Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • souls + bioware + bývalý vývojari = nekolik duvodu proč se o hru nezajimat
  • Proc se pokazde kdyz clanek zmini DS vyroji nekolik konkretnich konzolistu a rozjedou kvikot pichleho prasete a zaspamujou tim celou diskuzi?
  • "pokud se tvůrci pokusí vzít z každého titulu to nejlepší a namíchat z ingrediencí Mooncrest, mohli bychom se pomalu začít těšit."

    Urcite sa rozhodli zobrat to najhorsie z kazdeho titulu!
  • The_Troll
    Oné, chlapi, to ako vážne? Vážne vám takáto diskusia pripadá normálna. Čo ste sa s koňom zrazili?
  • Proč si najednou všechny hry berou všechno /a inspirují se vším/ z Ultramonstershit Souls série? To všichni ten japonský hypecore tak moc žerou, že musí teď všechno vypadat a hrát se jako ona zmíněná série? To je tak deprimující. Momentálně vycházejí jen tři typy her, mi přijde: CoD a žánrově podobné hry, AC a žánrově podobné hry a Crap Souls a žánrově podobné hry. Strašně, strašně deprimující.
    • Chybi ti prehled i nadhled :-).
  • Hru jsem nehrál, ale musím vyzkoušet, jelikož se zdá být vyjímečná, jelikož ji kritizuji jen ti, co ji nehráli nebo ti co je pěkně vykoupala. Teď na to nemám sice čas a navíc je horko, ale až horko pomine, jdu do ní.
    • He7he
      Přeju pěkný hraní. Na ty kašpary, co na hru plivou, hoď bobek, vždyť je to jen banda gumových blbů, co hraní ani nerozumí, takže ignorovat.
    • nenech se zmýlit, většina kritizujících hru hrála, ale nelíbila se (pokud mluvíš o DS) zejména díky zastaralým herním mechanikám, ošklivé grafice, absenci příběhu nebo opravdu hodně mizerné konverzi na PC, ale za pokus nic nedáš, nejlepší je udělat si vlastní názor
      • většina se tu přiznala, že to nehrála nebo moc umírali a pak je tu přetalo bavit, pak jsou tu kteří to srovnávají s Diablem, což se mě moc nezdá, jelikož Diablo jsem hrál a na Dark Souls jsem koukal a každá zbraň tam má v podstatě jiný moveset a je tam sekaní, bodaní. Sekyra se ovládá jinak než palcát apod. což je na hony vzdálené Diablu a to se nebavím o použivaní štitu. Jinak proš bych měl věřit trollovi, který krade účty???
        • je to oficiálně stejný žánr, akční RPG, tak proto.. sekyra se ovládá stejně jako palcát, zmáčkneš tlačítko a postava s tím bouchne, to je stejné v DS i v Diablu

          a máš pravdu, zloději účtů, jako falešný delO neboli he7he jsou ti největší ubožáci, pak tu máš anonymy jako třeba mě, kteří žádné účty nepoužívají, nám věřit můžeš
          • takže jsi kdo Del0??? A proč kradeš nick he/he... Já to tady nechápu. Jenom proto aby ses pomstil hře která tě nebaví nebo na kterou nemáš, tak se vydáváš za někoho jiného. Divná doba nebo jenom divná komunita???

            PS. Takže je to stejný žánr jako nějaké CRPG, kde zmáškneš knoflík a postava udělá sek. To teda. Zajimává definice
            • tak ted vidím, že Del0 a ukradnutý he/he piší ze stejné adresy. Hmm hezky Del0 klesnul...
            • oba píšou ze stejné ip adresy
            • del0
              he/he:
              Jak víš, že delO je he7he? To by na toho zoufalce celkem sedělo. *15*
            • he/he

              Je to možný člověče. Podobnou fintu ip adresy tu kdysi vytáhl i ten šašek LV, že prý má nějakýho známýho ve vedení, který mu podává informace. Na základě tohoto potom označil nějakých 10 cizích a nevinných lidí jako he/he, takže nepochybně dostal fakta se vším všudy.
            • chápu. Takže jsi originál Del, který byl okraden(ikdyž začinám chápat proč) a myslíš si, že tě okradl He7He, a abys ses mu pomstil, tak se za něho vydaváš jako anonym. Už tomu začinám rozumět. Samozřejmě jsi bez důkazu, takže je ti ale jasné, že možná pliveš na špatný hrob???
            • ani ne, paranoia souvisí se strachem, zde se není absolutně čeho bát, navíc bývá neopodstatněná, toto je ovšem fakt, oba píšou ze stejné ip adresy
            • he/he taky slusna paranoia
            • to je žánr, tady máš odkaz na wiki, počti si https://en.wikipedia.org/wiki/Action_role-playing_game

              já jsem anonym, mám to napsané vedle jména, a delO a del0 jdou dva různé registrované účty, ten originální je del0, ten druhý (delO) je he7he, který se za něj vydává a myslí si že je to vtipné, zdá se mi, že máš trochu potíže se čtením, dyslexie?
  • Klasickej flamewar jako vzdy.....:D
    Me jednicka a ani dvojka ds nic nerika....co me vadilo nejvic bylo to jak hnusne vypadaly animace a postavy samotny.(pc) hlavne ve dvojce.(stit levitujici pulmetru nad zadama atd. )Souboje nic extra slozityho spise ds trestalo chybku vice nez u jinych her jinak ty souboje jsou normalni. Ale respektuji tuto hru i kdyz me nebavi.
  • del0
    Zdravím mrzáka jménem delO, zloděje nicků a avatarů, co se z mě vydává pokaždý, když mu praskají žilky. Ale v pohodě. Už mám zase nový, tak doufám, že mi ho opět neukradne. *15*
    • delO
      nahlášeno. zloděj avatarů
      • hele a proč máš ve jménu "O" a na ikonce nulu?
        • del0
          Už nemá. Už mi ukradl další avatar DARK SOULS SUCKS, což si teď každý v diskuzi podle data může ověřit, kdo ho změnil jako první. Hlavně, že mě nahlašuje za kráděž - prostě chudáček. V reálu to musí být slušná loutka asi nějaký šikanovaný mrzák (údajně he7he, což by i sedělo, z toho člověka lezou jen samé bludy). Už se těším, až bude za mě vystupovat, jak je DS super hra s tímhle avatarem. Trotlík. *15*

          změna profilovky - del0 - 23.07.2015 04:01:47
          změna profilovky - delO - 23.07.2015 10:25:15

          Noob. *15*
          • říkám, mám ip adresy, bez starosti
            • Jsem ti to říkal, tohle je jinej borec. Všichni bychom stáli totiž v pozoru!

              Dej mu mocný Del0 adresu, ať ti může přijet rozbít tlamu. Alespoň se procvičíš.
            • del0
              Prej nadváha. Sure... 90 kilo, 8% body fat, posilka 3-4x týdně, thaibox 2 rokem... *6* V reálu bys stál v pozoru šašku. *15*
            • *15* tak to je možné s jeho nadváhou.
            • nic o něm nevíš, je to naprosto vyrovnaný jedinec. By ti takovou cáknul, že by si dotroloval ani bys nevěděl jak
            • Dela0 se fakt bojím. U něho mám obavy, že nevyjde schody do mezipatra *15*
            • v pohodě, ip adresy to jistí. My vám tady s Delem nakopeme všem zadky, ještě uvidíte, tak bacha
            • ty máš tak hovnoo *15* a děláš ze sebe rozmazané hovnoo *3*
          • a poenta? Myslíš, že to tady někoho zajimá. Jen si z tebe totální trollí trosky dělá dobrý den a ty ho ještě neustále krmíš a libí se mi, jak se u toho vztekáš. Takže jen houšt na trolly...
  • muze tady nekdo promazat ty hlasy naklikany pres proxy? a uz by ste meli s tim hodnocenim neco udelat...
  • souls hry to su tie hry ako rezident evil kde su nedorobky a bugy povazovane za puzzle? a skill ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit