Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz
    tady je to samej castingovej expert, proč už dávno nejste v Hollywoodu?
  • nova Lara? nelibí...
  • Nevím, mně přijde, že se tváří jako malá holka, který právě někdo nafackoval a za pár vteřin se rozbrečí. Rozhodně nemá v obličeji nic, co bych si spojoval s akcí nebo dobrodružstvím.
    • je to restart Tomb Raidera.
      Ve stylu posledních počítačových her hlavní postava je tintítko, která uklouzne na každém druhém rohu a prakticky veškerou akci přežije jenom díky pořádné porci štěstí a ne kvůli svým "akčním" schopnostem *7*

      Stejný typ změny kterým si prošel James Bond. Od uhlazených elegánů, co vše zvládali s přehledem, přišel Daniel Craig, který zvládá vše jenom těsně a to ještě s velkou porcí štěstí...
  • Koukaz, ze mistni nedomrle osazenstvo si poradne prelestilo koule a je to tady zase jedno proroctvi za druhym... :D
    • Od tebe jsem nevidel jeste ani jeden prispevek k veci, co kdyby si sel prikladem? Mimochodem ta "proroctvi" jsou podlozene zkusenostmi z minulosti.
      • Jo, Bobanku, na vecne prispevky jsi tady prece ty, nechci ti do toho kafrat...
  • mno nevim,nejak mi ta kocicka na danou postavu proste nesedi, je nevyrazna, bez charisma, mala a krehka, a u toho ten zcela naucenej umelej kukuc když drzi kvar, proste další z mnoha bijaku který vzniknou jen pro prachy a vnitrni kouzlo a laska k tématu (napr jako u Pocatek) tam spis nebude...
  • Ja neviem Karima Adebibe alebo Alison Caroll mi pridu lepsia volba. V pripade mladej Lary je Camilla Luddington urcite krajsia
  • Laru mela hrat jeji o dost podobnejsi a hezci daberka Camilla Luddington ... Prave ten hlas a celkovy herecky vykon byly jedny z nejsilnejsich stranek hry...
  • Recyklace kazdych par let, aby nahodou nekdo nepromeskal vyznam TB. Dela se to ted uz se vsim trochu znamejsim - zpackana doba.
    Misto, aby se slo dopredu, jde se dozadu a dela se to jeste hur.
  • jamar28
    Mám z toho traileru pocit, že půjde o céčkový nezajímavý film, kam narvou několik pasáží a detailů, které budou v podstatě identicky kopírovat hru. Ale já osobně takové filmy podle her teda nechci. Proč pasivně koukat na něco, co si můžu zahrát? Co nového to člověku přináší?
    • Ani C si nemyslím, možná tak realně D sorry jako, do peckovýho Bčka to bude mít daleko, pokud scénář bude typická sra*ka
  • co má s krkem?
    • readyxx
      https://pbs.twimg.com/media/DKBbLSWVAAAMVc_.jpg me se zda naprosto v poradku *15*
      • maros.goc
        Jar Jar Binks :D
        • readyxx
          a ja si rikal koho pripomina .. houlywuudska hvezda opet na velkem platne *15*
          • maros.goc
            ehm, som si dovolil :D :D
            https://imgur.com/a/CxYys
    • fotošop
    • maros.goc
      nielen krk ale aj velka hlava :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit