Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    MLG= Bronies -My little poney fakt nikdo nic? *8* *7*
  • VaZqeZ_EU
    Jak jsem vyděl "Major League Gaming" tak jsem si vzpomněl na "Dr Pepper Ultimate Gaming House"
    Je to sice krapánek postarší (vždy vyberou nějakého chudého hráče a vytuní mu herní pokoj).
    Kdo neviděl tak se určitě mrkněte.
    https://www.youtube.com/playlist?list=PLP3WL5mu_57szBOBXpRHm6m9jetxj4oiU
    Můj nej díl je UGH 302 *2*
    • Asharak
      Já to nesledoval,spíš jsem to ani nenašel wtf, díky! *8* nostalgia time :3
      Spíš jsem si vzpomněl na otravné reklamy když ještě hrál Stephano vs. Korea *16*
  • Kr.Pa
    To jen smrdí likvidací konkurence.
  • preklep v nadpise - actvision
  • Jack1947
    Jinak škoda že ne Actisižn co produkuje COD - kdyby udělal z COD více kompetitivní hru trhnul by na tom megabalík...
  • Už vidím jak Activision organizuje turnaje pro Lolko, nebo DOTU. V životě se nedohodnou. A bez těchto dvou her to podle mě nemá vůbec smysl. LOLko je nejhranejší a nejsledovanější, DOTA největší prizepool. K těmto hrám se blíží jen CS:GO a to je taky Valve.

    Každá jiná hra je v eSportu trpaslík (pokud pomineme bizarní čínský CrossFire). To je jak kdyby FIFA koupila sportovní kanál a pak na něm vysílala curling, hokej a F1. No samozřejmě, že by tam jel fotbal 24/7.
    • Jack1947
      Oni mají své favority, HOTS a Overwatch má šanci prorazit stejně velkou jako jiné MOBA hry.
      • JohnyTheZik
        HOTS sanci prorazit nema, protoze to neni divacky oblibena hra > ani velky turnaje ty hre neprinesly sledovanost, takze jestli neco, tak jedine Hearthstone a Starcraft (+ benefit of the doubt - dejme tomu Overwatch, ale to se obavam, ze na to taky nikdo nebude chtit koukat)

        // Podotykam, ze zabavnost hry != sledovatelnost hry
  • Jack1947
    No vidíte, já myslel že ta zkratka znamená něco poněkud jiného...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit