Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KronosDeret
    Activision si patentuje něco co už třeba ve WoT existuje dávno. tam ale matchmaking nepodporuje jen nákupy, ale obsesivně/kompulsivní hraní.
  • raději cod kupuji na šedině za dobrou cenu když to je
  • System, ktery se libi Bobovi...myslim, ze tim je receno uplne vse.
  • Nemusi to byt uplne spatny napad protoze fair play je nekdy poradna otrava. Ja napr. hraju World of Warships, jsem na tieru V a porad proti sobe dostavam jen vyrovnane tiery. Pritom bych si pral dostat proti sobe nejake nooby s malym tierem.
    Proste tohle je system kde parkrat dostanete na drzku a pak si to budete paradne uzivat.
    • A co treba misto P2W zkusit... ja nevim... az kacirska myslenka... ale... skill?

      Je ti jasne ze si defakto stezujes na to ze se stejnym equipem jako maj ostatni dostavas na pr*el (protoze pokud ne, tak te to musi bavit snad o to vic) => stezujes si ze jsi neschopny *1*

      Ale co ja vim, ja treba nepochopil nikdy ze nekoho bavi hrat "soutez" s cheatama a tohle je k tomu stsakra blizko, jen je to legalni protoze si na tom pakuje kapsu nekdo kdo ma pravo rict ze je to ok.
      • když je hra vyrovnana tak mas cca 50% win loss pomer. ale když si zapneš lepší gear tak to jede. neco jako když mlatis ve skole slabší spolužáky proste je to vetší sranda.
        • Jack1947
          Jakýmkoli dalším příspěvkem nás akorát utvrzuješ, že asi v životě sis protrpěl dost. Ty si nemlátil slabší spolužáky tys jedním totiž byl!

          Jojo 50% když máš štěstí 60%. Stačí nehrát sám a třeba se to i zlepší. World of warships mě mrzí že je po době tedy něco jako WOT. I když předtím to taky bylo spíše o štěstí...

          Ted jsem četl že s příchodem RANKED je to i více toxické, škoda.
      • Jack1947
        Noob skill to beru ale ne že mě sundá noob neskill ale gear fuj. Tak tak a na esportu by se tohle snad ani nemohlo. Je to zhruba to samé jako doping, teda horší.
    • jamar28
      To pak ale musí být hrozná nuda, ne?
      • Jack1947
        Tak bob je pověstný troll který psal že právě by radši nějaký ty Nooby ve WOW pvp kydlil.
  • Podtrzeno, secteno ...hry dnes maji malou zivotnost, je jich jak sracek, nektere od sebe skoro nejde rozeznat a vyvojar /vydavatel to vi. K cemu by jim byla hra, kdy si hraci lebedi zadara spoustu let (pripadne za nejake zakladni mesicni poplatky). Je to treba popohnat, v co nejmensim casovem useku vydolovat z lidi co nejvic penez a pak nazdar. Tim, ze jedni budou platit aby byli nejlepsi a zbytek se na to po nejake dobe vykasle ta hra za chvili sezere samu sebe. Jenze to nevadi, prachy uz jsou doma.
  • Aby to mohlo fungovat musel by Activision u mě nejprve probudit touho si jeho hru koupit, což se mu za poslední pětiletku nepodařilo ani jednou. *6*
  • A teď si uvědomte, že takhle to funguje ve Fifě několik let a každou chvíli tu v bleskovkách můžete vidět, že je to nejprodávanější hra.

    Můžeme na to jen nadávat (jelikož mám k tomu také odpor), ale to je bohužel tak všechno.
  • Väčšina firiem sa pri kauzách spojených s mikrotransakciami snažia všetko ututlať/vyriešiť/vysvetliť. Iba Activision si povie "Sme v tom fakt dobrý, poďme si to patentovať!" *15* *15*
  • kubi-wan
    Ano... a přesně kvůli takovýmhle m*dkám hraju starý singlový hry a rád u nich zůstanu i nadále.
  • Tohle bude budoucí Umbrella Corporation... *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit