Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XXHUGOXX
    Ani poriadne neviem prečo ale ja stále neviem prísť tým ťahovým stratégiam na chuť. Ale tak teda dobre, priznám sa, že ťahové stratégie sa mi nepáčia asi preto, lebo pri tom musíš premýšľať. Ja totiž veľmi nerád u hrách premýšľam, ja hry skôr beriem len ako zábavu a premýšľam skôr v škole a tak. No čo už, asi som fakt divný. Užite si tú hru !
    • kickasl
      Ale proc?
      Strategie, zvlaste ty tahove, ci slozitejsi jsou spise okrajovy zanr... cili kdybych se mel drzet toho co jsi napsal, tak jsou divni lidi co takove strategie hraji(=> v tom pripade jsem divny).
      I kdyz primo tenhle typ strategii taky nemusim, ale jinak strategie u kterych se musi premyslet mam rad(viva la paradox).
  • Tak takovouto oldschool strategii jsem už dlouho neviděl, vypadá to na úplně stejnou hratelnost jako předchozí Shadow Magic. Snad bude i dobrá kampaň, těším se. Jen nevím, jaká je dneska ještě po takovýchto "pomalých" hrách poptávka...
    • co to jsou zase za žvásty, jaká oldschool hratelnost? vzdyt to vypadá uplne stejne jako homam. po techto hrách je stejná poptávka jako po simulátorech, adventurách, budovatelských strategiích, izo tahovych rpg a pod. Cili to nebude mít prodeje jako call of duty ale sve publikum si najde a hra se zaplati.
      • HOMAM je značka se slušnou základnou fanoušků, stejně jako třeba Total War. Neřekl bych, že vychází moc her těchto žánrů kromě zavedených značek.
  • Pujdou tam vypnout ty dementni kuzely svetel nad jednotkama a kolem nich ?
  • cr8gg
    a kde je to video? v clanku nic neni ....
    • ales.smutny
      Sorry, zkrat mezi klávesnicí a židlí, napraveno.
      • cr8gg
        dekujiii :)
  • Jak se to auto dostalo na tu hradbu?
    • Já nejsem moc angličtinář ,ale ten chlápek se tam omlouvá za to ,že animace pohybu té archy pravdy :D není hotová nebo alespoň mi to tak připadalo .Jo a taky tam říká že ta truhla může lítat pro to má ty křídla.
      • On říká, že to že umí lítat mu zakázali ukazovat, protože proto nemaj ještě animaci, ale ...
    • slavek.skara
      Speciální turbo pohon nazýván Levitace :) Jsi ve světě Fantasy tady obkecáš cokoliv :)
  • slavek.skara
    Prostě krása :) Možná trošinku přeplácané, ale třeba se pletu... Mým osobním snem by bylo kdyby do takového kabátu předělal Master of Magick to by byla panečku teprve věc.

    Každopádně se docela těším snad tu někdo vzpomene i třeba na Warlordy a nekonečné hodiny zábavy u jednoho PC kdy jste se sešli s partii u někoho doma, sebou colu a pár tatranek a tradá :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit