Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zabít ty čuráky je málo..tahle hra opakuje pořád dokola asi 3 mise objevuje se pořád dokola nějaká fontána a tuny stjených nepřátel..tohle je krádež židovské banky se napakují prodejem a akcie společnosti vzrostou..ale je to nehratelná, stračka rozkopnul bych nějkému američanovi hubu za tohle.
  • Zdravím, rád bych sem hodil odkaz na mů kanál kde se snažím o lets play na alana Wakea. Jedná se o první pokusy a tak první dvě videa nejsou zase tak dobrá ale třetí a čvrté už jde.

    https://www.youtube.com/user/tecladoCZ?feature=mhee
    • sis to hned sám takhle zhodnotil, jo :D
  • v alanovy jsou strasna ty auta mam tereni auto sjedu ze selnice a chci se vratit a furt vrazim do neceho co ani nevidim a auto se poskozuju
    • Taky mě to štvalo ale vyřečil jsem to tím že jezdním po silnici :D
  • misho8723
    Ja neviem čo ľudia čakali od tejto hry.. však vývojári od začiatku tvrdili, že pôjde o arkádovú odbočku od hlavnej hry - ja som pôvodne ani nečakal, že tam vôbec dáky príbeh bude, čakal som len arény s nepriateľmi a s nazbieraným skóre.. však kto chce, nemusí hru hrať - však to nie je žiadny spojovací mostík medzi Alan Wake a Alan Wake 2, tak neviem čo sú ľudia taký zhrození (aj mne samotnému sa viac páči štýl jednotky a taký istý štýl by mala mať aj dvojka)
  • Akcni horor a ukazuji dosazeny skore?! Boze to ne
  • mě by zajímalo proč zrovna "AMERICAN nightmare" ? ...
    • Asi narážka na proslulý "American Dream", ten se hodně propíral už v prvním dílu Max Payne.
  • No není, má vyjít až někdy v průběhu března jako update, tak se ptám jestli už nevyšla ty vlaječko:).
  • Odkud vylezlo to eee z playstationu nebo xboxu:? Nevíte zda už vyšla na Alana ta oficiální čeština?
    • A ona neni? Vždyť na obalu standartky je nějaká vlaječka :-)
  • Kdyby radši udělali Alana 2 a neprděli se se všelijakejma Spin-offama *10*
  • Přiznávám nečetl sem. četl sem jen prvních pár slov: sází moc na souboje a de to u mě úplně do sr.... příběh super,atmosféra super, souboje trochu mimo a proto tohle vynechám

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit