Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bože, že furt vydávaj takovýhle hrůzy. Z toho videa to vypadá na totální slátaninu, nepovedená napodobenina už tak slabýho konceptu jako jsou transformers -.- za tuhle hrůzu by si zasloužili zkrachovat.

    Poslední Mechwarrior kterej sem hrál byl Mechwarrior 3. Naprosto dokonalý tenkrát sem u toho vydržel celý dny. Kéž by se jim povedlo vydat úspěšný pokračování.
  • Nerad bych byl špatným prorokem ale tohle opravdu nevypadá moc "mechovsky" *13* Klasická konzoloidní slátanina...
    • Oni to jsou proste takovy ty japonsky mechove a ty proste fungujou jinak...
  • Hmm, souhlas. Tohle ma do tezkych bitevnich robotu daleko. Mech je proste hora zeleza, ktera se tak ma chovat. 120 tun ocelovych platu nema poletovat jak tajtrdlik. Posledni zabery z MechWarriora, to je to, co nas milovniky mechu laka. Ani zminovany Hawken nemuze uspokojit nekoho, kdo precetl alespon jeden dil ze serie Battletech.
  • Bruslici roboti se mi proste nikdy nelibili...
  • XorxoxTalarius
    Nemuzu si pomoci ale vypada to hur nez takovej Slave Zero z roku 2000 ... jsem serii nepoliben, ale co jsem videl ty predchozi videa (asi pribehove) tak jsem mel o te hre lepsi mineni ...
  • HAWKEN na pc to istí.
  • to je bordel *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit