Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jaké má být to poslání? Prachy, auto, postavení a známosti dohromady tvoří nejsilnější afrodiziakum?
  • Games by stačila jedna jediná recenze na špatnou oldschool pixelovanou hru a už navždy by měli s vtipem ohledně počtu pixelů pokoj
    • pro games takova hra neexistuje
    • ringmancz
      v první řadě tady těch špatných moc nerecenzují, takže to potom vypadá, že každá pixelovaná hra dostane automaticky vysokou známku
    • Ona tu byla jedna asi tři týdny zpátky
  • s.hih
    njn, není peněz, není lásky *14*
  • typujem že keby niekto urobí presne takúto hru, len bude mať viac ľudí a peňazí na tvorbu poriadne 2D/3D grafiky tak to tu dostane 4/10 ako daľšie klišé s veľkým množstvom pixelov pre recenzenta... no to budiš umenie... niekto sa celý život snaží preraziť lahko-napriemernými portrétmi, síce má talent ale nie dostatočný, a niekto namaľuje pár čiarok, nazve to abstraktným umením... to je presne ako taký Watch Dogs a táto hra... nikdy mi neprišlo férové ich dávať vedľa seba aj ked niekedy to klišé môže byť lepšie ako niečo "abstraktné" ale iba niekedy...
    • Nevidím dôvod, prečo by to malo byť klišé. RPG Maker hry sú dnes celkom populárne a hlavne vyčnievajú originalitou. Väčšinou majú čo ponúknuť hlavne v oblasti storytelling-u a sú dobrý spôsob ako sa zviditeľniť a získať nejaké základné skúsenosti o tvorbe hier, kde taký WD je sice nadpriemerný portrét, keď už si použil takúto metaforu, no aj má k tomu príslušnú cenu. Sice má fajn gameplay aj audiovizuál, ale chýba tomu určité korenie, ktoré by ma pri tej hre udržalo. Story vo WD je ešte k tomu dosť podpriemerné a hlúpe, rovnako ako postavy. Ja si myslím, že Always Sometimes Monsters je fajn hra a prekvapí príbehom a dĺžkou ale na druhej strane môže byť časom repetitívna. Aj napriek tomu, že to je fajn hra, je oveľa viac lepších RPG Maker hier. Myslím, že stavať WD a ASM vedľa seba je nemiestne, ale budiž.
    • Další mimoňský troll, co řeší grafiku a hodnocení, když hodnocení hry na grafice není a nikdy nebylo postavené.
    • Doporucuju vysrat se na hacky a carky a radsi zacit pouzivat vety (tecka velke pismeno a tak, znas to)
      Kazdopadne kdyby tahle hra mela reklamu jako watch dogs tak to ma i stejne prodeje a nejake cisla v recenzich nezmeni nic.
      Kdyby ti v kazdem mediu 2 roky nekdo tlacil do hlavy jak toto bude super hra tak to tady ted vychvalujes do nebe *1*
  • Super nemate praci a prachy tak vas zenska necha a najde si bohatsiho. Ale nezoufejte staci zohnout hrbet vydelat penize a voaia, vsechno je zapomenuto a zase tu mame stastny parecek.
    To ze vas nuti nekoho zabit pri zavodu .. no comment.

    Skutecne kluboka hra ktera me prinuti zamyslet se nad zivotem.
    Zamyslel jsem se a dosel jsem k tomu ze zenske jsou vypocitave prasnice. (hadam ze autorka k tomuhle zaveru nedosla)
    • montatatana
      Ehm. Hraje se za zenskou. Nebo je minimalne jedna z voleb.
  • Jack1947
    Myslím že pixely, jsou v té správné rovnováze/symbioze 8/10. Zaslouženě. *3*

    (pro pomalejší nejedná se o hejt, ani o pokus pro rozproudění nečeho je to jen sranda nic víc... proti indie nic nemám fakt.)
    • Kozy
      To jo, vypadá to jako ta srajda To the Moon.
      • Jack1947
        Zdá se že ti tahle hra hodně leží na srdci...
        • Kozy
          Ani nevíš jak, gameplay stojí za prd a příběh jak z paperbacku za padesát korun. Směle ji můžu označit za nejhorší hru co jsem hrál a tohle se tomu dost podobá.
          • To The Moon bylo náhodou super. Sednout si na čtyři hodinky k obrazovce a nechat se unášet velmi příjemným příběhem, který teda levně rozhodně nepůsobil.

            Ale musím souhlasit, že po přečtení recenze jsem si právěže na To The Moon vzpomenul taky :).
    • Erien
      Jen musíš, tu už trapnou a ohranou hlášku cpát do každé recenze.
      • Jack1947
        Aha, takže je ted ze mně hejtr ? *15* dobrý no. No to jsem to tedy dopracoval. *9*

        Néé, o nic nejde ale je tadýc nůůda v Brně tak to je třeba trochu rozproudit?. *2*
        • Ne, teď je z tebe distributor otravných a trapných hlášek.

          A troll, ale k tomu jsme nedošli z tohohle jednoho příspěvku, to už se ví dýl.
          • Jack1947
            Docela zírám, ne čumím co se o sobě ještě nedozvím... já a distributor hlášek? to si zasloužilo plus.

            Troll jsem ale tak, jasně to už se ví dávno nic nového... nic novějšího tam nemáš co? *4*
    • Blue.Shark
      Level: The Annoying Orange.
  • yuri.sidius
    Jak získat zpět srdce stracené lásky? Mortal combat poradí *5*

    http://www.youtube.com/watch?v=cBLjcX28v1w
    • *1* *1* *1*
      Takhle mě už dlouho něco nerozesmálo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit