Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CoD Elite je hodně inovativní. Nikdy dříve jsem neměl možnost a sni jsem neslyšel, že by něko mohl, udělat třeba screenshot, videa ze hry nebo třeba založit klan. A jakou, že inovaci přinesl StarCraft 2? *7*
  • Rudé právo to v básníkách vystihlo zcela přesně. "Inovace bez Legrace!"
  • By mne zajímalo kdo ty CoD ještě kupuje? Lidi co znám už to ani nepirátí a jediné co hrají do dnes je CoD2
    • "Modern Warfare 3 za první den v Severní Americe a UK prodala dohromady 6,5 milionů kopií"
      Tihle a miliony dalších..
  • Lidé na Games tiscali : "říct že nehejtujeme je omyl..."
    • Počkej to měníš význam, správně je: "Říct že hejtujeme je omyl!" A je to pravda, sice nadáváme na všechno co najdem, ale máme to rádi.
  • Ano je to tak...COD vytvořílo model koridorové střílečky.....a jak to dopadlo za těch několik let ??? až na nějaké občasné vyjímky tu není nic jiného...
  • Homefront: were going to beat COD!!
    Medal of honor: COD's going to wish they never made a game!!!!
    Crysis: COD is going down!!!!
    Halo: COD ain't got sh*t on us!!!!
    Battlefield: COD your reign is over!!!!

    Call of Duty: Who's next ?
    • "COD's going to wish they never made a game" ja netusil,ze CoD dela hry *1*
  • Ja nechapu co tu resite haters??? COD je Elite proste... Zaslepeni trotlove co tu brecite a nadavate :D
    Ja z takove nenavisti vuci hre ci spolecnosti mam jen srandu. Ukazujete tu deti jak jste ubozi hlupaci...
    Stejna nenavist jako nVidia vs. AMD :D NIKDO nikoho nenuti kupovat produkty od Activision.Kdo koupi MW3 neni ovce jen ma rad zabavu a neresi nake drobne...
    V Activision maji jasno a vi jakou cenu si muzou dovolit :]
    MW3 nejprodavanejsi hra - haters zuri :D ; BF srot - haters zuri :D
    COD neni urcen pro socialne slabsi hlupaky stejne jako nVidia nebo Intel xDDDDDDDDDD
    Lezim z vas v kreci :D :D :D BF3 je spina!!! A ted jsem cool kdyz urazim jinou hru CO vandraci?!! *15* *1* *1*
    • "COD neni urcen pro socialne slabsi hlupaky" ...modifikace dle tve odpovedi "COD JE urcen pro hlupaky"
    • To je sice hrozne pekny,ze si cod proste nemame vsimat,jenze problem je,ze hra s takovymi prodeji ovlivnuje cely herni prumysl,specificky fps zanr.
      A cim je CoD uspesnejsi,tim vice fps her se po nem opici.
      A v konecnem dusledku je na cod spousta hracu nastvana uz jen proto,ze jejich z jejich oblibene serie udelali cod klon.
      Clovek ma cim dal vetsi prolem narazit na fps hru,ktera by nebyla tou cod manii zasazena.
      Takze ono se to hezky rika,ze si cod nemame kupovat a vsimat,ale ono to jaksi tak uplne nejde.
  • Veskoslav
    Jejdásku, prosím už ne. Tvůj ošetřující lékař na Tebe zapoměl:( Ale poslal mi dávkování: 3 červené na hlavu, dvě modré na hlavu a 10 zelených na hlavu. Pak se to možná spraví. Myslel jsem, že jsi pouze fanatický konzolista, ale ty jsi ko*ot celkový....
    • Ale, ale, Vyhoňslave... Ujely ti nervy? Vždycky jsi míval takové rádoby nad věcí odpovědi...
    • Ty radsi nemysli, pac ty si dokazes poplest i svetlo a tmu :-). A ze pozdravuji tveho lekare, ktery ti posila prasky. To jsi se zas k necemu priznal, LOL.
  • Příkladem inovace je battlefield 3. Sice si tuhle hru díky závažné chybě DICE nemohu pořádně zahrát, přesto je to hra výborná a skutečně inovativní (porovnávám s předchozím dílem a s COD a neberu v úvahu nudný SP).

    No ale budiž. Vždyť komunisti taky hlásali, že jde společnost stále dále a dále v pokroku a skutečný pokrok nebyl nikde.
  • Jo tak ten byl dobrej *1* .S cim prijdou priste?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit