Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magic je jen jeden
  • GlaDOS
    Ahá, Ubisoft. Už jsem doma.
    • Duel of the .... mighty magicians !
      WOW .... produkt placement jako noha .
  • Karetní hra a Might and Magic. Do kdyby vydali Arcomage?
    • co je to Arcomage uz vi jenom par lidi :)
  • nejlepší zpracování MtG na PC stejně bylo MtG - Duels of the Planeswalkers ... myšleno původní z roku 1998, ne ta zoufalost z 2011
    • Jediný MtG které se mi líbily byly ty původní (od Microprose z r. 1997). Ten zbytek už bylo jen nechutné zjednodušování. A planswalker tomu nasadily korunu nemožností si kompletně modifikovat balíček a dalšími podivnými změnami pravidel.

      Vždyť to nemůže být tak těžké udělat kvalitní hru - pravidla i karty mají, tak jen k tomu dát nějakou omáčku. Pro začátečníky uděla pořádný tutoriál (nebo tam přidat noob mód) a je to.
      Další dobrá karetní hra byla jakási ruská podivnost (nevimjaksetojmenovalo), ale trpěla dost velkou nevyvážeností - ale jako singl dobré.
  • KokyMetalGear
    Coraabii sleduju už od chvíle, kdy jste ten projekt představili v podcastu *3*
    • KokyMetalGear
      je to taková sci-fi + steampunk záležitost, což je pro mě dost atraktivní
      • Je to atraktivni, nicmene herni styl je na me ponekud zmateny... zkousel sjem betu, ale nemel jsem silu se s tim porvat...
  • To naozaj nemozu urobit M&M RPG?
    • Asharak
      Might and Magic, next? *3*

      (sry malleth, opravil jsem si to ale dřív než si to napsal *1* )
      • Malleth
        -příspěvek byl pro svůj nulový význam smazán-
  • chcem might and magic X *13*
    • Kinet1c
      suhlasim, maly skor robit might and magic, rpg, tzn staci si pozriet uspech grimrock, myslim, ze by stym zle neurobili, sice mozno by to nemal robit ubisoft, ale kto vie, mozno by sa im celkom vydaril :)
    • Malleth
      Taky bych bral desítku, ale ne od Ubisoftu.
    • ja bych radsi remake starych M&M (6,7) abych si je mohl zahrat znova :)
      • M&M 6 sa da hrat pohode alwe sedmicka robi problemy
  • Inquisitor
    Neměla být taková podobná karetní hra od českého výrobce? Pamatuju si že se to párkrát někde objevilo, mělo to být i online. Ani nevim jest-li to vyšlo.
    • Inquisitor
      Jo Corrabia to je ono. To už musí být ve vývoji taky pěkně dlouho.
    • asi myslíš Coraabia.. to ještě nevyšlo pokud vim

      reaguji pozdě :\
    • Jmenu je se to CORAABIA a mnelo by to vyjit v pulce prazdnin.
      • Ale ta bude placená ne?

        Jinak vypadá ale moc zajímavě..
        • Trol.diskuzni
          Placená nebude... "mikroplatby, mikroplatby, mikroplatby".
  • Kéž by se Ubisoft probral a dal tu značku někomu kdo chápe kde byl původní duch té značky. Ty "jeho" díly 5 a 6 už nemají nic z toho :/.
  • Proc ne... Might and Magic serie je uz davno mrtva a serie Heroes umrela loni... takze pro me za me klidne karty, nebo treba clovece nezlob se... to uz nemuze nicemu ublizit...
    • Might&Magicpoly.. Ubi už fakt vůbec neví, ztracenost.. Jdu si pustit Might&Magic 8
      • sankuri
        Spis MM6:-)
        • V mm6 nie je arcomage. *5*
          • sankuri
            Tak Arcomage vyslo i jako samotna hra, se mi to nekde vali na disku jeste:-)
          • prvni vec co me napadla kdyz sem zahledl M&M a karty :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit