Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kde jsou ty časy, kdy jsem na PSku hrál Ace Combat III: Electrosphere... vynikající hra, a to si potrpím na simulace.
  • Coffin.Corner
    Modely letadel vypadaly už na konzolové verzi neskutečně dobře. Takže i když mám raději hardcore simulace, tak tohle možná zkusím. *4*
  • Výborně, PC si to zaslouží.
  • Môj mokrý sen je pokračovanie Crimson Skies *4* Ale poriadne, prepracované, s množstvom fajnových drobností, nie po vzore súčasných hier - za každú cenu všetko zjednodušiť tak, aby to uhral aj úplný ret*rd *7*
  • Juhůůů jen ať se do PC ponoří pořádně, ještě by mohli Tekkena a Soul Calibura a byl bych spokojen : )
  • To je ten problém mezi konzolovejma hráčema a PC hráčema...oni jsou prostě jiní...teda my jsme jiní. My chceme další Lock On, IL 2 sturmovik ... a ne nějaký Ace Combaty..
    • ZvacA
      Na nějaký rozdíly s*re pes. AC ( Air nebo Ace ) jsou klasickým kusem herní scény. Řada dnešních " PC only a největší majstři " propagátoři, pokud necucali před více jak půl druhé dekády mlíko, rádo zapomíná, že na těchto "rozdílných" konzolích, a nejen s AC, blbnula tehdy většina, než si vůbec zapojili svou první grafickou kartu. Třebaže ty díly AC můžou být kvalitou všelijaký, stejně si říkám, proč si trochu nezavzpomínat na dobu dalším titulem z této série, s jehož druhým dílem člověk trávil před televizí nějaký ten čas. Navíc to byla doba, kdy byly tyhle kecy o komplexnosti a vyzrálosti té a té hráčské komunity a jejich platformách ještě každýmu u řiti a prostě se hrálo...
    • Ech toto generalizovanie. Ja trebars mam zaujem aj o dobru arkadu, ale oni sem mrdnu zrovna najslabsi diel serie. Dufam ze sa este potom aj budu cudovat ze sa to nepredava :(
  • Ace combat assault horizon jsem dohral na xku.. a sestku moc nechapu, do dokonalosti je to daleko... v pulce se dostavi lehky stereotyp ktery je nutny prekousnout. Ale jinak je super

    Jsem sice trosku tezsi leteckej kalibr (z 90% jen simulatory - typu DCS, FSX, X-plane, CLOD, nebo 1946 + hsfx).. ale ace combat byl peknej na odreagovani .. kdy clovek jen lital a strilel si jak chtel *15*
    Docela by mne zajimalo co potom dostal HAWX (nedej boze HAWX 2), kterej se Ace Combatu nerovna v arkadach ani po prstiky u nohou.
    Ja tim spis narazim na to, ze o odreagovani by mohli spis mluvit skalni fanousci let. simulatoru ..
    • RavenHolm
      Jak je na tom poslední AC se sountrackem? Do dnes moc rád vzpomínám na to v AC hrách ost vždy navodilo správně akční atmosféru:)
    • Me oba HAWX na PC dost bavily. Ale jestli je nejake lepsi arkadove letani na PC (nejlepe prouduvoe stihacky, ale i WW2 by se dala), tak doporucte...
      • Air Conflict, Blazing angels ... je toho vic ale tydle si zrovna pamatuju
        • resp. taky il2 sturmovik birds of prey (na PC tusim pod Wings of Prey- ale beztak arkada *2* ), War thunder atd. - fakt je spousta ale jsem spis zaujatej na 2WW *12*
          • Sturmovik jsem zrovna hral, ale prisel mi tedy o poznani mene arkadovy nez HAWX. Ostatni zkusim sehnat.
    • samozrejme je to muj nazor, a je nutne ho brat s urcitou rezervou..
      protoze uz jsem z vsech tech budiku, raket, paliva, munice lehce zblblej *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit