Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Adventury sice moc nehraju, ale tato hra mě zaujala. Vypadá moc zajímavě, hezká grafika a mám moc ráda detektivky s Sherlockem Holmesem. A na PC navíc v češtině, takže jsem se rozhodla pro koupi.
  • Pro mě rozhodně překvapení roku, nečekal jsem, že to bude něco až tak komplexně vymyšleného.
    Krom toho L.A Noire miluju, takže určitě předobjednávka ;)
    • Black_Hand
      a k cemu ti bude predobjednavka? neni lepsi pockat na recenze?
  • misho8723
    L.A. Noire mal podľa jednu fakt zásadnú chybu - nech Vami vyšetrovaný prípad dopadol akokoľvek, nič to nemenilo na príbehu a ako nato zareagovalo prostredie - postavy, svet.. jedine hodnotenie prípadu ste mali menšie a na konci po Vás kričal nadradený, ale inak nič.. ďalší prípad pokračoval vždy začal takisto, nič sa nezmenilo.. a tu má šancu zase uspieť nový SH a dúfam, že sa mu podarí tento prvok dobre dotiahnuť
    • Black_Hand
      A mozna trochu lepsi interpretace toho co clovek mysli, kdyz pouzije dukaz potom co vyslychaneho obvini ze lzi. semtam (i kdyz ne tak aby to to totalne zabilo hru) vubec nedavalo smysl, ze nejaky dukaz nefungoval.
  • Inquisitor
    Skvělý rozhovor. Vypadá to opravdu náramně dobře, konečně zase povedená detektivka.
  • Black_Hand
    jj, oba dva petrove to delaji velmi dobre.

    Crimes & Punishments mi prijdou trochu jako mix Star Trek: Judgment Rites a L. A. Noire...coz zni fakt super :).
  • RakeW
    Nejsem z největších adventuristů, ale tyhle speciály mám taky rád, jen tak dál.
  • Raziel_cz
    Chtěl bych poděkovat Petru Ticháčkovi a Petru Linhartovi za pěkný videomateriál o mém oblíbeném žánru. Tyhle adventurní čtvrthodinky z GamesComu jsou super, doufám, že se od obou pánů dočkáme více reportáží a rozhovorů. Díky!

    Co se týče Crimes & Punishments, těším se čím dál víc. L.A. Noire mělo velkou slabinu ve formě v podstatě neexistujícího příběhu, který by držel případy pohromadě – chápu, že při tom množství by nebylo jednoduché napsat nějak extra hluboký scénář, ale to, co tam bylo, se nedá nazvat ani rámcovým – a nesoudržných rozhovorů/výslechů. Doufám, že Frogwares převzaté postupy vychytali a nabídnou nejen napínavé vyšetřování, ale i logickou a zajímavou omáčku.
    • RakeW
      K L.A. Noire - Možná už se mi to trochu vykouřilo z hlavy, ale ten rámec tam určitě byl - válečná traumata, Philipsovy kostlivci ve skříni. Do toho navíc menší příběhové oblouky (Black Dahlia, ukradené morfium), z nichž některé se i nakonec propojily.
      • Inquisitor
        Určitě, nedávno jsem to dohrál a hlavní příběh se táhne celou hrou. Vlastně se příběh točí kolem Phelpsovy jednotky z války, kdy se někteří rozhodly si po válce přivydělat prodejem armádního morfia. Oni hodně vysvětlujou dění kolem ty příběhy ukazovaný v novinách, co se různě povalujou v případech. Kdo je nečetl, tak chápu že je v příběhu celkem ztracenej.
        • Raziel_cz
          Tak to pak jo, já na sbírání nepovinnejch předmětů moc nejsem a z cutscén jsem fakt nabyl dojmu, že ten rámec je víc plytký než v Hitmanovi.
          • Inquisitor
            Jo tohle je tam podle mě špatně vyřešený.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit