Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • EU 4 a CK jsem hrál ted zkouším viktorku a v budoucnu snad vyzkouším Stellaris, ale při jejich velké ač kvalitní produkci už na HoI není čas :-( . Paradoxu držím palce jedno z mála studií co stálke dělá kvalitní a složitější strategie .
  • Magister_Peditum
    Doufám, že taky přidají "národní" DLC pro Československo.
    • Myslím, že by od Paradoxu bylo velice velkorysé kdyby vůbec zahrnuli nějak slušně propracovanou sérií událostí pro případ že Československo přežije rok 1939. Speciální DLC asi nehrozí. Ta dávají smysl pro země, které z pravidla na mapě vydrží, což se o Československu říct nedá.
      • Magister_Peditum
        Tak Polsko taky zpravidla nepřežije rok 1939. *3*
  • Llour
    Tohle bude absolutní pecka, ani nemůžu uvěřit, že jsme se konečně dočkali *14* *4* *4* . A komunita dostane dost modovacích nástrojů, takže by mělo být snadnější i vytvářet vlastní 2D modely
    • jamar28
      Takže technika by konečně mohla být realistická? *14* Ve dvojce mě vždycky iritovalo, jak u čtvrtiny tanků byla fotka T-34.
  • XorxoxTalarius
    Naposledy jsem hral HOI1, jelikoz dalsi dily mne nejak nechytli. Ovsem tohle vypada skvele, to si koupim. Sice v rozpoctu je malo mista (Warhammer: Total War, pak Doom), takze asi pozdeji. Jedina dobra vec je ze to neni na skodu, jelikoz cim pozdeji tu hru koupim, tim lepsi bude :D
  • TheGGG
    Hru bohužel hrát nebudu, ale uznávám, že to vypadá zajímavě, tyto alternativní historie, to je vždy paráda... až na ten neblahý efekt, že je pak každá diskuze plná wannabe historiků a vojenských expertů, co se to snaží zdrbat...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit