Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mnozí tu vzpomínají na AvP z roku 1999. Jo, to by bylo maso, kdyby se nějaká aliení hra opět přiblížila dílku od Rebelionu. Sice jsem to nikdy nedohrál, přiznám se, strachy, ale tak to má v Aliením universu být. Nic pro děti a posery jako já *1*
  • Preboha, komu tie chudiatka netvory ublizili?
  • Zasa dalsia Zkur..Alienina. Uplne by stacilo keby zobrali prvy diel AVP a dali tam novu grafiku - ANO LEN GRAFIKU.
    • Nejaky nadsenec pracuje na HD remaku. Na mobilu se mi to ted nechce hledat, ale byl tu o tom kdysi i clanek a na YT bude snad taky nejake video. Tak zkus pohledat.
      • Vdaka, urcite to pozriem - bez sikovnych modderov by sme uz ani nemali co drvit.
  • MrSanta
    No "super", to by mě zajímalo kterej génius rozhodl tam vrazit dcerku Ripleyové. Když už tam chtějí mít ženskou hrdinku (nic proti, k Alien sérii to tak nějak patří), tak mohli vypustit vše po Aliens a jako hrdinku tam dát třeba Newt.
    Boj s klony - to mi taky nějak není jasné jaké klony mají na mysli. "Jednoduché" klonování bylo až ve čtvrtém filmu a ten se odehrává pěkných pár let po třetím díle.
    Boj s lidskými nepřáteli a pár vetřelců zas tak blbě nezní.
    Vzhledem k tomu, že je to pod Segou jsem spíš pesimista.
  • Tak poslední Total War se moc nepovedl..tak to jdou zkusit jinam...:))) jaj
  • Chtělo by to aby to dostali vývojáři z Monolithu, a vrátil se klasický AvP 2 se skvělým multiplayerem.
  • Tak jedine ak by si pozvali vyvojarov z timu tvorcov hry Amnesie. Hlavnym problemom novodobych Alien hier je to, ze zobrazuje alienov ako bezhlave frontalne utociace monstra s velmi chabou telesnou schrankou. A ked ste schopny za minutu vykosit 100ku alienov tak je nieco zle. Samozrejme Cameronov Aliens nieco podobne uz naznacoval a bral to skor akcnejsie, ale prapociatky filmu a sagy boli niekde inde. Tie novodobe AvP filmy uz nestoja ani za zmienku a slovo odpad ich vystihuje idealne.
    Ak by sa miesto toho, ze dizajnery zasypu hraca 10kami alienov na malickej mape, sustredili skor na to, ze ako vojak ste neskutocne krehky proti utokom a zvysili by huzevnatost a hlavne zrychlili pohyb a agilitu alienov, tak by to mohlo fungovat. Lenze v tomto momente prevladaju hry s nastavenim obtiaznosti very easy tak to inac fungovat ani nebude.
    Preto aj starucicke AvPcko z 1999 je daleko viac atmosferickejsie nez novodobe pokracovania. Alieni boli schopny roztrhat cloveka za sekundu, pricom ich doskok bol aj 25 metrov a schopnost liest po kazdom povrchu z nich robilo idealnych predatorov. Senzor pohybu vam pridaval moznost jedine urcit smer a pri vsadepritomnej tme to bola asi jedina vasa vyhoda. A skripty boli oproti dnesnym hram minimalne. Proste ste zacali na jednom konci mapy a na druhom sa vypustili alieni ktori vas lovili po cely cas. Nevedeli ste odkial pridu, kedy a kolko ich bude. Fraza "smrt caka za kazdym rohom" nadobudla novy vyznam. Strelba na vsetko co sa pohlo bol tiez standard :D
    Porovnavat to vsak z dnesnymi graficky pekne vypadajucimi hrami uz nejde. Rozlisenie, motion capture, animacie, to je uz daleko vpredu. Hratelnost je vsak stale lepsia.
    Co ale clovek chce ked ani povodny vyvojari z Rebelionu neboli schopny(alebo nechceli) priniest rovnaku hratelnost nez ich povodna hra.
    Moje ocakavania su dost nizke, ale rad sa necham prekvapit. :)
    • Mozes byt rad ze nejake studio nevypustilo COD: Aliens - miliony alienov , a ku zastaveniu prilivu smrtiacih netvorov staci prebehnut kusok dopredu.
      Pokial budu sprosty ludia platit za hovadiny ako je COD a spol. len tazko vyjde atmosfericka hra, dobre vsetci vedia ze bdele oko manazmentu nepripusti novoty.
      Clovek by cakal ze s dnesnou technologiou bude atmosfera hier na max no vsetko zas doje.... ludska chamtivost. Cim to asi je ze vyrabame veci ktore stoja p...?
      • Proto ti chtivější sledují kickstarter apod., ne? Dnes jsou velké možnosti *4*
    • C-BEAM
      moc ti nerozumiem, nevyhovuje ti ak alieni útočia vo väčšom počte a to, že sú málo odolní ale na druhej strane ospevuješ avp-čko kde alieni často útočili vo velkých počtoch a zabiť si ich mohol dvoma-troma ranami z pulznej pušky.

      A alieni sú v moderných hrách pomalí preto aby s nimi konzolisti s gamepadom nemali problémy (bez urážky, nemám nič proti gamepadom ale je to tak).
  • Jack1947
    Mam chapati jako "Restart" respkt Alien opet ale tentokrate lepe?
    • jedine tak RE-fail
      • Jack1947
        To ani ne, sak Colonial Marines byl poradnej Fail a ted by melo byt zase jen lepe a lepe ne. Ja verim v napravu. *4*
        • Ja uz po Rome 2 neverim nicomu, jasne - maka na tom iny team ale wankeri - sefstvo ostava rovnake.
  • MickeyMutant
    "My Lord, an enemy alien has appeared treacherously meaning to ambush us!"
  • Mne sa pacila len hra Aliens versus Predator od Rebelionu z roku 1999. Chcel som si ju prednedavnom zase zahrat lenze zistil som ze to pod windowsom 7 nejde. Ani Gold Edition ani Aliens versus Predator Classic 2000. Cize mam fakt ,,radost,, .
    • Steam verzia funguje. Ale ak sa dobre pamatam tak originalka z CD mi nesla. Aktualna cena na steame je 2.99E.
      Z mojho pohladu najatmosferickejsia hra z Alien univerza. Samozrejme grafika uz konkurovat dnesnym hram nedokaze, avsak hratelnost je stale na dobrej urovni. Samozrejme hardcore, sluchadla a tma je nutnostou. A vtedy clovek spozna co je prezit v kozi marinaka hoc len level :D
    • C-BEAM
      to je divné, classic by mal ísť pod W7 vpohode, mne takisto ide.
    • ani druhý díl? před lety to byl hit na všech LANkách *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit