe nejlepsi, predevsim diky tomu ze "chytla" onen boom internetu (vetsina lidi mela konecne neco jineho nez analogove chrastitko 56kbit). A taky se svezla na vlne boomu progamingu, ktery opravdu zacal byt mezinarodne profesionalni veci. K tomu si jeste pridej do te doby jiny pristup k singleplayerove kampani a podporu moderu...
      Jenze taky ji neslo hrat vecne. Zkus si ji ted zahrat a budes se smat. A to nemluvim o grafice, ta je na poslednim miste. *5*
      Mit CoD6 dedic servery s pam mody, co zrusi vtipy typu lamomet, g18 akimbo, kudla na pet metru atd., bylo by to sakra nastupce puvodniho cod. A to prave cekam od CoD7... *3*
      • Mají se vrátit dedikované servery?? Tak to je ovšem paráda!! To je to co u CoD6 zkazilo MP hraní a každý raději přeběhl ke konkurenci - množství cheatrů a lidí co jen kazilo ostatním hraní přerostl přez snášenlivou mez. Mrzí mě jak tu každý kritizuje a přitom hra ještě není na světě. Osobně doufám, že se jim i sedmý díl povede. SP mělo CoD vždy špičkový (ať ty od Infinyty nebo od Treychů) a tak doufám, že se vrátí opět na vísluní i s MP. Tahle značka si to zaslouží.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit