Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako tady bych jim za grafiku nenadaval. Team byl opravdu malicky a na hre zacali delat 11 let zpatky a to engine jednou zmenili k lepsimu. U nich ta grafika neni zadna hipsterska poza, ale proste vic si dovolit nemohli. V dnesni dobe uz jsou jine moznosti a pro pristi projekt planuji za par supu vyuzit unreal engine.
  • Hrá dohrána na několik způsobů
    + Staty a volba povolání silně ovlivňují průchod samotnou hrou ( a zatraceně pane recenzente tahle hra je spiš alternativní postapokaliptická sci-fi římského pádu než něco inspirované dávnou minulosti tedy GET YOUR FACT STRAIGHT FIRST AND PLAY THE F****G GAME), pokud někdo četl trnového prince a spol.
    + slušně napsaný príběh
    + opakovatelná hratelnost, celkově napoprvé nemáte šanci zjistit celkovou zápletku ani drobnosti skrývající se za příběhem

    - soubojový systém, jak mile příjde na cheese taktiky (block, dodge max) tak je to procházka, pokud se tedy zaměříte na souboje
    - někomu vadí grafika, mě osobně ne nedávno sem si užil NWN 2, takže podobnost tam byla, prostě dávám přednost kvalitnímu příběhu před grafickými orgiemi a né že bych na to neměl PC

    Celkové hodnocení 8/10
    • dát si 10 dodge není žádný cheese, ty vole, kam bys ty skillpointy chtěl asi strkat jinam?
    • Lukyz
      Pomoz mi prosím GET MY FACTS STRAIGHT a prozraď mi, co je to sýrová taktika? Díky
  • Hmm, sice se občas někdo dušuje, že ho grafika vlastně ani nezajímá, ale upřímně. Dobrá grafika v dobré hře, to přece nemůže uškodit. Souboje jsou celkem legrační a prostředí nijak graficky nevyniká. Pokud se to bere jako indie hra, tak by se asi mělo zavést hodnocení zvlášť pro tuto kategorii a vždy to u hodnocení napsat. Na dnešní dobu už to provedení kulhá.
  • Zrzzek
    I když mě tahle hra nikterak nezjímá, hodnocení 7/10 asi bude kompromis. Pro 75% tak 4-5/10, pro dalších 25% 9-10/10... Je to boj...
  • Ciselne hodnoceni opet stupidni. 7 tady na games bohuzel dostava kdejaky odpad a tato hra si rozhodne zaslouzi vic.
  • "Jsem zvedav kdo bude za rok hovorit o tehle hre, 95% lidi si nevzpomene ani jak se to jmenovalo. Kuci budou sedet ve fight klubu a rikat..vis co, takovata hnusna hra, bylo to něco rimskyho..jak se kua jmenovalo.."

    Citace flashe to vystihuje úplně s přehledem. Jinak pro Dela, proč se pořád oháníš Metacritic, co tak chlapče uhrovitý nějaký ten argument?
    • Vypadáš asi nějak takhle *16* Máš totální křeč a nezvládáš to a lidi z tebe mají srandu *1*
    • Pochybuju, že to kromě recenzenta bude hrát ještě nekdo jiný z redakce. Tohle je na ně moc málo hip...
  • Morraw
    Hmm mě teda grafika nepřijde hnusná. Rozhodně bych to nezahrnulk do hodnocení. Chápu že v exploračních RPG je skvělá grafika plus, ale tady to asi tak důležité nebude.
    Kdysi jsem zkoušel demo a zalíbilo se mi to. Potěšující je pro mě fakt, že hra je kratší, takže budu mít čas ji aspoň jednou dohrát.
    Inquisitora taky dělali 10let a jaká to byla pecka. Samozřejmě pro minoritní skupinu lidí, ale jestli je pro někoho grafika u rpg důležitá..
    • http://foto.games.tiscali.cz/age-of-decadence-9532/562976

      Grafika neni hnusná jo? Ona je hnusná i na rok 2004. V té době např. výcházel Riddick na PC, takže se laskavě vzpamatuje a nebudťe poděláni pokrytci.
      • EU IV, Skyrim (cokoliv od Beth na konzolích), Fallout 2, Dragon Age, KOTORy... mají taky hnusnou grafiku a přitom jsou to kultovky. Pokud se ti vizuál hry nelíbí, nehraj ji, odsuzuj ji, ale nečekej, že ostatním přijde tvůj názor relevantní.

        ***

        Přijde mi úsměvné bojovat (trolovat?) proti hře, která tě nezajímá a nechceš ji hrát.
        • Paulcz
          Fallout 2 má hnusnou grafiku? Možná tak F3,a to je maximálně tak kultovní srajda.
        • hoho. Já bojuji proti zdejším pokrytcům, kteří hejtují např. grafiku Falloutu a následně nějaký izometrický, nezávislý sranec tady omlouvají.
          • Radši buduj, než bojuj!
            Práci čest...
          • Bojuj *1*
            • Budu!
      • Mohli ten obraz priblizit jeste vic. Vzdyt takhle se to prece hraje s kamerou metr od podlahy.
        /facepalm
        • Paulcz
          Přesně tak, když to člověk odzoomuje tak na něj vybafne naprostý vrchol vizuální estetiky! :) A nebo taky ne..
  • Proboha proc radsi neudelali radsi grafiku 2d nez tohle:(..jinak hra nevypadazle ake ta grafika je otresna...to by slo hrat i na androidu.
    • ptali jsme se na to developera a říkal, že 2D by to bylo mnohem dražší, kdyby se to dělalo aby to vypadalo alespoň jako Fallout a ani nezmiňuju třeba Icewind Dale.

      Jediný způsob 2D, který by takovýhle tým dokázal by byl zasraný pixel art. To bych hru ale nikdy nehrál, protože bych se vždycky poblil jakmile by se to loadlo.
  • Supr. tak to ma FAllout 4 hodnocení 4/10 jistý...
  • vtipky bokem, jelikož tohle je hra pro užší komunitu lidí, dovolím si dat do pozornosti i dalši kvalitní rpg, i když trochu staršího data: Dead State a Legends of Eisenwald. Možna se nekdo inspiruje.
    • Hmm... Death State je dělaný na enginu Torque3D stejně jako Age of decadence a z nějakého podivného důvodu je grafika taková sekaná, i když FPS je naprosto v pohodě (přes 60) a bez ohledu na to, jak jsou ve hře nastaveny grafické parametry. Setkal se s tím už někdo?
    • Dobře vypadá oboje. Dead state je na GOGu teď slevněný na 10 USD - už ho stahuju. Díky za tip.
      • Legends of Eisenwald mozes kupit napr. na Allkeyshop za cca 8 USD.
        • Eisenwald je celkem zajímavá a opomíjená hra *3*
        • JJ, mám to v merku. Jsem našel informaci, že vzniká i čeština..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit