Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě spíše mrzí že vývojáři se stále brání coopu, v Divinity je a je skvěle udělaný a to jak v rozhovorech tak i v bojích, hra nabere uplně jiný nádech hrát to ve dvou s kámošem. A komu se to nelíbí je jeho volba to nehrá v coopu, kdo chce může kdo nechce ať nehraje.
    • lada.stojdl
      Obecně COOP není vhodnej u kolových her. Většinou je to nuda a taktické kolové souboje je jedna z CORE mechanik hry...
    • MikeR
      V tomhle stádiu bych se tomu taky bránil. Zvlášť u RPGček nemá smysl hrnout se do jakýhokoliv druhu multiplayeru moc dopředu. Třeba se dočkáš později, třeba taky ne, ale zatím bych byl spíš rád, že vývojáři maj rozum, dělaj věci popořadě a nesnaží se utopit.
  • nahodou to vypada dobre,trosku to pripomelo ceskou hru legie
  • jezis nepiste jim sem takovy veci, vzdyt to je hrozne demoralizujici. jen at pekne makaj, treba to bude dobry i kdyz to tak ted nemusi vypadat.
  • Paulcz
    Škoda, že grafik stále ignoruje jakoukoliv civilizovanou formu nasvícení, v exteriéru to vypadá děsivě vybledle a v interiéru ženský svítí hlava.. :)
    • Páč je to hlava pomazaná :)
  • Tak jsem kouknul na video a snažil jsem se najít, proč bych si hru zahrál. Bohužel jsem nic nenašel. Podobných her jsou mraky a většina z nich je alespoň hezčí. Tak třeba jindy :o(
    • tak to ani omylem. Hry jako Blade of Darkness, Star trail,Realms of Arcania či Wizardry 7,8 již prostě snad od roku 2005 nevycházejí a to je pro mě osobně dost problém. Protože to je jeden z mála žárnů, do kterého bych investoval. Třeba takový Drakensang nebyl špatný ale nebyla to pojetím hry uplně můj šálek. Ano vychází spousta quazi RPG jako Dragon Age ale to je pro mě osobně pouze takový slabý hodně špatně namýchaný vývar.
      • Za dobré pokračování Wiz8 bych se opravdu nezlobil :o)
        • wiz 8 nebylo uplně zlý, ale na wiz 7 se to podle mě absolutně nechytalo
          • To jsme se asi nepochopili. Nemohl jsem napsat, že bych chtěl pokračování Wiz7. Protože už existuje Wiz8 *2*
          • no ale zas ve wiz7 si moh udelat ze vsech partaku nezlomny cyborgy ovladajici vsechno

            v 8 se musel clovek vicemene drzet jedny classy nebo peclive promyslet dual
            • tam sly temer neomezene a donekonecna menist classy, po ty zmene ti zustalo vsechno nauceny, ale level spadnul na prvni a tim padem stacilo treba 20 000 exp na nekolik levelu, kde zas clovek pri kazdym mohl rozdelovat body do schopnosti, takze se to takhle parkrat protocilo a bylo

              nejaky zakladni slo opravdu tocit neomezene, myslim fighter, thief a mage, mozna i priest, na lepsi nebo uber class jako ninja pak bylo potreba vic zalevelit, ale kdyz uz mela postava vsechno dulezity na max, nebyl problem ho nechat na ty vysneny az do konce *5*

              jinak ta loterie pri tvorbe postav byla hra ve hre, ja kdyz se to chystal dohrat, tak jsem tim stravil snad celej den *1*
            • je to možný, asi sem noob, ale wiz7 pro mě bylo hooodně náročný a ani jeden muj partak nezlomnej cyborg nebyl. Predtim sem hral snad vsechny krokovaci dungeony, tzn vsechny EOB, lands of lore, dung mastery atd, takže uplná lama sem nebyl. Ale je mozný ze w8 bylo lepsi v tom co pises, ja sem to totiž v prvním městě po pár dnech vzdal, hra se mi líbíla v tom prvním dungu ale pak uz vubec. Wiz 7 mě rozhodně po pár dnech nepustilo... muj nazor .)
    • lada.stojdl
      Ahoj, pokud myslíš podobných her, jako RPGček, pak máš jistě pravdu *5*
      Ale RPG tvořené prvky, které ve hře máme tady stále opravdu není. Nebo ne v podobě kterou plánujeme. Již jsem to tady psal minule, ale od doby Stíny nad Rivou podobná hra prostě nevyšla *3*
      • Pokud někdo plánuje udělat hru jako Stíny nad Rivou, tak bych ho rád upozornil, že už máme jiné tisíciletí. Ale ať si každý dělá co chce, když ho to baví.
        • Paulcz
          A co teprve lidi co třeba hrají Go? Tisíce let starý koncept, tomu teprve říkám zpátečníci. Přinejlepším bych je poslal na Sibiř, ale možná máš v hlavě ještě lepší řešení.
          • Co má Go společného s touto hrou ? Stáčí pár bodů. Děkuji.
          • jn, nevětší trapáci sou ti, co hrajou šachy...
        • Aniž bych chtěl nějak útočit, jaké tedy máme tisíciletí? Tvůrci jsou skupina lidí, kteří vyrostli evidentně na žánrech, které nemohly disponovat naleštěnou povrchností, přesto vznikaly hry, které jsou legendami dodnes... co je pak už z principu věci špatně se držet předlohy a lá Stíny nad Rivou? Nezastávám se jen tvorby předchozích dekád, jen mi přijde, že snaha dělat věci neotřele by měla vzbuzovat určitý respekt než apriori pochyby...
          • Ok, tak se rovnou zeptám. Kdy jste si naposledy zahrál třeba Dungeon Mastera Iod FTL ? Třeba jen tak z nostalgie ?
            • Pane kolego, nemějte mi to za zlé, já osobně nejsem úplně hard core znalcem RPG žánru. Pro mne vždycky bude na prvním místě Baldur's Gate a napsroto upřímně: grafika negrafika, ta hra mne baví dodnes... A to je právě to, na co se snažím poukázat, že jsou určitě i lidé, kteří dnešní trend hnát vše do nejvyššího stupně DirectX neoceňují, když to jde proti hratelnosti... A než bojovat s věčnou emulací a jinými starostmi: proč raději nepřijít s hrou, která drží s moderními standardy krok, poučí se z minulosti a zároveň přinese něco zajímavého? Já neříkám, že DoA bude pecka, která vytesá no mramoru novou modlu, ale co když...? Mě baví ta odvaha jít cestou DoA než vydat (ten příměr je vskutku jen obrazný) Call of Duty 156 a po vzoru Far Cry třeba z pravěku... Takoví SPETSNAZ proti mamutovi s kyjem...
            • Ja napr. si dam podobnou hru treba kazdych 1/4 roku a neni to z nostalgie, ale protoze me to bavi hrat a cist. Hlavne RPG, kde se da vytvorit vlastni skupina, to se pak da zahrat pokazdy jinak.
    • Popravdě by mě ty mraky zajímaly *2*
      Co tak přemejšlím, tak podobná hra vyšla akorát remake Realms of Arcania, což byl docela průšvih. Pak tady jsou například Blackguards, ale to je víceméně jen o tom soubojovém systému. No a pak už jsou jenom dungeon crawlery, ale to už je dost jiná hra...
      Za mě osobně podobné hry právě nejsou.. *9*
    • mraky *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit