Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koupil jsem si Season Pass, když byl v 50% slevě, takže toto mě čeká automaticky.
  • MickeyMutant
    Jestli jsou tam nahá, svalnatá lýtka, tak to kupuju!
  • Jak z filmu hellboy zlatá armáda, ale co darksiders nemá člověk rád kvůli originalitě.
    Každopádně Darksiders 1 i 2 jsou dost dobré hry a todle taky stojí za koupi.
    • akorat je to hack n slash vic nez bych si pral, ale jde to no..
  • prosvícený: je zajimavý, že tak sladce a teple píšeš o věcech na které upozoňuješ jen ty a ostatní normální si toho v diskuzi a hře nejspíš ani nevšimli.. (svaly a lýtka) něco nejspíš nebude v tvém sw v pořádku... a jako troll jseš tak nějak nemastnej neslanej brouku, tak šup šup zpátky do cely. :D tvůj vůdce aštan šaran čeká na desátek a bacha na ještěry ! :D
    • jako troll vás tu vyprovokoval k hromadě keců úplně o ničem, takže... *7*
      • to jo, ale je dobry mu dat najevo ze je kkt a nikoho ty kecy nezajimaj. kdyz mi nekdo neco cpe na ulici, taky nejsem zticha a reknu mu at jde mlit blbiny jinam..
  • Z EG Osvíceného vyštípali, tak se usadil tady. Jsem zvědav, jak dlouho tu vydrží...
    • Veskoslav
      Takže ten blázen je nějaký známý blázen? Hm. Asi by si redakce měli předat seznam bláznů, kteří mezi sebou migrují.
  • Tady máte alespoň příklad, proč osvícení škodí *15*
    • gert
      Mě by zajímalo, jestli to myslí vážně. *1*
      • No mě taky, jestli je to poblázněný věřící nebo co vlastně zač. :|
  • Shenkster
    Běž se radši zase někam osvítit blbe :)
    • Osviceny
      já osvicuji vás
      • ps: osvítit nikoho nemůžeš - každý se musí osvítit sám - a nebo - kdo osvítil tebe? logicky bych to chtěl od tebe vysvětlit kuku jeden ušatá...
      • gert
        ty si mentál *1* *1*
  • Osviceny
    Hra pro nerdy jako dělaná, pro nera není většího orgasmu, než si vymastit nad velkou komiksovou postavou s obrovskými předimenzovanými svaly!!! PRoto má hra takový úspěch, je to obrovská nedodělaná blbost, kterou si kupují pouze nerdi za účelem ukájení svých potřeb!!! Vývojáři to moc dobře věděli, proto tam nepotkáte žádnou normální postavu, jenom samé svalnaté hory masa s pokud možno co nejvíce odhaleným tělem !!! A to hlavně lýtka, na tyjsou nerdinejvíce vysazeni !!! Jen si porovnejte jedničku s dvojkou, v jedničce se vývojáři s postavami mírnily, nebyli tak velké a byli tm i normální lidé, hra ale neměla takový úspěch, zatímco ve dvojce je všechno svalnatější a větší!!! Odezva u nerdů byla velká !!!
    • nekrmte trola
      • Osviceny
        právě jsem obědval
    • MrSanta
      Koukám, to osvícení mělo nějaké neblahé vedlejší efekty.
      • Veskoslav
        Jestli to nebylo náhodou ozáření:)
        • jestli se tu náhodou někoho nedotkl. Je to přeci jenom názor...ne?

          Já třeba nemůžu pochopit, proč "vývoj"...spíš doopravdy "evoluce" za posledních 5 let dospěla k tomu, že akční hrdina se musí tvářit naprosto nasra*ě, jinak není cool a tak vůbec...
          • Za posledních pět let? Hlavní hrdinové se nesmáli nikdy. Třeba Max Payne to se měl smát když mu zabily manželku. Nebo hrdinové všech těch válečných stříleček, to by se atmosféra boje vykreslovala těžko kdyby se hlavní hrdina nad mrtvolou nejlepšího kámoše hihňal jak puberťačka. Nebo třeba Kratoss, Master Chief ti se taky nikdy nesmáli protože by to ty hry totálně zabilo. Jedinej hrdina kterej vtipkoval a na kterýho si teď vzpomenu je Perský Princ, ale u něj jsem ty kok*tský hlášky nemohl po pěti minutách poslouchat.
            • sry asi to blbě viznělo já tu hru mám taky rád, ale ty jeho hlášky (zvlášť s českým dabingem v trilogii o píscích času) byly něco strašnýho. ještě teď my zní v hlavě to jeho: Je to sice delší, ale o to horší cesta *1*
            • kubi-wan
              Dal jsem ti plusko, ale na Perskýho Prince mi nešahej *4*
          • Je to SMRT omg má se smát ? a když to vemu do podrobna je to maska ?! ty májí mimiku ? OMG USE BRAIN PLS
            • Koko°1: Omg, jsi pod článkem o Darksiders, ty zasr_nej kret_ne! Uz se dal neztrapnuj.
            • já se ale nevyjadřoval k darksider
              tak "use your brain, oh my god"
    • Přijde mi, že máš nějaký závažný duševní problém...
    • Mno v jednične mi naopak přišlo, že designer Wara nějak zapomněl přestat na něj přidávat další šminky a proto vypadá jak vánoční stromeček. Death je spíš exhibicionysta, i když v mírném rozkladu.

      Zbytek tvého příspěvku je bohužel naprostá snůška nesmyslů hodná 12ti letého nerda v Rage modu.
    • Veskoslav
      Bože myslel jsem, že ses uhodil do hlavy a včerejší "příspěvěk" byl jenom takový úlet, ale Tebe museli po porodu praštit pořádným válečným kladivem, že píšeš takové sračkky.
      • Osviceny
        ty jsi u toho PC taky nalezlej co? VeskoslaveNerde
        • Solidní trolling, to se cení. Máš takovou tu mladickou agresivitu a tvůj styl je útočný a provokativní. Na jiných webech by ti na to asi neskočili, ale zdejší skupina se nechala nachytat snadno.
          Téma které sis zvolil je sice už lehce ohrané a nejsi první kdo ho tu zkoušel, avšak správně zvolený postup ti zajistil mnoho zuřivých reakcí.
          Také příliš mluvíš o věcech o kterých nic nevíš a tím pádem patříš do kategorie trollů která si nic předem neplánuje a nechává se ovlivnit tím co je zrovna napadne.

          Celkově tvůj přízpěvek hodnotím 6.5/10
          I když jsi zvolil méně originální způsob, přesto se ti podařilo zasáhnout srdce darksiderovské komunity a pěkně jim pustit žilou.
          Jen taková technická poznámka ono v prvním Darksiders bylo víc svaloušů než ve dvojce, v niž je hlavní hrdina obdařen spíš rychlostí a atletickou postavou což značně pomáhá nerdům kteří mají problémy z nadváhou.
          Sayonara
        • Veskoslav
          Ne, ale když jsem přišel ze školy (což je ta instituce, kterou jsi nejspíš minul větším obloukem), tak zapnu pc, podívám se na práci, jestli mi nepřišla, vypracuji úkoly do školy, co jsem ten den dostal nebo si na ně aspoň připravím podklady, abych pak nemusel seminárky sepisovat poslední večer před odevzdáním a jdu dělat buď do práce na pc nebo jdu pryč (kolo, trénink atd.)
          • a bude krmit a bude krmit...
  • 1 byla lepší bez zbytečných kravin okolo...
  • je to nuda 75% behacka/hopsacka a 25% fight...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit