Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty zvuky aliena ve ventilacni sachte jsou fakt super :D
  • yuri.sidius
    Jsem sice fanda prvních dvou filmových vetřelců, ale vůči tehle hře sem skeptický. Pořád si nedovedu představit jak může být zábavné strávit cca 10-12 hodin herního času tím, že se budu neustále schovávat před jedním vetřelcem. Jako minihra na hodinku v rámci něčeho většího (třeba takový dead space) by to mohlo být super, ale takhle nevím. *7*
    • C-BEAM
      nebude tam iba alien ale aj androidi ktorí ti pôjdu po krku a ktovie čo ešte ... myslím, že si uvedomujú, že systém 1vs1 by celú hru neutiahol.
  • R-BLOG
    Jasná koupě.
    • tohle je dalsi vytvor od Creative Assembly, po roce patchovani dokazali Rome2 dostat na temer stejnou urven jako predesle dily. Pokud mas chut na betatest, zaplat jim :)
  • Mikrokokr
    Na tuto hru jsem zvědav, jak dopadne. Když jsem byl na škole v prváku, tak jsme proti sobě s kámošema pařili Aliens vs. Predator. Jeden byl alík a druhý mariňák. Byl mazec, když jste nevěděli kde je alík jen jste ho slyšeli na pohybovém senzoru a on najednou na vás odněkud skočil :). Doufám, že tato hra dopadne dobře hlavně v mulťáku... *5*
    • Alien: Isolation ziadny multiplayer mod neobsahuje. Co je, ale len a len dobre.
      • Mikrokokr
        Tak to je škoda! Na ten jsem se těšil nejvíc... Ale co se dá dělat, alespoň projedu single. Snad bude dobrý.
  • Keyz
    Jak přežijete?

    - Vezmu si brokovnici a ustřelím mu hlavu
    - Jako Arnold mu dám prostě do držky
    - Jako ve filmu Vetřelec ho vycucnu ven.

    Proč si dělat problém s jednou příšerkou *5*
    Vyřešeno.
    • Když může krvácet, může i umřít *1*
  • C-BEAM
    prvé video 1:37, zdá sa mi to alebo toho votrelca niečím naspeedovali ? je to docela zmena v rýchlosti oproti predošlim ukážkám. Začíná sa mi to páčiť !
    • Nová ukázka. Taky docela rychlý :-) http://www.youtube.com/watch?v=z-aXMgImXwE&feature=youtu.be
  • myšlenka speedrunový challenge s online žebříčkem zní fajn, teda do chvíle než si člověk uvědomí jaký jsou top speedrunneři magoři a že neni šance se v tom žebříčku jakkoliv slušně umístit *4*
  • Jack1947
    No on i ten normální mod snad bude tužší ne abych hrál ještě nějaký survovor to tedy nevím...
  • Docela rád bych si vyzkoušel nějakou hratelnou ukázku, která by mi aspoň částečně nastínila, jakým způsobem se ta hra vlastně hraje. Tyhle "fail" videa naznačují, co fungovat nebude, ale co teda fungovat bude?

    Začínám mít trochu obavu, že se u té hry dost navztekám a to jsem obvykle klidnější povahy. *4*
    • MARTASLJ19
      Keďže hraťelná ukážka nebude tak stále existuje spôsob akým je možné hru vyskúšať *1* Ak sa ti warez verzia zapáči tak potom môžeš kúpiť. Mne osobne hra pripadá, že po čase to bude jedna veľká nuda a osobne na tej hre nič extra nevidím.
  • Všiml jsem si, že každá smrt herní postavy je zezadu (celkem pochopitelné, když se snaží hráč utéct Alienovi *1* ), ale já bych moc chtěl vidět ten útok zepředu, jak tam ta animace vypadá, a jak to celé probíhá. Čistě ze zvědavosti, protože to musí být mnohem děsivější *1*
    • Toz, vezme ti asi hlavu do pracek a da ti drtiveho francouzaka;-)
    • Mart9
      Alien útočí jenom na záda, je to zbabělec.
      • jasne kdyz se mu divas do oci tak odejde... takze na vsechny videa #howsurvive je jednotna odpoved neutikej
        • Těžký pochopit ironii, pablbe?
        • On ale nema oci:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit