Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • toto nech radsej ani nevydavaju, katastrofa, sledujem to od uplne ranneho vyvoja, ale moc s tym teda nepohli
    • Ty to sledujes tak maximalne na titulcich na games, kuzle.
      • co je to games ?
        • To je web, kam si shrzeni slovaci chodi vybit svoje frustrace.
  • Jen at to nevydavaji predcasne. Rad bych je podporil, ale museli by mit moznost poslat prachy na ucet v ceske bance v CZK.
  • Zdá se mi, že autoři si vymysleli nějaký bojový RPG systém, ale to je tak jediné na čem je vidět nějaký skutečný posun oproti šedému průměru.
    Grafika (předevšm ta estetická hodnota) mi připadá strašně nezajímavá - scéna: nudná tráva, nezajímavé stromy, generické šutry, copy paste, paste, paste... město, zástavba, postavy, všechno vypadá až k uzoufání nezajímavě. Nemá to šmrnc, alespoň trochu zajímavý styl, není to něco, na co bych se rád podíval.
    A pak ted svět a příběh - opravte mě jestli se pletu - nevím o tom vůbec nic, kromě toho, že se bude válčit s orky. Nějaké příběhové postavy se zajímavým osudem? Nechytil jsem vůbec nic. To je stejný jako s tou grafikou - nevidím v tom ani špetku nějakého výrazu, osobitosti. Na první pohled to vypadá, že mě bude čekat jeden z nejprůměrnějších a nejnezajímavějších ze všech generických fantasy příběhů.

    Já se nesnažím o hate, ale takhle to prostě na mě z dosavadní prezentace hry působí.
    • Podivej se treba na estetickou hodnotu M&M 6-8. Taky nic moc, ale stale jedny z nejlepsich her, ktere vznikly.
  • a bude česky?
    • Ahoj,
      ano bude.
  • Nechápu lidi, kteří vyslovili důvěru tomuhle projektu.
  • Vypadá to slibně, konečně se taky někdo nebojí a jde do vlastního 3D enginu, je to na dobré cestě.
    • Oni mají vlastní 3D engine? Na té původní Kickstarter stránce píšou, že používají unity (v době kickstarteru verzi 4 a slibují přechod na verzi 5).
      • Používáme Unity 5. Dělat v dnešní době vlastní engine, ještě v indie vývoji, je extrémně náročné.
  • Vypada toslibne - jeste jak se to bude hrat :-) Ale kazdy RPG dobry
    • vypadá to jako Neverwinter Nights 2, ale grafika u tohoto typu her neni všechno
  • Sr_Lobo
    No ... snat by radsi meli jeste tak rok pockat ... a to to rikam jako backer.
    • solomon.short
      napis jim to na foru... ale tak je to alfa, nic vazneho ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit