Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Alienation *5*
  • Rozhodně to vypadá jako něco, co bych si pořídil, navíc to ve 4K asi bude i docela grafická extáze...trošku jsem se z prvních pár sekund bál, že půjde o klasickou střílečku z pohledu vlastních očí, ale po přepnutí se do pohledu z třetích očí jsem zamlaskal (nejsem dobrý střílečkář a miluju pohled z třetí osoby). Prostě moje krevní skupina
  • Nevypada to spatne, sice graficky nic co by prekvapilo vzhledem k hw moznostem starnouci generace, ale ma to svoje kouzlo. Diablovku v tomhle kabate beru. Kazda sci-fi diablovka se pocita. ;)
  • Jack1947
    Na drduhou stranu kdyby to bylo jako Division/Wildlands překousl bych i tu kooperaci.
    • Pořádná kooperace je právě něco, na co čekám, jak na smilování boží. Zachránit to může už jen Borderlands 3, uvidíme, jak bude vypadat tohle.
  • Tý jo, pohybující se NPC.. Po streliních a mrtvých světech ME a DA je tohle pastva pro oči..
    Jen se nemůžu zbavit dojmu, že v BW platí vývojáře od implementovaného efektu. Jinak si nedokážu vysvětlit to naprosto enormí množsví kouře, záblesků, výbuchů, plamenů a dalších.
  • Na tom konci to vypadalo jako havarovaná Mass Relay. Jinak graficky moc pěkný. O náplni hry to ale neřeklo fň a mě tyhle levelovací blbiny už nebaví. Ta samá zbraň na 10 LVL, 20LVL s vyšším DPS, na 30LVL ještě vyšší DPS atd....
    Speciálky brnění vypadaly famózně, ale radši bych kdyby byly jako skilly a né equip brnění, protože tam to skloužne do stejného 10/20/30LVL, jen to ubírá větší DMG.
    • Tak údajně má equip dávat speciální schopnosti k tomu exoskeletu. A četl jsem tweet kterej říkal že se hra bude dát hrát komplet sólo takže by mě zajímalo jako jakže to má vypadat.
      Jinak pokud je ten loot systém dobře navrženej tak s tím nemám sebemenší problém.

      Jenže tyhle systémy jsou neuvěřitelně těžký na balancování(viz destiny a po 3 letech to maj víceméně pořešený; the division prakticky neví do dneška)

      Spíše doufám že to bude hra typologicky diablo ve scifi prostředním s nějakýma eventama/questama pro více hráčů.(nějakej raid by asi nevadil). Ale to co od toho chci je alespoň 30 hodinová nadupaná kampaň s volbama a s dobrýma postavama
  • Tak vypadá to skvěle. A kooperační hra vypadá na styl třeba Dead Island.. což jde hrát v jednom, či ve dvou, třech, čtyřech a hra se přizpůsobí, viz video, kde začínají ve dvou a pak se přidaj další dva. Takže to vypadá na další příběhovku kterou bych si mohl zahrát s kámošem a to zní skvěle. Dead Islandy jsme si dost užili, i když zejména díky tomu neustálému rubání... pokud by pod tím byl i epický příběh, bylo by to moc fajn :)
  • Na tohle se tesim. Konecne originalni hra.
  • Mass Effect: Division?
    • oprava - Mass Effect: Destiny

      ale v podstate je to jedno...
  • jamar28
    Vypadá to jako Andromeda, kde rezignovali na příběh a soustředili se na boj a na prostředí. To jim chválím. Bioware ukázalo, že příběhové hry už moc neumí, tak proč to lámat přes koleno, že? Aspoň se tím třeba uvolní místo na trhu pro nějaké nové a pořádné příběhové sci-fi RPG. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit