Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Probíhá překlad této hry do CZ!
    V plánu je i grafika dokonce CZ dabing!
    https://prekladyher.eu/preklady/age-of-wonders-3.225/
  • Ten typek na uplne prvním obrazku nahore, takova hneda koule. Není to nahodou Jabba Hutt? *1*
  • Jak tu bylo receno, otevru galerii prvni obrazek a kouka na me trpaslik, zavru, druhej obrazek a znovu musim rusit pana trpaslika na reklame... donutili jste me akorad neprohlizet obrazky, nejhorsi co sem videl tohle jako.... nejhorsi dekuju .p
  • "Mnohem více v Golden Realms zaujme zvýšený počet a také vzhled jednotek na válečném poli"

    Nějak mi to uniká. Co jsem zatím viděl screenshoty, tak jednotek je na válečném poli stále stejně. Asi to bude špatně formulované a myslí se tím rozmanitost.
  • Gordar
    Mohli by jste, pro lásku boží, vypustit ty reklamní spoty v galerii. To sem snad nikde neviděl ještě a dohání mě to k šílenství. Děkuji
  • nic moc hra, na steamu mi to ukazuje 141 nahraných hodin ale to asi včetne když jsem byl afk. asi po 100 hodinach se dostaví stereotyp. čekal jsem že nahraju alespon 2x tolik *13*
    • vonTossis
      pošli mi prosím odkaz na tvůj steam profil *4*
      • http://2i.sk/dab7c1eb38
  • to si delate trochu p*del, v galerii vyskakovaci debilni reklamy po kazdym tretim obrazku? Kvuli tomu je Vase galerie nepouzitelna...
    • Dogkiller
      Nainstaluj si Ad-block a budeš mít klid. Já jsem ho nikdy nepoužíval, ale agresivní reklamy na Games.cz mě k tomu dokopaly. Teď si procházím stránky i obrázky naprosto nerušeně a jsem maximálně spokojený . *4*
      • Spíš bych řekl, pak už jen obtěžuje žlutej pruh dole na stránce při každém 2., 3. přenačtení stránky, ale pořád menží zlo než to ostatní
        • pruh se dá bloknout taky *3*
          • A mohl bys mi prosim poradit jak? Adblock mam taky jen chvíli a nějak jsem se v něm zatim nemontoval =)
      • pak ale neviš co si v obchode koupit *7*
        • Dogkiller
          Nevadí, beztak si v obchodě kupuju jenom jídlo, chlast, šprcky a toaleťák. Víc k životu nepotřebuji.
  • skvely datadisk a uz sa pripravuje Nekromancer :P
  • ta drakožáboryba na obrázku vypadá trochu jako Karel Drda s moderním účesem..
  • BoB.2
    To by chtělo češtinu.
    • Umíš vůbec napsat něco jiného? Když chceš češtinu, tak ji udělej. ;)
      • Veskoslav
        On tuhle hlášku píše i na CZtorrent.
        • Keyz
          To je taky nápad. Dát si stejný nick a fotku na tracker a games *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit