Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • FattyPillowFan
    wow to wypada suprowě!
  • Připadá mi to jako Q3 Arena / UT 2004 s vesmírnou lidí místo postavy...
  • V plne hre budou jen tri lode? Tak to ztracim zajem. Uz i staricky Freelancer jich mel mnohem vic.
  • Lukyz
    Skoro to vypadá. že žánr space sim zažívá svoje obrození *4*
    Každý se zároveň snaží přidat nějaký svůj prvek jako procedurálně generovaný vesmír, MMO only nebo rogue like styl, popř. přistávání na planetách za cenu AAA hry, což mi přišlo hodně originální *1*

    Každopádně nějaký nástupce nebo náhrada za SP klasiky typu Freespace, Freelancer stále chybí, jedinou naději je snad StarCitizen SQ42, který taky může dopadnout všelijak, jelikož SC je taky primárně vytvářený jako MMO.
    • alien5
      Artos ti to vysvetlil :) SQ42 a tato hra to je neco naprosto odlisneho. Jinak ano Elite a SC zahajili novou vlnu space her :)
      • A že bylo na čase. Za tu poslední dekádu byl hratelný jen Freespace, Freelancer a Xsérie. Nic jinýho si fakt nevybavim.
    • SC/SQ42 bylo primárně vyvýjeno jako single-player...a peníze získané prodejem SQ42 se měly použít pro vývoj MMO části ( SC ), ale byl o to takový zájem že peníze na vývoj získali ještě před vydáním SQ42 a tak pracují na obojím.

      SQ42 - single-player / co-op
      SC - MMO ( s možností různých nastavení, které zamezí potkávání jiných hráčů a tak se z toho může stát také "single-player" )
    • Boze prijde mi ze snad nikdo nepochopil ze to neni jenom pristavani na planetach, ale season pass kterej zajisti prisun obsahu po celej rok
      • Já už to vzdal. To samý bylo i s první verzí, kde se za první rok odehrálo změn a vylepšení dost a obsahově stále jede paralelně s Horizons.
  • Těch space simů je nějak moc, ale asi proč ne, třeba to bude dobrý.
  • piste komenty dpc at ma polacek co cist u vina
    • Treba ze ta hudba v ukazce je tak spatna, ze by se za ni nestydel ani Carpenter? ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit