Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • He̮̭͕̯͚̬ ͍̭̫̣̪̖͙W̫̻͔̫a̬i̝̝̝̣t͔͉̭̣̝s ͇̰̣̞̝̜B͚̫eh͙i̘̹͍̬͔̙n̜͉̙d ̰ͅT͖̣̹h̖͎̝̦̻̣̺e͍͚͎͎̜̭ W̻̯̳̼̳a̹l̞l̰
    ̮̭̲̟ͅin̝̥ ̱͎a͉ ͚͎̝̣p̙̱̰̜̘a͈̞̗̳̤͍l̟͉͓ͅa̟̥̦̰c̼̤̤͈̫̗̺e͖ ̤̫͍o̭f͔̼̼̤͙̘̠ ̳̯͖̱̬̼to̞̫͎rt͇͔̖͚̟u͔̝̺̦r̝̱͙̥͎e͉̩̼̗̱̥d gl̯̞a̬̰̝͕͚̳̠s̥s̩
    ̳͓̠̱̜͎̞ser̠̯̠̘̘v͔̘̫e̤̤̪̦̩̭d ̘̥͈̮͙̮by̝͈̣̣ͅ ̲l̜̯̹̪eg͍̠͓̰̣ͅio͔̳͔̯͓͚̪n͈̦̰͖s̘͇͎̖̻̟ ͍̞̹̗̗͔f̣̞̜o̼̪̤̦̖̹̹r̟g͚̹e̱̮̭̙d͓̦͔͈̻ ̝f͙r͖̯̳̦̬̳o̤͍m̤ ͙̼̳̜̙̘̹t̙̺̹̯̘he̠͚̘̗̙̫ ̲̤̬̜̝̭t̳̰̳͍̫̻̠e͙̩ar̰̟̰s̼̟͕͖̭ ̭͎͔o̺͙̠̝̪f̥̘͎̻̦͉̥ ̙̯ͅt̥̥͖h̭̹̣̰͕e͎͙ ̻s̻̙̫̗͕̤l̮e͇̦̙e͈̗̟̤ple̳̪s͈s̩̯̟͚͉ ̞d̙͕̲̠e͇͍ͅa̱̻͕̦d̩̲̫
    ̼̼̼̻̰̮̳a̖̙̫̤̪n͕͍͉͉͙̲̫d̼̝̪̰̜̘͙ c̱̠ḽ̣a̮͚͍̜͎ͅd ͈̳̯̹̠̦i͖̺̟̬̦̙̖n ̖͔͚̺̬͉̝a̼̝̭̞̤̦r̠̩m̜̣o̤r͇ c̯͖a̤̻̯r̻͕v͙̹̣e̩̪̤d̰̝ ͚̳ͅf͉͖̪ro̭̜̦m̝̞ ̦̻̖̹t̼h̘͕͇e̖ ̹̘̟s̼ṳ̖̮̮f͍̖̱̟͔̜̣f̻e̯r̬̥̤i̹̟n̞͙̙̻̗̜̬g̩̰̺͎̣ͅ ̙̟̖of̘͕ m͇̤̬o̗̦̱͙̙t͙͔̫ͅhe͚̰r͇̠s̱̙̺̹
    ̦̗͕̬I̤͕̼̩n̦̤ ͙̟h̜̖̖̩̬i͇̹̰͙s͕̼̯̹ͅ ̣̗̬̞̗͔ͅr͇igh̝̪͍͖͇̩t̝̘̭ ̙͇̦h̲ͅa͈nd̙̩̖ ̱͇̯̼̼h͈̞e̲̝ ̜̦̩͇h͎͙̹o̹̹̙l̞̗̗̪̟d͈̬̬̲͖̤ͅs̮̖͎̜ ̹̠͙a̬ ̪̞͕͔̞͕͙d̮͈e͔̩a̞̹͍̖̲̫d̞͍̥̹̙̼̰ ̻̪̙̹̦̻st͎͈a͈̣̻̝r̠̺̯̹
    ̘̮̜̠͍a̙̼̙̰͖̤̭n̰͔̟̞dͅ ͚̝̟̻̻͓i͔͓n͓͉̰ h̬͖̝̯i̤̗̳̬͔̻s͉͇͙ͅ ̙̗̰̖̠̫l̘̫e̲̬̜͖f̹̬̼̖t̗̝̹̗͖̣̗ h̦̥̼͇̠a͔͎n̫̗͔d̰ ̟͓͉h͓̣̣e̟̟͔̦ ̯͕̺͙̦̮̩h̼̻̖͙͚ͅoḷ̰d̟̬s̥̝̳̩̗̤̦ ̳t̘̜̺̠̪ͅh̤͍̮e̳͎̝̜̣ ̲̼C͙an̫d̥͚̝͕ͅl̗̪̘͚ẹ̦̤̮̤̟͓ ̤͇W̳̯͔̝͎̝h͇̰͚̮o̬͉̩̰̗͍̳s̟̰̭̦͙e͇̯͍̭͖̼ ̜̲L̙̙̺̫i̯̘g͔̤̱̭h̖̘͖͙t͔͇ ͔̻̞ͅỊ͈͎̰͓̥͔s̗̥͕ S͔ẖ̮a̹͙̫̘̠d̗͚̥͔o͉͓w̤̠̞̺͇̱̮
    ͖H̼̲is͖͇̬̟̳̩̼ ̻͎l͓̞̫̞̩͍͍ḛf̳̘̼̘̙t͕͓̠̤̜̠̝ ̱͓h̬a̦̲̯ͅn̤͔̤d̘̫̣̲̰͎ ̲͎i̲̰̣s ̳̳͖̭̝̪st̖̰͎a͉̰͙i̬̖̻̺̩̬n̼̬̺̫͈̭͔e͈͕d͙ ̤̪͙w͙̟͖i̝̩̝t̩̤͎̰h͚̰̠͍ ͍̲̪̩̟t͍h͎̤̤̫̮e̥ ̻͓̭̫b͓͕͉̳̤͙l̞͔̖̜͉̪ͅo̙̯o̹̣d̜͉̮̗̠ ̮̜͇o̯̲͓͎f̼̘̞̲ A̫̺̝̣m̗̪̫ ̻̩D̮͓̦̳͍̞̞h͚̙͔̱̭a̯͖e̙̲̩̠̖gar̼̥ͅ
    ̫̮͍͓̝̝Hi͉̳̺͚̦͚s͓̦̤͎̳͓ ̠̫͚̬̭s͈̭͈̼ͅḭ͉̹̞͍̰̳x ̻͇̣m̹̰̲̠o̺̙̺u̯͓t̯̘͓̫h̖̯s̠̱̗͇̘͕ ̖̙ͅsp̥̯͓͖̬̥̘e͓͔a͍̖ͅk̻̩̠͎̪͙ ̯̟̮̹̤ͅi̘̩͎͇̝n̲ ͙d̟͍͖̗̰̻̞i̩ͅf͚f̖̯̲ͅḙ̗͙̦̣̬r̹̘͙͚e̗̝ͅn̖t͍͓̘̮ t͍͉̤͎̮̹̣o͙͕͙̗̬͚̪n͕̼̜͇̺̜̤g̤̩ͅu͙̮̠̟es
    ͓̲̫̣̗̬a̩͇̠̭̯̣̻ṇ͖̤͍̳͎͈d̠̝̟̟͙̫̺ ̬̦̫̻t̖͈̘͚̻ḫ̩̠̣̦̫e̜͈̰͎͇ ̥͕̪̬s͈̟̭̯̳̯e̞͓̼̖̦̺v̱̼e̖̻͉̳̦̜̺n̤t̺h ̠̻͖͈s͖̗̘h̺̯͈̫͚͖͇a͈̝̖l̝̝̮͉̟̭l̳̹̥͕̺̞͖ ̻̼̼̪̘s̮̙i̻̼͕͍̪͈̖ng̥ ̻͖̦̪͚̮t̖̪͈̤̺̙h̙̖̤̰͙e̪̼ s̳̭̖̩̤o͖͇̜n̞͓g͈ ̱̤̳̗̞t̞h̙̙͙̬a̟̘̝t ̩͙e̻̹͍n̘̳̗d̰̙̩s̗͎̹͎̹͎ ̣̲̰t̠̳̳̪h͖̥̲̱̥e͉ ḛ̣͕a̖̝͙r͓̺͕͙t͔̮̗͖͙̳͕ḥ̜̙̼̤̩͚̠̪͎̞̰ͅ
    ͕̲H͈͉͔̗̭̝̰E̤̙̭ ̮̤̹̖̼̙̯CO̦͕̳̣̝̠͚M̹ES̠
  • command42
    dnes som akurat zacal hrat 3 a vybavili sa mi hned spomienky ako som po nociach hraval 1 a vypinal s tym ze nooo na dnes uz by stacilo :D
  • Jack1947
    Tak jo... uz se tesim. (Mam tam jiz delsi dobu ucet takze ok. )
  • Může mi někdo vysvětlit rozdíly (nejen otrocky přeložit) jaký je rozdíl mezi PvP, PvE, MMO a klasickým multiplayerem?
    • Jack1947
      2 prispevky a vypovidajici hodnota nula k nule...
      *7*

      mimi slovami - PVP hrac proti hraci, proste klasicke versus nic vic nic min, uabijeni hracu ostatniho tymu. PVE- Hraci proti hracum... a jeste proti prostredi takze tam ve hre figuruje i nepratelska AI (nebo pratelska co ja vim i) MMO - masova mainstrým zalezitost prosim pokud si nedelas srandu tak chaby trolling. Klasicky MP... to zas MMO neni to je proste klasika pres sit nebo tak...
      • Cocra
        Jacku, ty jsi fakt zabiják *1* Měli by ti tu založit fanclub.
      • PVE není hráči proti hráčům, PVE je hráči proti prostředí, PvP vůbec obsahovat nemusí a často neobsahuje

        MMO - Massive Multiplayer Online - s mainstreamem to nemá nic společného
        • Takže deatmatch multiplayer je vlastně PvP a MMO může být PvE? Taky v tom nemáte úplně jasno koukám.
        • Jack1947
          Hráč proti prostředí, též PvE (z anglického player versus environment), je typ boje ve hrách více hráčů, ve kterém hráči bojují primárně proti počítači, nikoliv proti sobě.

          No aale sekundarne by mohli bojovat i proti sobe... *3* *15*
    • Cocra
      Toz vesmes zadny, vsecko jsou to hrozni zrouti casu :-(
    • utfg
  • vypada to jak trojka v grafice jednicky :/ bych radsi obracene. za multak jednicky jsem do dneska nenasel adekvatni nahradu.
    • Spíš jako dvojka. A trojka grafiku nema o moc lepši jak dvojka :)
  • MickeyMutant
    Devět křížků určitě ne. Polednice možná, Alma je ale ještě dítě.
    • Jo, jako by to bylo včera, když jsem roku 1924 hrával první díl na své počítačce poháněné párou.
      • Tý jó, kde na ty vtipný vtipy chodíš, Kilianová? V RIP-FAILU?
        • Měl bys začít sledovat můj diskuzní pořad vysílaný ve státě Colorado - "Jesus and Pals". Pak si mě zamiluješ i ty - synu Abrahámův.
          • Pan_Garrison
            Ježíši, zase u tebe byl ta k*rva otrok?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit