Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nic moc hra videl sem par minut gp
  • To mě se PoE líbí, jen bych už chtěl nový akt......jinak ty problémy s lootem bych řekl že vyřeší když si dáte pozor na skilly na itemech...já mám třeba na amuletu "loot rare items a to samé ještě další 2 gemy a padají mi fakt pěkné věci. Jo a s tou obtížností to je asi tak jako v D2....na první obtížnost to proletíš to je fofr ale na vyšší obtížnosti už hra začne odečítat expy u každé smrti a představuje další výzvy, např. monstra co mají "corrupted blood" nebo náhodně se objevující fakt silné bossy, kteří Vás smetou fakt drsně rychle.......je to věc názoru.....
  • Potom, co jsem se objevil na nějaký pláži, kde sem zabíjel kraby, sem to vypnul.
    • Jo jo 1/2 dne jsi to stahoval z netu, posléze nainstaloval, pustil a najednou jsi zjistil, že nehraješ CoD ale diablovku, kde jsi to v zapěti vypl a určitě i odinstaloval, no pane ty budeš obrovský myslitel, jen co je pravda :-))))))))))))))))))
      • to že se to stahuje půl dne je teda taky kapitola sama pro sebe
    • haha ja presne to same! *15* *15* a jeste naboku bezel nejaky chat rychlosti 5 radku za vterinu kde lidi psali pro mne uplne nepochopitelne vety a ruzna slova a zkratky no totalni chaos
      • hotfix
        krok 1 - odejdi z plaze
        krok 2 - nedivej se na chat, jde i dokonce vypnout
        krok 3 - profit
        • Nevim, prostě to na mě působilo jako Sacred 2, kterej mimochodem nemám zrovna v lásce..
  • Já teďka h raju Eschalon: Book 1. Tvl. asi půl roku shánim RPG, které by mě zabavilo a nakonec to je tadle malá věcička s 15 let starou grafikou.V mých 33 letech působí jako droga a to už jsem si začínal myslet, že hraní vážně není pro mě a ono je to tím, že vycházejí samé nudné naleštěné bídy. Dragon Age jsem zkoušel a moje dojmy: nuda,nuda a nuda.
    • co se týká Dragon Age prvních asi 5-10 hodin opravdu nic moc ani u mě, zapínal jsem to jen z nudy... no a nakonec jsem skončil na více jak 80-ti hodinách :) některé hry potřebují čas
  • skuste vyhladat v google "final fantasy x skill tree"

    *3*
  • jindra.veliky
    vydrzel jsem to do lvl 17

    porad to same, jdete vymlatite bandu lidi, krabu nebo opic a konec mapy, navic dobrej predmet vypadne jednou za uherskej rok, ale na tom nezalezi pac stejne vsechny davate na jednu ranu, az na bosse....a ty jsou dost lehky, s kamosem to bylo az moc lehky

    porad jen klikat a klikat, navic ty maly kraby trefovat mysi, to bylo fakt za trest...aspon jsem se presvedcil, ze diablovky jsou opravdu ztrata casu

    *6* *7* *13* *11*
    • nahodou dobre udelana diablovka ma šanci chytit a zabavit. ja nedavno koukal na youtube gameplay z titan questu a zaplakal jsem, když jsem si uvedomil jak tahle starší hra dáva na frak novym diablovkam, jak grafikou, tak hratelností i vyvojem postavy.
      • Tak proč na TQ čučet na youtube když teď byl za 1.75$ (resp. eur) na steamu. Ale jinak souhlasím. Ale zase POE se mě zdá celkem dobrý a hlavně má stále obrovský potenciál jen to chce trošičku překopat loot a ty problémy se synchronizací
        • Jen teda upřesním ten loot s drop ratem jsem spokojen, to co mě tam štve je že se pořád točí 5 sad itemů a jen se jim zvyšují staty (kromě unikátních).
    • přesně, ten drop rate itemů je dost hroznej, kdyby tam aspoň byla aukce kde by se pořádný itemy daly koupit
      • XXDarthVaderXX
        Aukce to je pro všechny hry naprostá výhra...
  • lokalizace - bude i česká lokalizace ?
    • co tam chces lokalizovat, ....... buch bac bum ?
    • Nevím jestli oficiální, ale fanouškovská čeština se myslím připravuje.
  • Mě se hra ze začátku líbila, ale postupem času se dostavil již zmiňovaný stereotyp a pokud hru hrajete sami, nic vás u ní nebude po chvíli držet. Budete-li však chodit se skupinkou přátel, hra dostane svůj specifický nádech a potom stojí za to ji hrát. :)
    • Ahooooj! Battlefielde!!! *4*
    • Záleží, hraju sám a i tak mi má hra co nabídnout. Souhlasím, že je lepší to hrát s někým známým (pugy stojí většinou za prd), ale dá se naprosto v pohodě i solo.
    • Presne v tom je hlavni kouzlo her. Zdejsi prominou, ze sem taham D3, ale zatimco jeho pc trial verzi jsem vypl po 20ti minutach, tu konzolovou s moji parime ve dvojko kdykoli je cas. To same treba wow, dokud tam byli kamaradi a lidi co jsem znal osobne bavilo me to, kdyz zacali odchazet, tak pro me ta hra ztratila smysl, obsah neobsah. Ale tohle ma asi kazdy jinak.
    • To je problém 98% free to play her - stereotyp. Já už na tenhle druh her zanevřel. Už mě nebaví pořád jen někde něco expit a expit.... všeho moc škodí.
      • Mně to expení nevadí, ale u PoE se prostě nedostavila ani ta jednoduchá a obyčejná radost z masakrování hord nepřátel, takže jsem to po třicítce zabalil.
  • Na dnešní dobu je to málo konzoloví..:)))
    • jeje..*ý..:) jestli jsem někoho hluboce ranil..mojí nízkou úrovní češtiny tak se omlouvám..
    • Nauč se česky
  • jako jednohubka na jedno dohrani to slo, ale stereotyp a priserne odrazuji talent strom me privedlo ze PoE se moc nehodi do dnesni doby, sice to ma nadech D2, ktere jsem mel rad, ale doba se meni, urcite to ma sve prednosti na to ze je to zadarmo o tom zadna, ale ale je to o vkusu :)
    • Upřímně nechápu, v čem je ve stromu problém. Kromě prá unikátních vekých nodů se většina opakuje, aby např. každy char měl v dosahu + life atd. Pak už si stačí říct, jaký build se mi líbí a do těch skillů investovat body, zbytek ignorovat. Nic složitého to není. A díky možnosti respec bodů to není ani "nafurt".
      • jde o to ze vsem znamym okolo co to hrali se to nelibi, chapu ze tobe to vyhovuje, ale nevetsi problem je asi v tom resetu talentu a lootu, synchronizace u me nebyla tak znatelna, ale obcas to laglo, jinak nevim, i v tech vice lidech je to stereotyp casem, vyprdli jsme se na to tak nejak hromadne, to vetsinou u jinych her nekdo dycky zustal, proto sem to tak pojal, ze to asi nesedne uz dnesni komunite. Je to skoda, ze zacatku sem tomu hodne fandil a cekal sem ze rok v BETE to fakt vychytaj a daj tam vice obsahu coz se taky nejak extra nestalo :/
    • Právěže strom skillů je perfektní, můžeš si s tím pořádně vyhrát a musíš nad tím taky trochu přemýšlet. Je ale fakt, že v dneštní době spoustu děcek už přemýšlet neumí a ani nechtějí... Stereotyp už je druhá věc.
      • S těma děckama to není myšlený jako narážka, aby to někdo nepochopil špatně :)
        • to máš jak s tou poloprázdnou sklenicí, někomu přijde obrovský strom skillů které si nemůžeš kdykoliv zresetovat a přeházet jako chceš jako skvělá zábava co tě nutí myslet dopředu, někomu jinému (mě) jako neskutečný vopruz co tě nutí zakládat nové postavy kdykoliv chceš zkusit něco jiného a zbytečné házení klacků pod nohy *3*
          • Nemožnost jednoduchého resetování skillů je asi stejně tak zábavná jako ztráta expů při umírání.
          • eStar
            Furt lepší než konkurence kde nic jiného vyzkoušet ani nemůžeš.
            • ano, nic jiného než skilly co hra nabízí vyzkoušet nemůžeš, možná ještě drogy
    • Já to mám naopak Skill-Tree a možnost volby se mě u hry drželi celkem dlouho. Spíš mě trochu mrzí loot systém, kdy se pořád točí 4 nebo 5 sad itemů a jediné co se mění jsou jejich staty + Unikátní předměty.
      Ještě je trochu problém s problémy se synchronizací, takže občas člověk mlátí potvoru, které zničeho nic zmizne nebo běžíte nic se kolem neděje a najednou je u vás 5 potvor a postava má půlku životů.

      Na druhou stranu zase musím říct, že na občasné hraní, kdy to člověk jednou za měsíc dva spustí, tak to 2-3 dny i z důvodu, že se ta hra vždy po takové době docela změní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit