Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady je zas nablito. Nechápu, proč by se hra na tohle téma měla chlubit nějakou extra grafikou. Bylo by dobrý si uvědomit, že pixel art nemusí nutně vycházet z nějakých uměleckých/hipsterských/hippie, ale jednodušše z potřeby udělat relativně nenáročnou a FUNKČNÍ grafiku.
    • Pixel ART! Tedy to pravé umění. U realisté grafiky se to takto nejmenuje a ani neřeší. Přitom v malířství je realisty styl zásadní..Navíc vtip: když technologie neumožňovala lepší než pixel tak se to nejmenovalo pixel art...
      • del0
        A proto mám rád Games.cz. Narazítete tady na odborníky na všechno.
      • Kozy
        A jak se to teda jmenovalo? *1* Tohle je teda blábol.
    • Jack1947
      Řeší se stále dokola to samé a to grafika, přitom grafika u takovéhle "hry" je asi to poslední co by člověka fakt mělo zajímat, myslím že sou tady jiné části které stojí více za zmínku a tvoří dosavadní hru než jen vizuální zpracování ano hry jako defcon ( předpokládám že to je podobný styl) simulují hackerské schopnosti. To opravdu nebude o grafice ale jinak je pixelart celkem laciná forma propagace a ukazuje žesebemenší blbost by mohla snadno prorazit, nakolik je to špatně/dobře sik udělá obrázek už každý sám.
      • Pixel art je laciná propagace, protože si ho může dovolit každej, a tudíž jedinou otázkou a zůsobem, jak se odlišit, je to, co se skrývá pod ním. Paradoxně se nedává na to, že je každá střílečka stejná jako druhá, jen grafika je (v tom lepším případě), lepší nebo horší. To pixelartové hry mají přesně opačný problém. Navenek vypadají všechny stejně, ale liší se uvnitř, což samozřejmě jen tak nikdo nevidí, a proto jsou indie. Mír ;)
        • Jack1947
          Mír? hmm se mnou mít mír nemusíš já proti tomu nic nemám... u jiných her se nmůže grafika řešit ale tady je to zbytečnost opět lidi nechápou vidí indie a hned blejou. Což není náš ani jednoho případ.
    • uměleckých/hipsterských/hippie ambicí
  • cim horsie UI a grafika tym viac to mozu tvrdit ze to je umenie. Cakam kym niekto napise ze to je zrkadlo doby..alebo socialny komentar, ktory robili hipici na zelenej luke.. :D
  • Grygare tvl, kde máte recenzi na Bayonettu 2, novou Zeldu, Monster Hunter 4 či DLC trilogii k Dark Souls 2, opravdu si mnou zmíněné hry nezaslouží recenzi narozdíl od tohoto "skvostu"
    • del0
      Brekot místního TheDDDěcka, že PC pixelartovina dostala přednost před konzolovkama - k nezaplacení.
    • flash789
      většinou pan haha pise podivnosti, ale ted takzvane trefil hrebicek na hlavicku:)
  • Může pane Grygare psát ty recenze čtivě? Číst od vás recenzi je spíš za trest...
    • Věc názoru, já jsem spokojen...
      • Jenže ty, coby gay, máš na tyto věci jiný pohled, než běžný čtenář herních webů..:/
  • Mám rád moderní umění třeba obrazy leda tak pod kotlem alespon zahřejí v kruté zimě a hry které jedou stylem na retro třeba Hotline Miami nevadí super hra co si nehraje na retro ale je parádní *4*
    • pro mé kamarády z blázince to znamená že to je retro vším jako vše a můžu napsat že jdu kakat všude mě mažou
  • Jack1947
    Hard to believe...
  • Ristoro
    Jsem názoru, že na grafice nezáleží, ale ty vole, je rok 2015 a i já udělám lepší design, než je toto. Aspoň trošku hezčí grafika by vůbec neurazila, bál bych se to zapnout na full HD monitoru.
    • Toto veledílo bylo záměrně vytvořeno primitivními nástroji a primitivní grafická stránka byla rovněž záměrem. Je to vskutku umění hodné mezinárodní výstavy a nejeden odborník přes umění by na to mohl udělat 3,5 hodinovou přednášku.
      Copak jsi jako většina umělecky zaměřená populace nečetl aktuální level? Tam se píše o Pixel (artu). Tedy pouze Pixel je to pravé umění a nic jiného... Dokonce i vývoj grafiky je na obálce v Pixel grafice. Prostě demonstrace samotného technologického vývoje se nedá srovnávat s uměním jako je Pixel. Proto to bylo zvoleno na obálku i když by nějaký tupec mohl chybně očekávat, že tam tedy bude vývoj grafiky (když tam mají hry z celé éry).
      Ale údajně to namalovala nějaké žena (v rámci rovných příležitostí), která je velice nadaná a umí udělat postavičky v malování podle předlohy starého grafického stylu!

      Zřejmě si nepochopil, že to je umění a je to o pocitu. Ten pocit sice nelze definovat ale autor to tak má a je to tedy pravda. Neřeknce sice proč to tak je, protože slovy autora "Jak definuješ báseň", ale prostě to tak je a hotovo. Tečka, vykřičník ale hlavně ne otazník.

      Navíc je nutné přihlednout k faktu, že autor musel (i přes jeho odpor), udělit čílesné hodnocení! To je podle slov autora přežitek a každý člověk si přeci přečte celou rezenci na jeden zátah, udělá si názor a poté provede polemiku s dalšími jedinci kteří udělali to samé. Tedy autor byl ve značném tlaku od jeho primitních kolegů aby svoje pocity převedl do strašného pokusu jako je nějaké to "objektivní číslo".

      PROSTĚ: PRAVÉ UMĚNÍ TY V*le! *3* *9* *13*
      • http://tinyurl.com/9aah3z6
      • MickeyMutant
        Takže pixelartová konspirace. Vida, asi to tak bude. Já si naivně myslel, že se to prostě třeba jenom někomu líbí nebo nemá na vývoj zrovna rozpočet trilogie Pána prstenů. Předpokládal jsem, že obálky Levelu jsou pixelované právě proto, že viditelné pixely na první pohled identifikují právě videohry a jejich historii. A ona je za tím invaze pixelových zpátečníků, navíc s ženou v čele.

        Jedinou šanci vidím v přijetí nějakého závazného kodexu vývojáře, který by striktně vymezil pravidla. Není hra dostatečně fotorealistická? Ok, na Steamu si neškrtne. Máš tam viditelné pixely v 2K rozlišení? Bod dolů v recenzi a upozornění na krabičce s varováním jako pro kuřáky. Jinak se těchhle grafických nedodělků nikdá nezbavíme.
    • Paulcz
      a já se bojím číst podobné příspěvky
  • mimochodem pustte si trailer kdo jste nevideli *15*
  • karlman.hajsky
    Na mobilu to může být fajn, ale na PC si zahraji cokoliv jiného.
  • hra tak minimalisticka, a presto prinasi vice inovaci a originality, nez poslednich 5 dilu call of duty dohromady...
    • Jedna vymodelovana postava v CoD ma na sebe viac inovacii ako tento bazmek...ale tak hipsteri no joo...to sa neda chapat
      • del0
        3D model jako inovace hratelnosti? Makes sense.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit