zavřít
...

Actvision posílil svoji pozici na scéně esportů koupí Major League Gaming

Vydavatel Activision Blizzard oznámil akvizici Major League Gaming (MLG) s cílem posílit svoji pozici na trhu esportů a profesionálních herních turnajů. MLG je podle Activisionu lídr ve vytváření, organizování a streamování živých přenosů herních událostí, profesionálních soutěží a herních lig. MLG...
  • Jack1947 tiscali.cz
    0 souhlasí, 3 nesouhlasí
    MLG= Bronies -My little poney fakt nikdo nic? *8* *7*
    7.1.2016

reagovat

• VaZqeZ_EU tiscali.cz
    1 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Jak jsem vyděl "Major League Gaming" tak jsem si vzpomněl na "Dr Pepper Ultimate Gaming House"
    Je to sice krapánek postarší (vždy vyberou nějakého chudého hráče a vytuní mu herní pokoj).
    Kdo neviděl tak se určitě mrkněte.
    www.youtube.com/playl...xj4oiU
    Můj nej díl je UGH 302 *2*
    7.1.2016

reagovat

• Asharak tiscali.cz
      1 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Já to nesledoval,spíš jsem to ani nenašel wtf, díky! *8* nostalgia time :3
      Spíš jsem si vzpomněl na otravné reklamy když ještě hrál Stephano vs. Korea *16*
      7.1.2016

reagovat

• Kr.Pa tiscali.cz
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    To jen smrdí likvidací konkurence.
    6.1.2016

reagovat

• nevim (anonym)
    1 souhlasí, 0 nesouhlasí
    preklep v nadpise - actvision
    6.1.2016

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
    0 souhlasí, 4 nesouhlasí
    Jinak škoda že ne Actisižn co produkuje COD - kdyby udělal z COD více kompetitivní hru trhnul by na tom megabalík...
    6.1.2016

reagovat

• Vidlec (inkognito)
    4 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Už vidím jak Activision organizuje turnaje pro Lolko, nebo DOTU. V životě se nedohodnou. A bez těchto dvou her to podle mě nemá vůbec smysl. LOLko je nejhranejší a nejsledovanější, DOTA největší prizepool. K těmto hrám se blíží jen CS:GO a to je taky Valve.

Každá jiná hra je v eSportu trpaslík (pokud pomineme bizarní čínský CrossFire). To je jak kdyby FIFA koupila sportovní kanál a pak na něm vysílala curling, hokej a F1. No samozřejmě, že by tam jel fotbal 24/7.
    6.1.2016

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
      2 souhlasí, 4 nesouhlasí
      Oni mají své favority, HOTS a Overwatch má šanci prorazit stejně velkou jako jiné MOBA hry.
      6.1.2016

reagovat

• JohnyTheZik tiscali.cz
        3 souhlasí, 1 nesouhlasí
        HOTS sanci prorazit nema, protoze to neni divacky oblibena hra > ani velky turnaje ty hre neprinesly sledovanost, takze jestli neco, tak jedine Hearthstone a Starcraft (+ benefit of the doubt - dejme tomu Overwatch, ale to se obavam, ze na to taky nikdo nebude chtit koukat)

// Podotykam, ze zabavnost hry != sledovatelnost hry
        7.1.2016

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
    0 souhlasí, 4 nesouhlasí
    No vidíte, já myslel že ta zkratka znamená něco poněkud jiného...
    6.1.2016

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.158.212.93.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.