Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Wowko je ted tragedie(pvp)nedivim se ze nechtej zverejnovat cisla :) jinak hots i hs jsou fajn ale je to tak zapnout na chvilku na odreagovani...d3 zapnu kdyz je novej patch a jak se zpomaly ten gear progress na minimum po chvily tak uz me to nebavi...overwatch vypada docela lakave uvidime co hratelnost
  • Heartstone je pecka. HOTS take zajimava akcni hra. takova rychlejsi RTS na 20 minut. blizzard umi.
    • jojo umi a vcera asi byla nejaka druha vlna pozvanek do Overwatch, protoze mne vybrali do bety a uz to stahuju :D
  • Pár měsíců zpátky jsem CoD:BO2 zkusil zase hrát a těch 12 miliónů mi moc nesedí. Online bylo vždy maximálně 7500 lidí najednou, průměr spíš 5000, což mi při použití velmi jednoduchého modelu dává nějakých 3,5 milionu lidí měsíčně. Navíc třeba HC mód Kill Confirmed hraje denně najednou jen asi 25 lidí. Jako majitel Season Passu jsem všechny DLC navíc musel odinstalovat, protože jinak matchmaking trval 5 minut a stejně jsem pak nakonec skončil v lobby se základníma mapama (i v klasickém TDM). Tohle nepíšu jako kritiku hry, spíš jako konstatování, že ač 12 miliónů může vypadat jako hodně, v praxi je to bída. Jinak co se týče té větičky o tom, že Black Ops 2 a Advanced Warfare zvedly prodeje o dvouciferná procenta, tak to není žádné překvapení, když si člověk vzpomene na díly, které jim předcházely, tedy Modern Warfare 3 a Ghosts. Oboje jsem zkusil a od obou jsem se vrátil k předchozím dílům (tedy sérii Black Ops). Je zajímavé sledovat ten vývoj studií - zatímco Treyarch je dle mého názoru díl od dílu lepší a snaží se nějak hráčům vyjít vstříc, tak IW to od MW2 se*e tak neskutečným způsobem, že to nemá obdoby.
    • Kozy
      Jestli jsi hrál na PC tak je to možný.
      • No jo, sakra, přiznávám, že na konzole jsem vůbec nepomyslel. Moje chyba.
  • Solforge >>> Hearthstone
    • Solforge??? to je co? nikdy jsem o tom neslysel, ale abych nekritizival neco co neznam vyhledal jsem na YT a lol to je HRUZA jako nic prisernejsiho, zmatenejsiho,nudnejsiho s kartama snad vymyslet neslo *1* dobra geekovina *15*
      • zmatenejsie? solforgu mozes vela veci vycitat, ale zmatenejsi ako heathstone alebo magic rozhodne nie je.
  • Zrovna vcera jsem si koupil CoD Black Ops 2:D neberte to za 2 kila
    • vcetne dlc? bez nich je to furt zlodejina
      • No nevim,pac posledni codko co jsem hral bylo modern warfare 1,dostal jsem k tomu teda kampan,multiplayer,zombies mod a nejaky nuketown.. Proste jsem si chtel po 150 hodinach v Zaklinaci odpocinout u nejake striledy,za ty prachy si myslim ze se to da no ne?
  • Ale jak HS roste? V počtu účtů, nebo v počtu aktivních účtů, to je totiž celkem rozdíl.
    • Overwatch
      V článku je to napsané.

      Není to počet hráčů, jde v podstatě o engagement. Což může znamenat klidně třeba i nulový růst nových hráčů, ale to, že všichni stávající hrají výrazně víc než před rokem, utrácí ve hře podstatně víc peněz apod. Co přesně ale znamená fráze "key engagement metrics" už Activision nespecifikoval. Nejspíš to bude prostě kombinace obojího - nějaký růst nových hráčů + větší aktivita těch stávajících...
      • solomon.short
        podle me hodne pomohlo ze vydali HS pro tablety/telefony. Diky tomu si dam denne dve, tri hry kdyz mam volnou chvilku, na desktopu bych to kvuli tomu nezapinal...
        • Zrzzek
          Jojo, u nás na škole to paří každej. Nemusíš s sebou tahat noťas, na přednášky ideální věc *1*
    • Vzhledem k šikovně formulované finanční zprávě bude pod pojmem "klíčové metriky pro zapojení hráčů" počítáno s každým účtem a zařízením zvlášť takže jeden účet hned 3x započítat páč hráč hraje z PC,mobilu,tabletu...prostě finanční zpráva pro akcionáře*3*
      • Shania
        Vzhledem k tomu, že měl i rekordní zisky, tak tvoje analýza bude chybná. A tohle je ta jediná věc které akcionáře zajímá.
        • prosim odkaz kde jsou ti "zisky" (oni to budou spis prijmy vid), ale aspon to ?
        • njn blizzard by prodal i howno kdyby mu to melo prinest zisk, ...o wait, vždyt hry od blizzu jsou skutečne h....
          • Zrzzek
            Staré hry neberu, to jsou legendy... WoWko - král MMORPG, StarCraft 2 - v současnoti asi jediná novější hratelná RTS, Diablo 3 - mělo svoje bolístky, ale pořád výborná, HS, HoTS....

            Zrovna do Blizzardu bych se moc nenavážel... Navíc jsou schopni vyvíjet hry klidně 4-5 let, což je dneska spíš výjimka.

            BTW existuje podle tebe nějaké studio, které by "neprodávalo hovna"?
            • Zrzzek
              A konkrétně? *1*
            • ano
  • ....
  • tak to, že StarCraft II: Legacy of the Void nepotřebuje předchozí díly je skvělá zpráva pro všechny co SC2 nemají, ale ukazuje to že Blizz už neví jak by přilákal velmi velmi chybějící hráče páč je to bída poslední rok jsou některé módy nehratelné protože málo hráčů! takové FFA čekáte hodiny a hodiny a nic *13* přitom je hra rozdělená na zbytečné regiony, měli radši zapracovat na tom udělat jeden region a hráče k sobě připojovat dle vzdálenosti a kdyžby žádní v regionu nebyli prostě by to připojilo vzdálenější hráče furt lepší menší lag než žádná hra nebo ještě hůř hra s nevyrovnaným soupeřem...
  • jsem divnej, kdyz me tyhle dojicky na penize vubec nic nerikaji?
    • Pokud ti je u p*dele, že někoho jinýho to ale baví, tak pak ne. Když se ale člověk pak mrkne na tvou historii komentářů, které jsou často typově: "Přestaňte hrát, co já nemám rád" (jé, umím rýmovat), je mi líto, ale ano, jsi dost divnej.
    • Keyz
      Asi nejsi 100% hráč hlavního proudu.

      Na tyhle to platí nejvíce. To samé je ve WOT, hrají to lidi kteří hry moc nehrají anebo hrají to co je hodně vidět a slyšet. Hlavní proud prostě.
      • Ty nosis aji patku na druhou stranu, co hipstere? =D
        • Keyze filtruj. Něco jako Delo, Tom s PC Master Race, n. To čti je na zasmáti, kam může fanatismus a blbost dojít.
    • já vím ty, máš konzoli viď?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit