Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Problém je v tom, že z podobných prodejů vydavatel ani tvůrce hry opravdu nemá ani korunu, a kdyby se bazarový prodej rozšířil masivně, zůstali by tvůrci bez prostředků k vývoji nových her------- To je lez.....to uz se neda nazvat ani desinformaci,to je proste sprosta lez. Prostredky k vyvoji novych her ziskavaji z prodeje hry.....tak jako se to dela uz 20+ let.......nemuzou po hracich chtit,aby jim za jednu kopii hry pratili nekolikrat,to je dost smesny :D Takze to priste napiste jinak.
  • „Snažíme se opravdu podporovat naše fanoušky..."
    Si trochu odporuje s těma map balíčkama a jejich cenou....
    Čekal bych že když si koupim hru tak aktualizace a rozšiřující balíčky sou proste v cene...
    A celkem mě zajmá jaká bude cena balíčků u cod7 který stojí 1400KČ...
    Zvlášt když třeba v mw2 nebyla žádná možnost si zahrát žádné neoficiální mapky dělané hráči... A ty u mw1 byli některé dost solidní...
  • Ked ma hra vysoky stupen znovuhratelnosti, nechcem sa jej zbavit ani ked ma uz nebavi, lebo casom zas dostanem chut si ju zahrat.
  • uchylku . . . sam je uchyl Kottak sorry ja musel . . .
  • steam je dostatecna anti-bazar ochrana, kdo by si porad zakladal X uctu ke kazde hre zvlast...
  • bazar je dobrá věc párkrát jsem tam sehnal uplné klenoty za pár šušňů
  • neviem co riesia ked si tu hru predtym niekto kupil....bazarovych hracov nieje az tak strasne vela a mozu zit z online plateneho obsahu a podobne....jasne ze prichadzaju o nejake peniaze, ale aby sme nedosli do stadia kedy si firmy znechutia polovicu hracsej komunity....myslim ze pri hrach ide v poslednej dobe o kvalitu, pozrite sa napr. na blizzard, vydavaju si kazdych cca 5 rokov jednu hru, na ktor caka cely svet a vsetci vieme, ze to bude kvalitny kusok a napr ja si predobjednam vsetky zberatelske verzie co budu kedy mat, inac si kupujem hry velmi malo...nieje cas na to :/ starcraft 2 sa predalo niekolko milionov kopii za velmi kraty cas, diabla 2 sa predalo viac ako 6 milionov za dva roky, dokopy je predajnost aj z hocikakych releasov odhadovana na cca 10-12 milionov kopii a okolo 8 milionov nelegalnych stiahnuti :D takze treba robit hry najskor dobre a potom pojde aj ten predaj....
  • Ja tedy se slovy o tom, ze z hlediska nakladu jsou hry nejlevnejsi zabavou souhlasim, takze nedelejte zavery za mne.
    Kdyz si kupim Darksiders v UK za 350,- Kc a nahraju v nich 22 hodin, tak to levne proste je. Priste zkuste pocitat a nedelat zavery za druhe.
    • To jsou keci... Honit péro si můžu 24 hodin, nestojí mě to ani korunu a jaká je to zábava!
  • Ještě že tu ten bazarový prodej máme jinak bych hrál jen minimum her.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit